Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. No to Ci dałem przecież ulotkę... Tam też masaż robią
  2. Ładny sedanik i kolor bardzo poprawny Felga to musowo większa parę cali Bezawaryjności życzę
  3. :polew: ---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:08 ---------- Ale poziomkową piłem
  4. Nie chciał... Pewnie się bał, że gardło nie wytrzyma. Na Krupówkach taki śmiszny kolo chciał nam za 35 sprzedać... Ciekawe co to za wynalazek miał..... ---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:45 ---------- A mnie niestety dziś zabraknie
  5. Audi A9 ---------- Post added at 19:45 ---------- Previous post was at 19:12 ---------- :grin: http://www.youtube.com/watch?v=y7ial6gPt2E&feature=player_embedded ---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:45 ---------- I małe upalanko !
  6. Ale już niedługo...... :naughty:
  7. Pod TESCO ... To się ochrona ucieszy ---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 19:55 ----------
  8. Przynajmniej z tą Bukowiną się nam udało A panowie w Łącku suszą... chyba nie wiedzą jaka ulewa się do nich zbliża.
  9. Pan z parkingu ma wrodzony talent do robienia zdjęć
  10. O dziwo też zdjęć dużo nie mam ale coś tam by się jeszcze znalazło ---------- Post added at 16:21 ---------- Previous post was at 16:18 ---------- A pamiętacie jak ktoś skakał na bunjeeeeeee? Ten komentarz jest dobry
  11. A ja też mam parę I LOKO Superman
  12. Dawaj co się głupio pytasz
  13. :hi: Dzięki pany! Z tego co słyszałem to za rok urodziny klubu mają być w lokalu Cocomo (GoGo)
  14. A kilku jutro do nich dołączy
  15. 9-9.30 zależy jak z NS dojadą
  16. No akurat Tobie najbliżej to do Zabrzeży pod "Zajazd Kałużna" o ile lecisz z domu
  17. :hi:Jak tyle b8 będzie na spotach to ja swojąb5-kozą już nie jeżdżę... bo to siara! ---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:16 ---------- A gadałem dziś z Crisem o 18, to jak uroczyste rozpoczęcie zlotu miało być o 19 to już "ładnie pachnieli" Z Mustim na czele :grin: ---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:21 ---------- Tym czasem w Bukowinie :polew:
  18. Czarny sedan B8 w Nowym Sączu na parkingu na Jagiellońskiej
  19. A kto po Sączu lata czarnym B8 sedan na klubowych ramkach??????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.