Treść opublikowana przez Dawids
-
Wycie na zimnym silniku
no tak myślałem jedną już wymieniałem ale wtedy piszczała na wolnych obrotach a to tera strasznie wyje na pewno jutro sprawdzę płyn w jakim jest stanie i czy w ogóle jest
-
Wycie na zimnym silniku
Witam rana jak odpalam auto to przy skręcaniu nawet lekko kierą coś strasznie wyje jak już się silnik rozgrzeje nawet trochę to już tego wycia nie ma co mam sprawdzić co to może być?
-
Kradzież czterech kół
Dzięki za odpowiedz już się coś tam ruszyło a mianowicie mają zgodę na swój kosztorys więc zamówili felgi i opony to już reszta im pójdzie z górki przynajmniej auto będzie stało na kołach a nie na cegłach a co do aso no trudno źle trafiłem.
-
Kradzież czterech kół
oki napisałem i meila i tak tez będę im truł co dzień szkoda tylko że to serwis autoryzowany i w ogóle im nie zależy chyba traktują mój przypadek jako problem dla nich nie mogą przez tydzień kół na chwile znaleźć założyć żeby sprawdzić czy nie ma uszkodzeń zawieszenia co by było jakbym zabrał od nich auto i zaciągnął do szczecina miał bym dużo bliżej żeby to kontrolować czy jak już się zaczęło to lepiej nie przerywać procedury
-
Kradzież czterech kół
A powiedz mi bo widzę że jesteś nieźle zorientowana jak wygląda sprawa z autem od serwisu nic mi nie zaproponowali auto z asistacn mam ale tylko na trzy dni a to potrwa pewnie dużo dłużej nie wiem mogę auto wypożyczyć i przedstawić TU faktury za to czy muszę mieć od nich najpierw pozwolenie na taki czyn?
-
Kradzież czterech kół
no właśnie są zdjęcia szczęście w tym że na tych kołach a nie na letnich ---------- Post dopisany 03-12-2013 at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 19:43 ---------- orientujecie się ile można czekać na akceptacje kosztorysu napraw ile czasu na to ma TU
-
Kradzież czterech kół
Dzięki za fachową rade.
-
wysokie obroty głośna praca silnika
Na biegu to nie mógł być bo jest to automat więc gałka była w położeniu na p i skrzynia zablokowana
-
Kradzież czterech kół
Rzeczoznawca był czekają na protokół na naprawe tego co widać czyli zakup nowych kół plus naprawa drzwi a zostaje do tego ogledziny zawieszenia bo przecież auto spadło złodzieją z kołków na glebe a aso czeka na koła bo nie mają żeby założyć i wiechać na warsztat żenada auto w serwisie na cegłówkach wycenili sobie felgi na 10 tys nik żadna ubezpieczalnia na to się nie zgodzi juz widze jak czekam na auto pół roku.
-
Kradzież czterech kół
Witam wszystkich wybrałem się z żoną na trzy dniowy wypad do szklarskiej poręby pracownicy hotelu sasnka na ulicy słowackiego kazali nam zaparkować na prkingu który znajdował sie za jakims miejskim domem sportu i czegoś tam oki każa tam parkuje zaparkowałem około piętnastej było widno nie znam terenu nawet nie wiedziłem ze latarni nie ma rano się okazało że ukradli cztery koła alusy 17 s-line czarne z orginalnymi deklami co złego w tym to jedno kradzież a drugie to że partacze nawet lewarka nie mieli podnieśli auto za pomoca rozwalonej ławki na wage spadło im na glebe i tak leżało dopiero o szesnastej przyjechała laweta z kołami jak odpaliłem auto to obroty wskoczyły na 1200 i głośno chodził co mogło sie uszkodzić. Auto jest teraz w serwisie w Świdnicy był rzeczoznawca spojzał i dla niego to tylko koła nie dociera do nich że jedno jest skutkiem drugiego musiało sie coś uszkodzić jak samochód spadł im z klocków na glebe co mam robić posiadam ubezpieczenie w benefi chcem żeby było bezgotówkowo na co zwracać uwagę żeby nie dać się wykiwać
-
wysokie obroty głośna praca silnika
Rozrząd od czego od ześlizu z pietnastu centymetrów
-
wysokie obroty głośna praca silnika
Witam wszystkich po odpaleniu auta po dłuższym kreceniu wszedł silnik na obroty 1200 i do tego strasznie chcałasował po chwili obroty opadły ale silnik nie chodził tak cichutko jak wcześniej. Stał na glebie silnikiem prawie przez cały dzień bo ukradli mi cztery koła i z kołków złodziejom zjechał tyle w szklarskiej czeka się na pomoc co się mogło rozwalić.
-
Błąd intake manifold flap motor, jedna z przyczyn - rozwiazanie
Nr błędu u mnie wyskoczył P2011 wiesz może jaki jest to numer cześć muszę sie za to zabrać bo auto za duzo mi pali mam nadzieje że tylko ta pierdoła jest przyczyną
-
kolektor dolotowy pomocy
Dzięki bardzo pomocny okazał się ten link
-
kolektor dolotowy pomocy
Witam mam następujący problem po podłączeniu sie do kompa wyskoczyl mi błąd P2011 Regulacja nastawnika dlugosci kolektora dolotowego przerwa w obwodzie. Moje pytanie jest gdzie szukać tej części może znacie jej numer ktoś się orientuje ile to kosztuje i czy ma wpływ na spalanie bo mam wrażenie że wzrosło.
-
Głosniki przestaly grac! Drzwi kierowcy.
oki dzieki za podpowiedzi jak sie zrobi troche cieplej to bede szukał przyczyny pozdrawiam
-
Głosniki przestaly grac! Drzwi kierowcy.
Mam taki zamiar tam zajrzeć tylko jest tak zimno że narazie chyba sobie poczekam na cieplejsze dni jak nie to to gdzie moge dalej szukac?
-
Głosniki przestaly grac! Drzwi kierowcy.
Witam po otworzeniu drzwi kierowcy przestały mi grac głośniki tylko w tych drzwiach reszta działać gdzie szukać przyczyny, bo do tej pory bylo wsztstko oki więc mam nadzije że to nie glośniki się spaliły tylko jakiś kabelek.
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
to z wiatrem jest najlepsze ale filtry wymieniane ciśnienie zgodne z wlepką wożę tylko powietrze albo jak kto woli pszczoły luzem a to fakt że okres zimowy może dlatego spalanie wydaje mi sie większe spoko podłącze się dla swojego spokoju pod vga może coś zobaczę ciekawego
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
sprawdzić stan wtrysków może i tak coś zrobić muszę bo nie podoba mi się to spalanie a tym bardziej że jestem prawie w stu procentach pewien że na początku palił dużo mniej czyli 10l nie więcej a nic o logah nie piszecie może sie ktos wypowie na ten temat wtryski sprawdzić jak tylko podpinajac vaga
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
a co powiecie na takie coś że staje na światłach fis na spalaniu średnim włanczam mocny nawiew bo szyby parują a tu spalanie rośnie cyferka po cyferce ale auto było zimne i to chyba tak jest co nie?! Ale on mi wciąga spokojnie 15 coś mi się wydaje, co wy na te logi robić to da to coś czy odpuścić sobie????
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
oki może być trip ważne że działa jak nowa a co mi to da jak zmierzę tak jak napisałeś w piątek jadę do szczecina to tak zrobię bo nie stet na wyspie nie ma gdzie ale dziś nim trochę jeździłem z rana po Świnoujściu i pokazywał drań jeden piętnaście jak się rozgrzał dopiero powoli spadało
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Więc wychodzi na to że to tak po prostu musi być i spalanie jest oki skoro tak to nic mi nie pozostaje jak lać i jeździć bo z tego cala przyjemność dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
no oki a czy np jak zrobie logi to coś mi to wyjasni a nawet jak jest już porządnie rozgrzany np jak wpadam z trasy do miasta i jeszcze musze pojeździc po tym mieście to też mi zawsze te 13-12,5 pokazuje
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
o skrzyni to już lepiej nie rozmawiajmy bo kazdy mówi co innego przerabiany temat 11,5 powiadasz no to już mi się lepiej podoba niż 13 ja jeżdżę codziennie do pracy i weekendami po szczecinie ale raczej też w korkach nie stoję