Treść opublikowana przez jaguś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam panowie potrzebuje namiary lub moze z forum co sie zajmuję ogrzewaniem prądowym typu konwektory promieniki do ogrzewania lokalu
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
petarda na maxa
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
i ile ci powiedział za całość wraz z tunelem ? zobacz tu mały tutorial jak na innym forum pomalował spray http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?92966-Malowanie-plastikow-w-kolorze-Piano-Black
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Acha to popytam lakiernika ile chce jak wyjdzie mega dużo to kupię folie i zobaczę jak będzie nieciekawie najwyżej zerwie i zdam foto relacje po zabiegu.
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
peter22 powiedz mi jak wyglądają te listwy oklejone warto taki zabieg robić czy odrazu pomalować jak to wygląda na żywo
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Nowy zakup dension 500 jutro montaż tylko pytanie dla osób posiadających takie urządzenie zauważyłem ze mam jakąś inną wersję co ma dodatkowo boczne wejście video out na Chincz co można pod to podłączyć, z przodu wejście USB, aux, i jeszcze jedno wejście
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
jednak zakupione dunlop sp sport 245/40/18 nowe foty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musze sprawdzic i dam znaka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic mi nie da bo jak podlaczylem kabel do kompa nie widzi wogole kabla tak jak bym nie podlaczyl wogole pod usb
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam jest ktoś z poznania co ogarnie postawienie vcds klona 908
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
musiałem ci sie odgryść za wgniotki haha
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
marcin auto pięknie dopieszczone ale lakier byś troche pomodził
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
przy tym rozm wyjdzie leki naciąg?
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
felgi tysiak jeszcze opony musze kupic jak opony masz fajne to bdb daleś bo niby ogloszen od groma ale same zamieniki albo stan nie ciekawy a jak cos juz ladne to minimum 2tys
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
nowy zakup Alufelgi Audi RS6 18 8j 5x112 et 43 RONAL oczywiście oryginał oooo doradzcie jakie można opony na to założyć wymiarowo napewno 245/40/18 a jakieś inne ?
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
mam tez zew fotochrom zalezy jak sie jedzi ale max miasto krotkie odcinki 14,5 l gazu przy deptaniu oczywiscie naped 4x4.Tez masz piękne te drewno jaki masz motor?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a po staremu marcin trzeba sie kiedys zjechac i pogadac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema co tam slychac
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
śliczne auto ładne koła pogratulować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam co taka cisza
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
no to zaczyna sie reezanie zamówiony układ wydechowy s6 5.2 oryginalny i dokładka s6 wkrótce zdjęcia wpadła dokładka czekam za ukł wydechowym wpadł oryginalny układ wydechowy S6 5.2 niedlugo filmik z jakością dzwięku
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Mariusz napewno jak bede cos kupowal odezwe sie najpierw do ciebie co prawda juz tylnia dokladke s6 mam do odbioru w aso zamówiłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sluchaj wystawilem na allegro normalnie koszt na 15 dni 50zł ale i tak przyjechal i zabral forumowicz wiec ciezko powiedziec a otomoto masz tansze mozesz sprobowac wazne sa zdjecia a w co celujesz jaka marka?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
acha no widzisz jednak moja heheh to ty ładny jestes szpieg szoguna hahah ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- rafał planujesz zmiane na inne wozidlo ??czy juz ci sie znudził wystaw na neta uczciwie opisz i napewno sprzedaz widzisz jak moja szybko sprzedalem