Treść opublikowana przez cart_a4
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
dokladnie za schowkiem jest przejscie obok aku Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Co sądzicie o takich felach??
Et25
-
Co sądzicie o takich felach??
ja tez jeżdze na 235, chodziło mi czy przy rozmiarze 235/40/18 nic nie będzie tarło
-
Co sądzicie o takich felach??
sadzicie ze te chinole to szajs za 13setek? et25 nie podejdzie do przodu?bedzie ocierac? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 30-11-2012 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 12:33 ---------- Jaka oponę wsadzić na tą fele (et25) ? bo wczesniej jezdźiłem na 235/45/17 a wd zamienników powinienem mieć 235/40/18 bądź 225/45/18. Co radzicie?
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
nie mialem czasu. moze przez weekend cos mi sie uda zdzialac. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
w tylnim prawym nadkolu Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
podpinam 4 kanalowke ale tylko 2 kanaly beda podpiete i to jeszcze beda zmostkowane dla suba Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
czyli podpiąć się pod: taka rozpiska do kostki była na forum 1 - Tylny prawy sygnał z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji 2- Sygnał masy z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji 3 - Tylny lewy sygnał z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji a wzmacniacz mam o takim nr 8E9 035 223 i poniżej s01 i jakieś inne cyferki
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
znalazlem jakas rozpiske na forum tej kostki i pin 14 i 15 to sygnal wzmaka prawy i lewy i wszystko sie zgadza bo w tym miejscu mam podpiety sub. dzis sie bede bawil (mam nadzieje ze znajde czas) ;)dam znac Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
dzieki ;)a jeszcze pytanie mam odnosnie bo cinch z zewn wzmaka podlacze do wtykow cinch ktore wstawie do pinow 14i15.akurat ten adapter RCA jest ekranowany(sa dwa kabelki) czy wystarczy zdjac ekranowanir i wpiasc do kostki? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
siemka mam wzmacniacz audi ten z 23stykowym zlaczem-niebieska kostka.mam pytanie ktorego pinu podciagnac sterowanie zewnetrznego wzmaka zeby sie uruchamial z radiem bo sygnal z suba podpinam do wejsc nr 14 i 15.natomiast nie jestem pewien co do sterowania.dzieki wielkie za pomoc. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Co sądzicie o takich felach??
na ja mam 5ramienne sline ale chce 18 Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Co sądzicie o takich felach??
no tak ;)tez myslalem nad nimi ale za duza kase za stary model felg;). Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Co sądzicie o takich felach??
ale trochę oklepany wzór te rs6 . Poza tym drogie 1800zł, te moje mogę mieć w dobrej kasie w cenie nowych 15 lub taniej
-
Co sądzicie o takich felach??
Witam mam pytanie do forumowiczów co sądzicie o takiej feldze do czarnego avanta b6 na zawieszeniu 1be (w przyszłości ciut wieksza gleba): 459 NOWE FELGI 18'' 5x112 AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q5 . (2777485834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Z góry dzięki za podpiedzi
-
Maty grzewcze w a4 b6 fotele sline kubełki
Czy orientuje się ktoś czy do foteli kubełkowych (AUDI A4 B6 B7 S-LINE FOTELE SIEDZENIA (2570198112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) z będą pasować maty ze zwyklych foteli AUDI A4 B6 KOMBI FOTELE KANAPA KOMPLET FOTELI (2552295033) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli ktoś ma nr mat grzewczych do foteli sline bardzo bym prosił o podanie, z góry wielkie dzięki.
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
Czy orientuje się ktoś czy do foteli kubełkowych (AUDI A4 B6 B7 S-LINE FOTELE SIEDZENIA (2570198112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) z będą pasować maty ze zwyklych foteli ()
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
hehe ano dałem radę
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
przeczyściłem laser i wszystko śmiga jak należy, więc może też spróbuj też Ci pomoże.
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
hehe dlaczego? wrzucasz automape, tom toma igo i juz pewnie się da wgrać już andka na to bo 500zł plus robocizna za nowy napęd to drogo ;/
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
eee to bezsens ;/ za drogo to wychodzi. Juz widzialem ktoś wrzucał na forum jakis zamiennik rns za 400E co ma wszystko i jest na Windowsie. Jak zrobisz to pochwal się ile Cię kosztowało, ja dziś mam zamiar przeczyścić laser, ciekawe czy to cos pomoże.
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
Siemka możesz podać orientacyjny koszt wymiany dvd w rns-e? Chyba czeka mnie to samo ;/
-
Wymiana gumowych nakładek w kluczykach
gumka zdrożała.... koszt 20zł w Aso
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Michał Zagłębie Dąbrowskie, szukając A4 b6 kombi w S-Line )