Treść opublikowana przez siara
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
No to ładnie mi pojechaliście .... Co do zawiechy to się zgodzę - allroad ze znaczkiem też trochę poleciałem, ale reszta to moja wizja..... I właśnie o to mi chodziło żeby MOJA była inna niż wszystkie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Witam wszystkich. Chciałbym przedstawić moją A4 B5 z 1995r. Silnik 1.9 TDI 1z 90 HP Wyposażenie - kolor czarny LY9B -brilliant black - 2xAIR-BAG - 2xelektryczne szyby - 2xelektryczne lusterka - ABS - climatronic - sportowe fotele - regulacja lędźwi - regulacja kierownicy - regulacja świateł - 2xpodłokietnik - drewniane wykończenie wnętrza- zmiana na niby carbon - ciemna tapicerka - felgi alu Borbet 16- zmiana na rs4 style, 17 BBS - końcówki wydechu Ulter - zmiana radia Beta na Pioneer, a w końcu na Peiying + soob + piecyk W planach - gleba - jest- mało, ale już lepiej (h&r -30) , amory Koni (reg) - heble 288 -jest - lampy przód - jest - lampy tył - jest - modyfikacja wnętrza - prace trwają - podświetlane nawiewy - jest - białe kierunki - jest - CB - jest - prawe duże lusterko - jest - kiera s4 3 ramienna -jest - gałka s z b6 - jest - grill s4 lub rs4 - jest - oświetlenie kabiny (polift)- czeka na montaż - oświetlenie pod drzwiami led -jest - ramiona wycieraczek (polift) + banan - jest - żarówy SMD - jest - znaczek DOPE na doope - jest - - coś się jeszcze wymyśli :> Kilka fotek jak było kiedyś: I aktualnie wygląda tak Lato 2014
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pewnie pucują gabloty........ :> Ale jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie w czapce przyjechać. Dziś rano minąłem Corsyke, kolo miał sporą warstwę śniegu na dachu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dokładnie wymieniaj punkty na nagrody
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zaległa cisza wręcz grobowa............. Może coś na rozruszanie atmosfery: w Niemcowni :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Toż to rozbój w biały dzień :>[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 17:15_________________________________________________A to kilka zaległych fotek ze spotu image hosting service Niby nie ale po rodzinie post image adult image hosting image uploader
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko sobie Bronek ukryj gdzieś korek, a nie na środku zderzaka............. bo Cię będą palcami wytykać Byli tacy :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to kozak teraz będziesz :oklaski:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To lux :> się zobaczy. A to materiał czy poszedłeś w skórę?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty już Bronek nie wymyślaj....... ja też zawsze sam wracam :gwizdanie: Jak tylko odzyskam aparat to wrzuce jakieś foto naszego brązowego "rodzynka". Wiem, że to dziwnie zabrzmiało, ale ten kto był to wie POZDRO[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________A ileż to sobie gość krzyczy za obszycie takich foteli??? Ja mam takie same jak to mówią "sports seats" jak u Ciebie Baldur, tylko że czarne..... były kiedyś
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spocik gites . Porady techniczne pierwsza klasa No i oczywiście nie zapominajcie, że kolesie na zielonym ścigu i ten na skuterku-też spędzili dużo czasu z nami.................
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Więc może i ja się pojawię
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Troszkę dziwnie wyszły te foty, ale na żywo furmanki http://postimage.org/image/9jvsxtpg/ http://postimage.org/image/9lwkl3fo/ http://postimage.org/image/9lmnd0h0/ http://postimage.org/image/2f5conqas/ http://postimage.org/image/2f57q1otg/ http://postimage.org/image/2f562icbo/ http://postimage.org/image/2f59dl1b8/ http://postimage.org/image/2f52rfnc4/ http://postimage.org/image/2f4r6o7vo/ POZDRO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A to Songo pewnie miał matmę z Panią Ręb...........
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A pewnie że pozdrowię :> jak tylko wróci od HELMUTÓW :> bo tam teraz pracuje.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
He He.... Zaczynam się bać.....A dało by się załatwić naklejki klubu ? I może kalendarz bo już marzec a na ścianie dalej pusto.....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Macie coś w planach w najbliższym czasie????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich