Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ohkyomoon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ohkyomoon

  1. Życzę wszystkim Wesołych świąt i czek pod choinką na "RS-a" :>. Pozdrawiam
  2. witam. ale pudzian dał 15 sekundowe show
  3. Rozrząd wymieniony. Swoją drogą wymyśliłem sposób jak padnie pompa wody i jak się poratować aby na ten czas działał obieg wody, to znakomicie działa. Mianowicie kupujesz pompkę wody od webasto na 12v i wpinasz ją w ścianie grodziowej w tzw mały obieg, tuż przed nagrzewnicą. Podpinasz pompkę pod akumulator i jeździsz. trzeba tylko pamiętać , że gdy kończysz jazdę, pompkę trzeba ręcznie odłączyć. pozdrawiam
  4. wymiana rozrzadu to podstawa tymbardziej przy robieniu motoru... tak ale miałem rzekomo wiarygodny przebieg a pasek pachniał świerzością więc myślałem że wszystko jest tak jak trzeba. Niestety się pomyliłem
  5. będzie kiara 20 zł [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 21:28_________________________________________________a tak poważnie to kurcze pecha masz do rzeczy rozrządowopodobnych jeśli się wyrobię i nie będę jakoś mocno wymęczony podczas wymiany tego rozrządu (będę w tym uczestniczył) i pójdzie w miarę gładko, to się pojawię
  6. Panowie ale miałem dzień. Przestrzegam wszystkich jak robicie swapa silnika to róbcie kompletny rozrząd. Ja tego nie zrobiłem i dzisiaj poszła pompa wody . Jutro robie rozrząd także nie wiem czy na gokartach się pojawię
  7. to co tu widać na wykresie, to już już musi być niezły FUN
  8. kupię dekoder cyfry+ jak komuś leży i się kurzy w domu to zapraszam na pw.pozdrawiam
  9. Ja też chce coś takiego ;(
  10. witam po wczorajszej "ślepej sobocie"
  11. nikuś ten mój to kiedyś był 116 nie 115. Widziałem dzisiaj RS6. Piękna furka
  12. ja dziś 4 kupiłem i dałem 27zł u gruszeckiego. ale smaczne były :>
  13. następnym razem musisz mnie przewieźć swoim TDIkiem, jestem Ciekaw jak Ci to chodzi :mysli: :mysli: jasne, nie widzę problemu [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 10:46_________________________________________________ monitoring to obowiązkowa rzecz w takim sklepie, jeśli chcesz "ukrócić" podpier...nie towaru, pozdrawiam panowie pytanie z innej beczki. potrzebuję wynajć busa do 2,5t.muszę przewiżć unit stomatologiczny do niemiec. u kogo najlepiej i jakie to są koszty?
  14. dzięki za spota. pozdrawiam
  15. Masz może już coś dla mnie
  16. jeździłem dsg i to chyba kiedyś będzie moim następnym aucie. w tym mieście czasami mocno denerwuje przerzucanie lewarkiem w tdi
  17. Będę ale mogę się spóźnić. Bart-s będziesz bo mam parę pytanek odnośnie multi?
  18. a można tak ... znaczy czy prawo na to pozwala ... myślę że nie hay [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 20:06_________________________________________________ yo Prawo jest takie, że osoba inwigilowana powinna o tym wiedzieć i się na to zgodzić, zawsze to uświadamiam klientowi. Niestety większość klientów, mówiąc dosadnie, to: "olewa"
  19. Ale jestem zj**...y. Ale dostałem ciekawe zlecenie. Dyrektorka pewnej szkoły, chce monitorować pewnego nauczyciela u siebie w gabinecie.Kurde dosłownie istny "big brother".
  20. a ja tylko przekładkę zrobię.na aluskach,które mi zostały z poprzedniej audicy mam zimowe buty. Też uprawiałem jazdę na łyżwach
  21. Przeglądam tego gościa od polskich modułów.hmm, może masz jednak rację.
  22. dzięki Bartek . już przeglądam[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:56_________________________________________________fajne,ładne. Chociaż z drugiej strony sobie myślę, że turbo timer jest mi potrzebny do chłodzenia turbiny,a nie do efektów wizualnych. Może jednak skuszę się na polski produkt. Przecież to tylko przekaźnik i układ elektroniczny odpowiadający za upływanie czasu. . a muszę mieć jakieś logiczne miejsce na wskaźnik egt i boosta
  23. pokaż co?? może to http://www.allegro.pl/item716898126_716898126.html
  24. dlatego chyba sobie zrobię wczesną gwiazdkę :>.Tylko jeszcze nie wiem jaki kupić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.