Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
b6?
-
Szarak pospolity OEM+
Trzeba wziąć pod uwagę prawie 2 letniego pasażera z tyłu w foteliku... Bo młoda lubi jak trzęsie ale bez przesady....
-
Szarak pospolity OEM+
E tam koza straszna..... Opona 225/40. Mogła być węższa...... bo na 8.5 J ładnie by siadło
-
Szarak pospolity OEM+
Tak właśnie myślałem , muszę się pobawić w rozklejanie.... A co do fot to tak na szybkiego było.... Aktualnie lampy na czarno + obrys us, Flaty i dystans z przodu 5 , z tyłu 22mm, wpadły też dekory w czarny folio-carbon 4d, oświetlenie led pod drzwi i takie tam duperele Na montaż czeka rozpórka, dokładka PDC
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
Grill jak i kratki ori Rs4. Które nawiasem mówiąc będą na sprzedaż bo już czarnucha nie mam a w polifcie są inne kratki i RSowe nie pasują...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też czasem zajrzę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
https://drive.google.com/file/d/1-5OfXfOnWNW0JnduGBlgU-p7S30tZ5B2bg/view?usp=sharing najlepiej w domu. suszarka/opalarka i jazda
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jaka cena za RSy? Jakie Parametry i opony?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A swoje felgi z rs6 sprzedał??? Głos poszedł. Muszę powiedzieć, że masz spore szanse Moje aktualne jest teraz w marcu, A i św.p. czarnuch się załapał w zeszłym roku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No chwilę i tak polska. A jak tam zbrojenie przed sezonem?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rigger? I cena jest fajna. Ja znalazłem dokładkę pdc za 40 tylko gość nie chce wysłać, bo to kruche i nie wygodne w transporcie. Czekam aż kumpel będzie tamtędy tirem leciał..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja narazie też odpadam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czyli jednak folia daje radę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie mam pytań
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No jasne. Za 800 chyba jest na forum,
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
UUU eSowy przedlift
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jeszcze Golf GTI miał ale to pewnie to samo co Bora...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ładnie idziesz z tematem A podstopnice znalazłeś? Chyba w tt były. Jak coś znajdziesz to daj znać bo też szukam
-
Strefa Śmiechu
Kns? To tak jak u mnie
- Strefa Śmiechu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poszło
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj w Nowym Sączu pod Europą widziany czerwony sedan B7 z czarnym dachem. Klubowe rejki KCH lub KBC
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarne B8 w sedanie z klubowymi ramkami, notorycznie widywane w okolicach Łącka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Który z Was był przed chwilą u mnie po lampy? bo się nie zdążył przedstawić...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tego nie wiem, kumpel mi dziś rano mówił o takiej akcji. Narazie jest na L4 to wozi córkę do szkoły