Treść opublikowana przez TommiA6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakby ktoś chciał coś działać z autem w VagPerformance to polecam, a i z kontaktem pomoge
-
Mechanik Gdańsk i okolice do S4 B8
Allmotors.
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Pisz do VagPerformancePomorze ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
postaram się na jakiś majowy wpaść, raczej na moto bo szkoda auta na sezon
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ktoś zyje?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i co, będzie ktoś dzisiaj? bo nie wiem czy auto myć może być sms 662079218
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ktoś w następny czwartek?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
3.03? Może ktoś chętny?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
U mnie mechanik dał d*py i nie zrobił auta, muszę odpuścić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to szybka decyzja co i jak, mi piątek też pasuje. może być matarnia żeby już nie komplikować, 20?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To co, czwartek?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to środa 27.10?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
żyje to pomorskie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja chętnie, ale póki co uziemiony jeszcze na miesiąc...
-
Szukam osoby z kablem HEX CAN i pełnym VCDS
mam, ale w wejherowie - jak coś to pisz priv jak nikogo bliżej nie znajdziesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Galerie pozamykane, ale może byśmy się gdzieś spotkali? Jutro np?
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Bardzo dobra robota!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktoś coś w czwartek?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę, napiszcie tylko dokładnie które miejsce żebym za bardzo nie błądził ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może być i 19
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to co, czwartek 25.06 godzina 20?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, może coś 22-25 czerwca? Piszę wcześniej, może jakąś większą grupę udałoby się zwołać
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
8j? a one nie są 9j?
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Bardzo ładnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to bede pisał jak juz sie pojawię i autko bedzie przygotowane na pokazanie ?