Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] 74 Kw 101 Km seria+BRD+AL+FMIC+ MOD ROGAL = 188,4 Km 380,6 Nm MRMOTORS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 B6 AVB 74KW 101 KM 2002 r. 182.000 tys. km

MODYFIKACJE POCZYNIONE :rolleyes:

- turbosprezarka 2.0 TDI 170 BRD (przywieziona z wysp :cool1: przebieg 5 tys. km Dzieki skalarx :notworthy: )

- flansza zamiast EGR

- FMIC cooler od C CROSSER ( delikatne przerobki zrobione przez wrclaguna )

- wyciety katalizator

- pompowtyskiwacze 038130073 AL ( przebieg 17.000 km jak nowki :evil: )

- nowa wiazka do pompek i zestaw uszczelek , sruby, plytki

- czujnik cisnienia doladowania ) 130 /150 Km

- kolektor ssacy 130 Km 038129713AJ

- sprzeglo wczesniej zmienione SACHS

Strojenie MRMOTORS by ROGALOTTI :radocha:

WYNIK 188,4 Km 380,6 Nm :przebiegly:

9e589bf0f17ff33dmed.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9e589bf0f17ff33d.html

Opublikowano

80% przyrostu :kox:

Teraz wiadomo jaki motor miałeś pod maską :gwizdanie:

Opublikowano

daje rade :decayed:

:good: :good:

ile kosztowała Ciebie nowa wiązka elektryczna :mysli:

Opublikowano

ta wiązka pasuje do wszystkich PD AWX/AVF/AJM

bo tez mam zamiar wymienić

ja też mam znajomego w VW :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:09_________________________________________________zapodaj nr tej wiązki

Opublikowano

No bardzo ładnie gratuluje :good:

Co było przeszkoda w przekroczeniu 200km?? Jakie doladowanie ma teraz??

W piątek robie nowy program w swoim, mam nadzieje że cos z tego wyjdzie:)

Opublikowano
  • Autor

po pierwszym pomiarze Rogal powiedzial ... cytuje " robimy 200 kuni " troszke mnie zatkalo :shocked:

po drugim wyszlo... nie pamietam ile gdzies stodziewiecdziesiat pare i 409 Nm chyba ale puszczal dyma

a doladowanie :mysli: moze cos wypowie sie mistrzu jak znajdzie czas

Opublikowano

kuzwa 200PS :slina:

ja też mam takie graty no może będzie mocniejszy osprzęt od Twojego :decayed: ale u mnie 200PS to korbą po jajach dostane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ta wiązka pasuje do wszystkich PD AWX/AVF/AJM

bo tez mam zamiar wymienić

ja też mam znajomego w VW :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:09_________________________________________________zapodaj nr tej wiązki

nr wiazki 038971600 do wszystkich PD VW AUDI

Opublikowano

wrc ale żeś doj....ał pod fajerry koksu.

Nic tylko pogratulowć :notworthy:

Jakie wrażenia?

Opublikowano

No mogłem zostać i zoabczyć do końca co tam będziecie wyprawiać z tym Twoim autkiem na minimalnej glebie! :shocked:

Gratki! :good: :good:

Opublikowano

to troszke ci auto zaczelo jechac jak wjechales ze 100 a wyjechals majac prawie 200 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wrc ale żeś doj....ał pod fajerry koksu.

Nic tylko pogratulowć :notworthy:

Jakie wrażenia?

auto zaczelo jezdzic :wink4: i spalanie spadlo :kox:

No mogłem zostać i zoabczyć do końca co tam będziecie wyprawiać z tym Twoim autkiem na minimalnej glebie! :shocked:

Gratki! :good: :good:

widziales i przekonales sie jak siedzi moj pazdzioch :decayed: nie dziwnego ,ze pourywalem pol oslon w samochodzie przez zime

to troszke ci auto zaczelo jechac jak wjechales ze 100 a wyjechals majac prawie 200 :naughty:

mialem wczesniej wirusa na 143 Km w 2007 roku ale jak sie zarejestrwalem na forum i poogladalem wykresy :slina: to pomyslalem ze kiedys tez podciagne go wiecej

Opublikowano

auto zaczelo jezdzic :wink4: i spalanie spadlo

tak jak u mnie :good::kox:

Opublikowano

Rewelacja gratuluje :good::wink4:

Opublikowano

piękny wynik :good: :good:. mógłbyś mi podeslac ten wykres na pw bo trochę mało w wyraźny. ile masz NM na 2000obr.?

Opublikowano

:oklaski:

Opublikowano

Widac że ukłąd wtryskowy bardzo zdrowy bo moc bardzo wysoko trzyma. Gartulację

Opublikowano
  • Autor

Widac że ukłąd wtryskowy bardzo zdrowy bo moc bardzo wysoko trzyma. Gartulację

Rogalotti tez tak mowil :> i zdrowy motor masz :decayed: .

Dzieki jeszcze raz Witek za moda w moim klekocie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.