Treść opublikowana przez ohkyomoon
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
Witam. Poziek, załapie się na jakiegoś "Bacika" ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_chip_po_wizycie_u_witka-t95133.0.html Pozdrawiam
-
[ALL B5] Chip po wizycie u "WITKA"
Witam. Właśnie wróciłem ze strojenia w Warszawie mojej A4. Na wstępie składam serdeczne podziękowania dla Witka. Człowiek wie co robi i naprawdę zna się na tej robocie. Pacjent to B5 z następującymi gratami: - silnik ASZ zamontowany kiedyś w Audi A3 - turbina BRD - FMIC - zaślepiony EGR - 6 biegowa skrzynia - chłodnica oleju od AWX-a W zasadzie kopia dokładnie taka sama jaką przedstawiał kiedyś jaro4444 na tym forum. Jak się jeździ? Dla mnie bajka. Autko płynnie się zbiera, słucha kierowcy na każdym biegu. Jak potrzeba to i pokaże pazurki Spalanie przejazd do Warszawy tam strojenie i powrót 6,2 litra. Autostrada prędkość rzędu 140 -160 Wreszcie jazda to przyjemność. Polecam wszystkim takie zabiegi. Naprawdę warto zrobić trochę więcej kilometrów i oddać swój pojazd człowiekowi, który to dobrze ogarnie. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Banan to mało powiedziane.Cieszyłem się jak dziecko. Nareszcie koniec modyfikacji mechanicznych. Autko wreszcie jeździ, a nie porusza się jak "muł bagienny". A4 słucha swojego kierowcy. Rogal mówił że 200 by pękło tylko było za wysokie ciśnienie no i 26 stopni- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Właśnie wróciłem od ROGALA. Jestem zmęczony, ale MEGA ZADOWOLONY Wyszło 194 KM i 401NM . Wrażenia z jazdy bezcenne. Auto jak dla mnie zapier..........Niedługo pochwalę się wykresikiem w odpowiednim dziale.- [B7 BKN] CHIP U ROGALA
wykres śliczny , płaski jak stół. Pogratulować tek pięknie poprowadzonego momentu.Pozdrawiam- [B5 ADR] Sredniej klasy głośniki w przednie dzwi b5
polecam powerbassy s-6c.koniecznie 16.Nie zapomnij o wygłuszeniu drzwi.na tym forum jest opisane krok po kroku jak zamontować 16 bez przeróbek tapicerki essa ma je po 299.pozdrawiam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tam masz wszystko do wyboru i koloru.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak też myślałem że coś będzie podglądać a Ty co Rafał ... w porzo u Ciebie, jak mały bądź mała bo nie pamiętam niestety raczej ten 30 sierpnia odpada (taka rola chrzestnego), chociaż jak taka duża ekipa się szykuje, to żal opuścić taką zabawę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chce podglądać teściową- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.delta.poznan.pl/- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chciałbym ale nie wiem czy się uda podjechać. imieniny teściów: krzysztofa i ani- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak dopadłem nówkę BRD, to stwierdziłem, że czas trochę poszaleć :>.Jeszcze heble od 2.5 tdi muszę dopaść- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam taką nadzieję- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dokładnie mr. Witek zakłada teraz hamownie 4*4 więc niestety do sierpnia muszę czekać na swoją kolejkę.- [ALL B5] CHIP KCR?
Niech to szybko wyrzuci do kosza, jak chce trochę pojeździć. Dozbierać kasę i jechać na chiptuning.Box to zło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
. [br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 11:43_________________________________________________panowie w sierpniu robię atak na 200km i 400nm. brd juz siedzi.egr wywalony.fmic zapakowany i pomki AL-ki tez są. zobaczymy jakie moce drzemią w w silniku ASZ- Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Panowie nie chce straszyć , ale słyszałem już od wielu osób, że trzepią gotowce jak leci. Mam nadzieję że coś w tej kwesti się zmieniło. Jednak jeżeli się zdecydujecie, to pochwalcie się wykresem. Pozdrawiam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. A ja robię troszkę inne zakupy.Jedzie do mnie nowa zabaweczka: BRD się nazywa. Moja babcinka zapragnęła modów mechanicznych.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też tak chcę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wieczór dobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich. Kurcze patrząc na te kilka fotek bardzo żałuje, że nie mogłem przyjechać, ale następnym razem tego nie przeoczę. Pozdrawiam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bardzo ładne logo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najgorsze jest to, że człowiek rzeźbi, reza, a takie za przeproszeniem hu.. całą tą robotę zepsują, pociachają na żyletki. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00