Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Już wszystko ok! Podobno gość zmieniał maila i miał konto nieaktywne. Ale Prezes Hugo wszystko wyjaśnił. Tak nawiasem mówiąc to zaprosiłem go na spota [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 16:54_________________________________________________Znalazłem to na innej stronie naszego wspaniałego forum ... masakra !
  2. [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 01:22_________________________________________________Pany mam problem z PW... Chciałem odpowiedzieć gościowi, a tu na czerwono wyskoczył mi tekst: Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Nie znaleziono jednego lub więcej odbiorców 'do'. Zgłoś niemiłą wiadomość adminowi Pierwszy raz coś takiego mam
  3. To bardzo dobra wiadomość!!!! :> (poniekąd....- bo narazie przyszły do Ciebie) Strasznie jestem ciekaw
  4. Krycha miał taką kierę za 370 na mały wieloklin więc było by bez roboty.... ale już chyba popchnął bo usunął ogłoszenie
  5. To ja mam pomysł. Będziemy Ci podrzucać nasze paździerze a na Twoim garażu zrobimy graffiti Pimp My Ride :>
  6. :polew: Jak tam pany? Najedzeni???
  7. image hosting gif[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 22:43_________________________________________________http://allegro.pl/tlumik-wydech-audi-s4-a4-quattro-i1992729749.html[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 12:56_________________________________________________i dla B6 http://allegro.pl/tlumik-uklad-wydechowy-audi-a4-2-5-tdi-quatrro-i2010702894.html
  8. A no pewnie Tylko się zastanawiam, jak to długo wytrzyma na zewnątrz...
  9. Dziki wielkie. Również dla was gorące życzenia! A pod choinką dużo prezentów do modzenia [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 13:14_________________________________________________ No ładnie się prezentuje A widzę że i carbon na pokład zawitał
  10. Teraz to obowiązkowo :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:22_________________________________________________Ktoś szukał... http://tablica.pl/oferta/lampy-tylne-a4-b5-sedan-tunning-IDrlbx.html http://tablica.pl/oferta/piekne-alufelgi-z-oponami-s-line-audi-a3a4a6a8-IDAcnD.html http://tablica.pl/oferta/auto-na-czesci-IDA4wJ.html
  11. :naughty: http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-95-01r-zderzak-przod-oryginal-i1997672990.html[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:11_________________________________________________A tu niewypał z bolw offem
  12. Ale nie ma tego złego....
  13. Ale najlepsze, że wpakował się nie do swojego auta...[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 17:54_________________________________________________A jednak można http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107708.0 Adam o taką instalację Ci chodziło? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141460.0
  14. do tego nieodzowny "zestaw rezacza" zgrzewka bro... i koszty się robią...
  15. A ja go widziałem kiedyś w Starym, jak chyba ze spotu wracałem [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 17:10_________________________________________________Ale jazda :polew: Pijany poseł PSL
  16. [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 21:54_________________________________________________Ale ma gość pomysł na opchnięcie paścia :polew: http://moto.allegro.pl/fiat-cinquecento-tylko-dla-bogatych-i2008607503.html patrzcie opis :>
  17. Może się na tym nie znam (raczej napewno :>) Ale: http://allegro.pl/hydrografika-folia-moro-i1991575945.html http://allegro.pl/hydrografika-aktywator-w-spray-u-do-hydrografiki-i1998548228.html Coś jeszcze potrzeba do szczęścia???
  18. Ta ale już nie w tym roku....[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:36_________________________________________________Może i Rad-style ale zderzak eSowy http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/113144 A tu dla kolegów Avantowców http://tablica.pl/oferta/podsufitka-audi-a4-po-lifcie-1999-rok-IDw3lx.html
  19. A może by tak Hydrografika??? [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 20:24_________________________________________________Tu jest coś na temat
  20. Ja też dziękuję za licznego spota. Już nas ładna grupka się robi i do tego mamy swojego ochroniarza Mike nie szalej A co do A4 w Podegrodziu co mówiłem... http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-131km-s-line-xenon-skora-shadow-i1987734268.html[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 01:11_________________________________________________A tu też ładna czarna S-ucz http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-sport-pakiet-plus-1-9-tdi-131ps-s4-i1990691816.html tylko te klamki... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.