Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. siara odpowiedział(a) na tomaszw temat w Audi A4 B6
    Widziałem taki na żywo na srebrnej malowany w kolor. Wyglądało git
  2. Więc do wyposażenia brakuj tylko http://moto.allegro.pl/spioszki-spiochy-dzeciece-audi-super-jakosc-okazj-i2043284806.html http://moto.allegro.pl/smoczki-audi-sport-i2084773199.html
  3. siara odpowiedział(a) na tomaszw temat w Audi A4 B6
    Jeżeli malowanie to tylko czarny mat
  4. A, że się tak podłączę do tematu.... Ktoś się orientuje ile by kosztowało obszycie boczków w kubełkach skórą?
  5. siara odpowiedział(a) na tomaszw temat w Audi A4 B6
    Był gdzieś temat omawiany. Ale większość ludzi folią 3M okleja
  6. :decayed: poczekam do marca od razu na Ogólnopolski w BT no pewnie. Ale obejrzeć można
  7. A no to gratuluję nowy klubowicz czy klubowiczka? Mieszko też już oczkuje na 2
  8. I jak to mówią "po ptokach".... A Ty Songo jesteś już tatusiem?
  9. musti zapraszamy. Obejrzymy tą Twoją B6 na sale może zrobimy deeeela
  10. to od petów Raczej będę. Bo skoro taka frekwencja ma być Tylko muszę aparat odzyskać- może się przydać
  11. Dziwny jesteś gościu.... naprawdę
  12. dobre! Odrazu się cieplej zrobiło, bo tu przekroczyło -20*C
  13. :> oj http://moto.allegro.pl/ekonomiczny-super-audik-2000-2-8-30v-200km-11-lpg-i2084237671.html
  14. Dlatego w Otwocku bo lukam czasem na http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240146.0 jak to mawia prezes naszej firmy "nie jest dobrze..."- zgodził się na używanie cytatu
  15. Zamkną mnie kiedyś za te foty i spoty będziemy robić na Pijarskiej [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 17:17_________________________________________________http://www.chip.pl/news/wydarzenia/prawo-i-polityka/2012/01/jeden-dzien-dzialan-i-40-zabezpieczonych-komputerow
  16. Bry. u mnie z rana -27. Zobaczymy co będzie jutro bo już jest -20... A co do ochrony: adult image hosting image hosting gif
  17. :polew: Ale polew. A ten kolo biegnący drogą to niezły rumburak
  18. Loko chyba wpadnę do Ciebie do pracy w http://otomoto.pl/audi-rs6-C20613066.html
  19. mi chodziło o mustiego.bo wypowiada się za Ciebie. będziesz w niedziele??[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 15:51_________________________________________________to się działo w gorlicach :polew: Pan Krzysztof załatwi sprawę
  20. Z dwojga złego (pięciorga) ten jest najlepszy więc powinieneś się cieszyć...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.