Treść opublikowana przez imp
-
[ALL] Piszczące hamulce...
ATE PD + klocki ATE - istna orkiestra. Jeżdżę i po mieście i trasy. 5000 km i tak cholernie piszczą że ludzie się oglądają.
-
[B6 AWX] Piszczące klocki ATE
U mnie to samo nowy zestaw ATE PD + klocki ATE, 5000km przebiegu i taka orkiestra że można oszaleć.
-
Pomoc w diagnostyce AVF wywala błąd 16485, zapala się check.
Podmieniłem przepływkę ..jest ogień. Dzięki Panowie.
-
Pomoc w diagnostyce AVF wywala błąd 16485, zapala się check.
Dzięki za szybie odpowiedzi Postaram się podmienić, jakie wartości powinien wskazywać poprawnie ? Czy czyszczenie EGRa może spowodować powolne wstawanie Turbiny ?
-
Pomoc w diagnostyce AVF wywala błąd 16485, zapala się check.
Jeszcze jedne po skasowaniu błędu (check zgasł) ale wraca po jakimś czasie. Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/kapamarek_85460.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/kapamarek_85459.html Turbo zaczęło późno wstawać dopiero po czyszczeniu EGRa .. ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Przebieg: 240.000km ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- Przebieg: 240.000km
-
Pomoc w diagnostyce AVF wywala błąd 16485, zapala się check.
Mam problem Panowie , bardzo proszę o pomoc. Objawy: Zaplony check, Wywala błąd 16485. Wyczyściłem EGR słabo wstaje od dołu, zrobiłem logi: grupa 003 http://vaglog.rtnet.pl/kapamarek_85457.html grupa 011 http://vaglog.rtnet.pl/kapamarek_85458.html Jakieś pomysły ?? Pozdrawiam
-
[ALL TDI PD] Regeneracja siłownika klapy gaszącej
Panowie czy ta membrana jest do kupienia jako część zamienna ?
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
W pasku variant koleś z pl opracował temat Niestety w większości na kombinowanych przez siebie elementach. Nie ma jako takiego manuala co kupić i jak zmontować.
-
[ALL B6/B7] RNS-E - PIN
Gdzieś znalazłem info że PIN-em są ostatnie 4 cyfry VIN- o ile oczywiście RNS jest w samochodzie od nowości. Może ktoś to potwierdzić ?
-
[ALL B6/B7] RNS-E - PIN
Jest Ori, ile taka przyjemność w ASO może kosztować ?
-
[ALL B6/B7] RNS-E - PIN
Witam, zakupiłem niedawno B6 z RNS-e. Niestety z książki obsługi ktoś wyrwał karteczkę z PINem. Teraz zastanawiam się jak go odzyskać. Wcześniej miałem Golfa IV i radio GammaV - tam przy każdym odpięciu akumulatora musiałem podawać pin. Jakieś wskazówki ?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Dziwne, że w tak podobnie konstrukcyjnych samochodach mogą być aż takie różnice. Zapięcie pasów też ma wpływ na wystrzał, być może tam coś zawiodło.
-
[TDI PD] Wymiana koła alternatora Valeo
Sorry za odkop, ma ktoś (najlepiej autor) może możliwość aktualizacji zdjęć w tym Topicu ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Przesiadłem się z Golfa Mk4, w którym miałem praktycznie full na a4 b6 i po przeczytaniu tego topicu i uzmysłowieniu sobie ile dodatków można napakować w to auto wymiękam ..dużo pracy przedemną , a dla Ciebie mega szacun za ogarnięcie na wysokim poziomie.
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Gruba sztuka kolego, bacznie obserwuję topic !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, czas zalogować się i tu. Stały bywalec/moderator kilku for związanych z tematyką VAG.