Treść opublikowana przez radek8
-
[ALL B6] Problem z ogrzewaniem.
Jak w temacie. Mam klimatronica, grzeje idealnie póki temperatura silnika nie osiągnie 90 stopni, wtedy idzie tylko zimne powietrze. Jeszcze chciałem dodać, że zaczęło się to tak praktycznie z dnia na dzień jak przyszły dużo większe mrozy-chłodnica była prawie że zamarznięta, póki nic nie ruszałem przy wężach to jeszcze jako tako lekko się nagrzewało ale bardzo powoli. Zamówiony został termostat i po zamontowaniu go i włożeniu węży były takie skutki jak napisałem na początku. Termostat poszedł na wymianę, bo myślałem, że jest uszkodzony, po ponownym wmontowaniu i dokładnym przeczyszczeniu węży czasami grzeje normalnie po osiągnięciu 90 stopni ale tylko chwilowo. Słyszałem od znajomego, że za to odpowiada też sterownik ogrzewania (czy jakoś tak), do zwykłej klimatyzacji kosztuje ok. 30zł, niewiem jak by było u mnie bo posiadam klimatronica. [mod]Brak prefixu silnika, zarówno w profilu jak i temacie wątku. Proszę uzupełnić. Musashi [/mod]
-
[ALL] Clio I 1,9 D - szarpanie.
Tak. Przynajmniej tak myśle. Osobiście tego nie robiłem, zostawiłem u mechanika.
-
[ALL] Clio I 1,9 D - szarpanie.
Witam. Niewiem czy dobry dział, chciałem go dać "na każdy temat". Jakby co to proszę o przeniesienie. Ostatnio nie mogłem wogóle jeździć, cały czas szarpał, nie miał mocy, co chwilę gasł. Wczoraj wymieniłem filtr paliwa i już jest dobrze, przy okazji musiałem wymienić świece bo jedna była zła. Teraz męczy mnie inny problem. Jak odpalę a jest zimny silnik (po całonocnym staniu) to przez ok. 20-30sek. szarpie mi trochę, później jest wszystko jak należy. Co to może być ?
-
[ALL B6] Nie działa klimatyzacja - sprzęgiełko, czy coś jeszcze?
A jeszcze jedno, czy tam jest też jakaś pompa ?
-
[ALL B6] Nie działa klimatyzacja - sprzęgiełko, czy coś jeszcze?
Witam. Jak w temacie, ostatnio dałem do mechanika auto żeby powymieniał wszystkie filtry. Wymienił wszystkie oprócz tego do klimy, bo nie działa, prawdopodobnie jest urwane jakieś sprzęgiełko, nie znam się na tym. Czy to będzie tylko sprzęgiełko czy jakiś mechanizm, który będzie trzeba wymienić ?
-
[ALL B6] A4 FIS - język polski.
Z tym to nie ma problemu, mogę poczekać Tylko musiałbym wiedzieć co ściągnąć żeby nagrać i jakąś instrukcję jak to zrobić. Jakbyś mógł to napisz co potrzebuje i jak to zrobić, ok ?
-
[ALL B6] A4 FIS - język polski.
Witam. Jak w temacie, czy można to zrobić ? Jeśli tak to jak to zrobić samemu ? Chodzi mi o to jaki program itp., bo nic nie mogę znaleźć. A znalazłem stronę gdzie jest oferta wgrania polskiego menu do tego typu nawigacji.
-
[ALL B6] Jak wgrać mapy do fabrycznej nawigacji.
Wszystko chodzi elegancko. Ale ściągnąłem mapy z 2010, znalazłem chyba najnowsze 2011/2012, ale mam pytanie: Jak ściągnąłem tą starszą wersję był tam plik .ccp do CloneCD, w tym co teraz ściągnąłem jest kilka plików w tym obraz płyty do CloneCD ale nie ma pliku z profilem .ccp. Czy on będzie taki sam jak ten starszy, czy powinien być do każdej mapy inny ??[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 20:13_________________________________________________Piszę w celach informacyjnych. Nagrałem starym profilem z mapy DX Polska 2010/2011 i wszystko świetnie chodzi
-
[ALL] Pasta czy wosk do polerki.
Daj znać jak wyjdzie, najlepiej jakieś zdjęcia ok ? Też się zastanawiałem kiedyś nad tym woskiem.
-
[ALL B6] Jak wgrać mapy do fabrycznej nawigacji.
A nawigacja ta między zegarami to nie jest D ? Bo nie sprawdzałem jaki mam model, nawet niewiem gdzie to sprawdzić bo żadnej książki nie dostałem. A jak patrzyłem na RNS-E w googlach to w grafice pokazywało, że to jest nawigacja duża na środku deski (na miejscu radia). Chyba, że się mylę to poprawcie. Z góry dzięki.
-
[ALL B6] Jak wgrać mapy do fabrycznej nawigacji.
Ok. Dzięki za wyjaśnienie, wieczorem będę mógł dopiero sprawdzić tą mape. Jak będę miał jakiś problem to się odezwę.
-
[ALL B6] Jak wgrać mapy do fabrycznej nawigacji.
Aha, ok. A te mapy jak wgrać, czy po włożeniu płyty wszystko samo się zainstaluje czy trzeba ręcznie coś poustawiać ?
-
[ALL B6] Jak wgrać mapy do fabrycznej nawigacji.
Witam. Jak w temacie. Posiadam Audi A4 2004r. nawigację mam w fisie, nagrałem już mapę polski. Będę mógł ją dopiero wieczorem sprawdzić, ale nie chciałbym nic uszkodzić przy wgrywaniu. Czy mógłby ktoś z was napisać co zrobić aby dobrze wgrać te mapy do nawigacji ?? I czy po wgraniu płyta musi być dalej w zmieniarce, czy można ją wyciągnąć ?? Pierwszy raz coś takiego będę robił w nawigacji fabrycznej i wolę na początku wszystkiego się dowiedzieć co i jak zanim się za to zabiorę. Pozdrawiam.
-
[ALL] Pasta czy wosk do polerki.
Farecla wiem, że bardzo dobra. Ale ona najlepsza jak się ma polerkę i trzeba też umieć tym polerować, u mnie tylko zostaje opcja ręcznej polerki. Tylko niewiem czy kupować pasty czy mleczka. Dlatego tutaj zapytałem, żeby się dowiedzieć.
-
[ALL] Pasta czy wosk do polerki.
Witam. Jak w temacie. Mam stare auto. Czym lepiej pastować auto w warunkach "podwórkowych" tak na szybko ?? Czy lepiej kupić pastę np. Tempo czy lepsze mleczko np. Sonax-a ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jestem posiadaczem najlepszej marki samochodów :> A4 B6 1,9 TDI 115 KM Kombi