Treść opublikowana przez ohkyomoon
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Życzę wszystkim Wesołych świąt i czek pod choinką na "RS-a" :>. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. ale pudzian dał 15 sekundowe show
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rozrząd wymieniony. Swoją drogą wymyśliłem sposób jak padnie pompa wody i jak się poratować aby na ten czas działał obieg wody, to znakomicie działa. Mianowicie kupujesz pompkę wody od webasto na 12v i wpinasz ją w ścianie grodziowej w tzw mały obieg, tuż przed nagrzewnicą. Podpinasz pompkę pod akumulator i jeździsz. trzeba tylko pamiętać , że gdy kończysz jazdę, pompkę trzeba ręcznie odłączyć. pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wymiana rozrzadu to podstawa tymbardziej przy robieniu motoru... tak ale miałem rzekomo wiarygodny przebieg a pasek pachniał świerzością więc myślałem że wszystko jest tak jak trzeba. Niestety się pomyliłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie kiara 20 zł [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 21:28_________________________________________________a tak poważnie to kurcze pecha masz do rzeczy rozrządowopodobnych jeśli się wyrobię i nie będę jakoś mocno wymęczony podczas wymiany tego rozrządu (będę w tym uczestniczył) i pójdzie w miarę gładko, to się pojawię
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ale miałem dzień. Przestrzegam wszystkich jak robicie swapa silnika to róbcie kompletny rozrząd. Ja tego nie zrobiłem i dzisiaj poszła pompa wody . Jutro robie rozrząd także nie wiem czy na gokartach się pojawię
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
to co tu widać na wykresie, to już już musi być niezły FUN
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kupię dekoder cyfry+ jak komuś leży i się kurzy w domu to zapraszam na pw.pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też chce coś takiego ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam po wczorajszej "ślepej sobocie"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikuś ten mój to kiedyś był 116 nie 115. Widziałem dzisiaj RS6. Piękna furka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dziś 4 kupiłem i dałem 27zł u gruszeckiego. ale smaczne były :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
następnym razem musisz mnie przewieźć swoim TDIkiem, jestem Ciekaw jak Ci to chodzi :mysli: :mysli: jasne, nie widzę problemu [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 10:46_________________________________________________ monitoring to obowiązkowa rzecz w takim sklepie, jeśli chcesz "ukrócić" podpier...nie towaru, pozdrawiam panowie pytanie z innej beczki. potrzebuję wynajć busa do 2,5t.muszę przewiżć unit stomatologiczny do niemiec. u kogo najlepiej i jakie to są koszty?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota. pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Masz może już coś dla mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeździłem dsg i to chyba kiedyś będzie moim następnym aucie. w tym mieście czasami mocno denerwuje przerzucanie lewarkiem w tdi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Będę ale mogę się spóźnić. Bart-s będziesz bo mam parę pytanek odnośnie multi?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a można tak ... znaczy czy prawo na to pozwala ... myślę że nie hay [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 20:06_________________________________________________ yo Prawo jest takie, że osoba inwigilowana powinna o tym wiedzieć i się na to zgodzić, zawsze to uświadamiam klientowi. Niestety większość klientów, mówiąc dosadnie, to: "olewa"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale jestem zj**...y. Ale dostałem ciekawe zlecenie. Dyrektorka pewnej szkoły, chce monitorować pewnego nauczyciela u siebie w gabinecie.Kurde dosłownie istny "big brother".- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja tylko przekładkę zrobię.na aluskach,które mi zostały z poprzedniej audicy mam zimowe buty. Też uprawiałem jazdę na łyżwach- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przeglądam tego gościa od polskich modułów.hmm, może masz jednak rację.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki Bartek . już przeglądam[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:56_________________________________________________fajne,ładne. Chociaż z drugiej strony sobie myślę, że turbo timer jest mi potrzebny do chłodzenia turbiny,a nie do efektów wizualnych. Może jednak skuszę się na polski produkt. Przecież to tylko przekaźnik i układ elektroniczny odpowiadający za upływanie czasu. . a muszę mieć jakieś logiczne miejsce na wskaźnik egt i boosta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pokaż co?? może to http://www.allegro.pl/item716898126_716898126.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego chyba sobie zrobię wczesną gwiazdkę :>.Tylko jeszcze nie wiem jaki kupić - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00