Treść opublikowana przez ohkyomoon
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gratulacje Adam :oklaski:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na razie kilka telefonów to udostępnia. Moduł do oglądania takiej telewizji posiada np. telefon Nokia N96. Działa to ślicznie bez zacięć. Na początku jest chwila na buforowanie danych, ale później bajka. Mało tego, można to podłączyć pod większy ekran lub jeśli np. system Rns ma możliwość podłączenia zewnętrznego źródła video. można się cieszyć telewizją w samochodzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam do was pytanie? Widzieliście na żywca standard telewizji dvb-h? Ja dzisiaj widziałem i o mało nie spadłem z krzesła. Technologia tak idzie do przodu, że każdy przy sobie będzie miał możliwość oglądania telewizji "mobilnie". W Polsce jest to w fazie testów (między innymi w Poznaniu) i do końca roku jest to usługa bezpłatna. Później ma kosztować do max 10zł na miesiąc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślę, że będzie powtórka z rozrywki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie że tak nie ma co się męczyć jestem twarda ... jeszcze... Mam parę urządzeń stomatologicznych. Mogę pomóc . Tak poważnie, nie zwlekaj z wizytą u lekarza bo samo się nie wyleczy. Antybiotyk to tylko odłożenie problemu w czasie. Mam z tymi trochę "fachowcami" do czynienia, więc troszkę pojęcia mam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
który to już raz tego nie wie nikt- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A dzięki ma się dobrze. Lata jak trzeba Filterek paliwka będę zmieniał w weekend- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak, nabijanie postów to podstawa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzien dobry w ten chłodny i wietrzny poranek. Aż mi antenę przestawiło i minimini dla syna nie ma- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie prawda Marcin. Dwa tygodnie to norma.Przecież nigdy co do dnia nie jesteś w stanie stwierdzić, kiedy nastąpiło "zapłodnienie" lub inaczej zygota. :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moja małżonka przy drugim dziecku dwa tygodnie przenosiła.- [B5 AJM] Czy odcięcie zaworu EGR może powodować odcięcie turbiny?
Nie, zaslepienie egr nie powoduje ze zapiekaja sie kierownice czy tez uszkadza sie zawor n75. Wrozkami nie jestesmy. Zrob logi dynamiczne i wszystko sie wyjasni. Jak to zrobic? Zerknij na dzial diagnostyka. Tam jest wszystko opisane- [ALL] V-TECH Jastrzebie - prosze o opinie
Kolego, wszyscy ci pisza, jedz do kogos sprawdzonego. Skoro ktos ci juz napisal, ze daj sobie spokoj z v-techem, to znaczy tylko jedno. Lepiej stracic ten jeden dzien na wycieczke i jechac do znanego sprawdzonego magika, niż później plakac że dymi, że turbo nie wytrzymalo, ze sprzeglo itd. Zaoszczedzisz na tym ze masz blisko i tanio, a jak cos pojdzie nie tak, to dopiero sie za kieszen zlapiesz. pozdrawiam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja również.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja sie zastanawiam mozeby zimowe dla odmiany zalozyc :kox: Musashi przecież dziś 21.03 zima odchodzi, przyjdzie za 9 miesiecy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja juz mam letniie.wczoraj zalozylem. Przy okazji walczylem ze spryskiwaczem i wycieraczka tylnej szyby, ale udalo sie.- Przepisy kulinarne
To i ja coś napiszę: Przepis "śniadaniowy" 1 jajko bułka tarta ser pleśniowy typu camembert pomarańczo żurawina (np łowicza) olej Jedziemy: roztrzepać jajeczko na innym talerzyku bułeczka tarta ser obtaczamy jak na schabowe (jajeczko bułeczka, jajeczko bułeczka) rozgrzewamy patelnie wlewamy olej (tak aby w połowie patelni) na rozgrzany olej dajemy serek i obsmażamy z jednej i drugiej strony podajemy z kawałkami pomarańczy i żurawiną Smacznego! :>- [B5 AFN] Ciśnienie 15MPa - to możliwe?
dla zdrowego silnika powinieneś mieć koło 19 MPa- [B6 AVB] 74 Kw 101 Km seria+BRD+AL+FMIC+ MOD ROGAL = 188,4 Km 380,6 Nm MRMOTORS
piękny wynik :good:. mógłbyś mi podeslac ten wykres na pw bo trochę mało w wyraźny. ile masz NM na 2000obr.?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do 3tys.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikus jakiego bys lapka polecil? chce cos na lata i jak najmniej awaryjnego. moj wysluzony nc6000 ma juz powoli dosc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiosno !!! Przyjdź!!!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym musiał mieć szerokie plecy żeby moj nick zmiesic, ale niestety takich nie mam- [B6 AVF] Czyszczenie turbiny , raz a dobrze
Może być kilka przyczyn, dlaczego zapiekają ci się kierowniczki. Bez logów niestety nic się nie dowiemy. Chyba, że rzeczywiście jak Musashi napisał , prowadzisz tzw. PSJ (jeśli nie wiesz co to, użyj opcji szukaj) - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00