Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel_tl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel_tl

  1. Witam Poszukuję kogoś z Lublina w celu diagnozy i usunięcia błędów. Dokladnie świeci mi sie kontrolka Airbag
  2. wahacze sprawdziles na stacji diagnostycznej? ja tez mam takie pukanie jak ruszam i hamuje i wyszło że dolny wahacz poleciał (ten nośny)
  3. potwierdzam:decayed: zamówiłem u TOM77 dwa nośne wahacze Febi i naprawde przyzwoita cena:naughty: czekam tylko na kuriera i zakladam
  4. a u mnie jak na razie w porzadku, zrobione na tym oleju 5kkm dolalem około 300ml ale troszke odmą sączy
  5. U mnie zalany Shell Helix HX7 10W40
  6. 1.8 ADR 125K- 3letnie tomasetto założone przez poprzedniego właściciela. po zakupie wyregulowałem instalacje i śmiga bardzo dobrze:) spalanie przy predkosci do 130: miasto ok 10 - 11l na trasie 500km wyszło niecałe 8L
  7. czyli kupic tylko amory z głębkim kołnierzem? ---------- Post added at 09:16 ---------- Previous post was at 08:53 ---------- kolego to o czym piszesz to fachowo sie nazywa dolna miska sprężyny, o to chodzi??
  8. ale sprężyny to chyba z 1be musze wlozyc bo zalowylem nowe 1ba i tylko 0.5cm w dół poszło
  9. wejdzcie panowie na moj wątek w tym dziale i powiedzcie co z moim zawiasem zrobic:) http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231497-Za-wysokie-przednie-zawieszenie
  10. dokladka urwana bo mi gosc mercem w przod wjechal na parkingu ale jutro juz bedzie nowy zderzak zalozony z dokladka:) a co do zawieszenia to jest zagadka co tu siedzi ze tak wysoko stoi;P
  11. http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=a814a2f79dbbba3d przód http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=6f23cea21bf13f63 tył
  12. jutro na fotkach pokaze jak to wyglada. z tylu tez zalowylem nowe sprezyny i auto stalo dokladnie tak samo. i wyszlo na to ze moje tylne sa dokladnie takie same i nie ma roznicy i oddalem je do sklepu. przod tez jak na razie oddalem bo szkoda wydawac pare stowek zeby przod siadl 0,5cm a tyl pozostal tak jak byl
  13. między opona a blotnikiem jest taka szpara ze wloze cala reke i jeszcze jest sporo luzu. jutro zrobie fotki i pokaze jak to wyglada
  14. do tych co nie rozumieja:) auto wyglada jak startujacy samolot. tyl jest seryjny a z przodu nie wiadomo co bo jest pomalowane farba. wyminilem sprezyny na takie jakie powinny byc i auto ledwo co siadlo. czyli wychodzi na to ze albo amory sa za mocne albo diabeł to robił ---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:37 ---------- no wlasnie nie wiem czy amor moze cos miec do wyskosci auta bo to moje pierwsze OOOO;p czy amory sa takie same do kazdego typu czy wszystkie sa takie same
  15. i ta jak pisalem wczesniej caly zawias jest pomalowany farba i nie widad na nim zadnych oznaczen ani kropek na sprezynach
  16. co siedzialo to nie wiem bo auto wyglada jak starujacy samolot. tyl siedzi tak jak ma byc a przod podniesiony o kilka cm. po rozmowie z poprzednim wlascicielem wywnioskowalem ze wlozyli nie wiadomo co, dlatego tak wysoko stoi. po zalozeniu sprezyn nowych dokladnie z tego modelu auto siadlo minimalnie, mechanik lapie sie za glowe i mowi ze moga to byc za wysokie amory skoro auto na nowych seryjnych sprezynach ledwo co siadlo
  17. no dobra ale zalozylem sprezyny dokladnie z tego modelu jaie maja byc i auto siadlo minimalnie więc pozostaj tylko wlozyc 1be. chyba ze amory sa nie wiadomo z czego. takze najlepsza opcja jest wlozenie kompletnych mcphersonow do tego modelu ---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:19 ---------- czylikolejny wątek: kupię mcphersony do tego modelu czyli 1.8 125 km sedan:)
  18. Witam Mam problem z przednim zawieszeniem ktorego nie moge obnizyć (do seryjnej wysokosci). Wyjąłęm cale mcphersony, założyłem nowe seryjne sprężyny i auto siadło może 0,5 cm. Skontaktowałem sie z poprzednim wlascicielem zeby sie zorientowac czy cos w tym modził i powiedzial ze gdy sprowadzil auto to bylo na sportowym zawieszeniu i jego "zaprzyjazninony" mechanik zalozyl mu "jakieś" mcphersony bez kosztow robocizny w zamian za sportowy zawias. na amorach i sprezynach nie ma zadnych oznaczen bo sa pomalowane farba... I teraz co z tym zrobic szukac calych mcphersonow do tego modelu czy same amorki wystarczy?
  19. czyli 6 litrów:) thx
  20. w tej chwili mam jakis zielony zalany a z tego co czytalem powienien byc jakiś czerwony albo różowy g12. Jeszcze w marcu chce go wymienić. Audi mam dopiero od 2 miesięcy więc dopiero się go uczę wczesniej 6 lat Oplem przelatałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.