Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cart_a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cart_a4

  1. dokladnie za schowkiem jest przejscie obok aku Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  2. ja tez jeżdze na 235, chodziło mi czy przy rozmiarze 235/40/18 nic nie będzie tarło
  3. sadzicie ze te chinole to szajs za 13setek? et25 nie podejdzie do przodu?bedzie ocierac? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 30-11-2012 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 12:33 ---------- Jaka oponę wsadzić na tą fele (et25) ? bo wczesniej jezdźiłem na 235/45/17 a wd zamienników powinienem mieć 235/40/18 bądź 225/45/18. Co radzicie?
  4. nie mialem czasu. moze przez weekend cos mi sie uda zdzialac. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  5. w tylnim prawym nadkolu Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  6. podpinam 4 kanalowke ale tylko 2 kanaly beda podpiete i to jeszcze beda zmostkowane dla suba Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  7. czyli podpiąć się pod: taka rozpiska do kostki była na forum 1 - Tylny prawy sygnał z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji 2- Sygnał masy z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji 3 - Tylny lewy sygnał z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji a wzmacniacz mam o takim nr 8E9 035 223 i poniżej s01 i jakieś inne cyferki
  8. znalazlem jakas rozpiske na forum tej kostki i pin 14 i 15 to sygnal wzmaka prawy i lewy i wszystko sie zgadza bo w tym miejscu mam podpiety sub. dzis sie bede bawil (mam nadzieje ze znajde czas) ;)dam znac Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  9. dzieki ;)a jeszcze pytanie mam odnosnie bo cinch z zewn wzmaka podlacze do wtykow cinch ktore wstawie do pinow 14i15.akurat ten adapter RCA jest ekranowany(sa dwa kabelki) czy wystarczy zdjac ekranowanir i wpiasc do kostki? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  10. siemka mam wzmacniacz audi ten z 23stykowym zlaczem-niebieska kostka.mam pytanie ktorego pinu podciagnac sterowanie zewnetrznego wzmaka zeby sie uruchamial z radiem bo sygnal z suba podpinam do wejsc nr 14 i 15.natomiast nie jestem pewien co do sterowania.dzieki wielkie za pomoc. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  11. na ja mam 5ramienne sline ale chce 18 Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  12. no tak ;)tez myslalem nad nimi ale za duza kase za stary model felg;). Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  13. ale trochę oklepany wzór te rs6 . Poza tym drogie 1800zł, te moje mogę mieć w dobrej kasie w cenie nowych 15 lub taniej
  14. Witam mam pytanie do forumowiczów co sądzicie o takiej feldze do czarnego avanta b6 na zawieszeniu 1be (w przyszłości ciut wieksza gleba): 459 NOWE FELGI 18'' 5x112 AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q5 . (2777485834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Z góry dzięki za podpiedzi
  15. Czy orientuje się ktoś czy do foteli kubełkowych (AUDI A4 B6 B7 S-LINE FOTELE SIEDZENIA (2570198112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) z będą pasować maty ze zwyklych foteli AUDI A4 B6 KOMBI FOTELE KANAPA KOMPLET FOTELI (2552295033) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli ktoś ma nr mat grzewczych do foteli sline bardzo bym prosił o podanie, z góry wielkie dzięki.
  16. Czy orientuje się ktoś czy do foteli kubełkowych (AUDI A4 B6 B7 S-LINE FOTELE SIEDZENIA (2570198112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) z będą pasować maty ze zwyklych foteli ()
  17. przeczyściłem laser i wszystko śmiga jak należy, więc może też spróbuj też Ci pomoże.
  18. hehe dlaczego? wrzucasz automape, tom toma igo i juz pewnie się da wgrać już andka na to bo 500zł plus robocizna za nowy napęd to drogo ;/
  19. eee to bezsens ;/ za drogo to wychodzi. Juz widzialem ktoś wrzucał na forum jakis zamiennik rns za 400E co ma wszystko i jest na Windowsie. Jak zrobisz to pochwal się ile Cię kosztowało, ja dziś mam zamiar przeczyścić laser, ciekawe czy to cos pomoże.
  20. Siemka możesz podać orientacyjny koszt wymiany dvd w rns-e? Chyba czeka mnie to samo ;/
  21. gumka zdrożała.... koszt 20zł w Aso
  22. Witam wszystkich. Michał Zagłębie Dąbrowskie, szukając A4 b6 kombi w S-Line )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.