Treść opublikowana przez ohkyomoon
-
jaka skrzynia 6 biegowa do 1.9 tdi silnik asz poprzednio ajm
witam jak w temacie.mam zamontowaną skrzynię 6 biegową w a ucie gdzie jest zamontowany silnik asz a poprzednio ajm.nie znam oznaczeń skrzyni jaka tam będzie pasowała.ta co jest obecnie strasznie wyje i musiałbym ją wymienić.Proszę o podpowiedź.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki wielkie za odpowiedzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Panowie, jakie amorki byście polecali do standardowego zawieszenia w b5. Autka sprzedawać na razie nie bedę bo dobrze się nim jedzi i chcałbym włożyć coś dobrego. Czy oprócz tego warto coś przy tej okazji jeszcze wymienić? dzięki za pomoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
100 tys przelatalem, ale autko juz plywa. wiec chce zrobic wszystko tak zeby mnie nic nie denerwowało.oryginal amorki to wydatek 2tys sachs wychodzi o polowe taniej zawiecha lemforder 1,5 tys.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam Zmieniał ktoś z was ostatnio amorki ewentualnie jakie polecacie. Planuje zrobić całą zawiechę bo na tej już przelatałem ponad 100 tyś i generalnie chce zrobić z tym porządek
-
[ALL TDI] SWAP z AJM na AVF
Ja mam swapa zrobionego z ajm na asz wszystko od 70 tys hula na modyfikacji na 192 km.400nm Także zmieniaj turbo bdr,wiekszy intercooler i papa cały czas uśmiechnięta. :>Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jednak bym ogarniał w Warszawie u Rogala. Gościu zna się na robocie i krzywdy niuni nie zrobi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wieczór dobry .Pepin fajne zdjęcia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież to się łatwo pisze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie nie to na pewno nie ja :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin bardzo mocne i przyznam szczerze, że daje do myślenia, jak czasem zachowujemy się na drodze, dochodzi do nieszczęścia i tragedia na całe życie. Każdy kierowca powinien obejrzeć taki zestaw i zdać sobie sprawę, co może się zdarzyć na drodze, czasami poprzez moment nieuwagi. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzwonilem do "musashiego" i raczej tez to wykluczyl.jest nadzieja ze to tylko wezyk. byleby sie doczlapac do warsztatu.bedzie upgrade hamulców tylnych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na razie wiem że pedał sie zrobił mięciutki i że nie ma płynu hamulcowego. mam nadzieję że tylko jakiś wężyk albo uszczelnienie poszło.mam nadzieje ze to nie pompa vacum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie potrzebna pomoc. Lawetka jest potrzebna.Macie jakiegoś zaufanego człowieka co by mi jutro autko przetransportował na perzycką ze starego żegrza. Hamulce się skonczyły i na razie nie znam przyczyny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesołych świąt
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Tomek daj już sobie wreszcie spokój. Forum jest głównie od tego by pomagać innym. Chcesz się reklamować, to daj ogłoszenie w gazetce motoryzacyjnej, Panoramie firm itd. Nie gniewaj się, lecz na tym forum nie wniosłeś nic, dosłownie nic, prócz reklamy swojego biznesu i robienia zamieszania. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestety mam chyba pecha bo u mnie w samochodzie ta funkcja nie dziala. Cały czas świeci i rozładowuje akumulator
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w hmm, wydaje mi sie ze w poliftowym B5 po zamknieciu auta, oswietlenie wnetrza nie powinno sie wygasic automatycznie? Dokładnie tak się dzieje też moim aucie, Marcinie, lecz niestety jest coś takiego jak nieuwaga, roztargnienie, a co z tym idzie zapomnienie wyłączenia zapalonego wcześniej na chwilę oświetlenia kabinowego. Na oświetlonym parkingu, oddalając się od auta, nie widać czy zostało ów oświetlenie kabinowe wyłączone. Niestety, przyznaję,zdarzyło mi się to kilka razy, kończyło się to rozładowaniem akumulatora. Dlatego zakładam LEDY, gdyż mają stosunkowo niewielki pobór prądu. Odbiegając od tematu, kupiłem ostatnio bardzo mocną latarkę czołową LED która na 4,5 v czyli 3 paluszkach wytrzymuje non stop 90h świecenia (cały czas tak samo mocnym światłem)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
VARIO, dziękuję. W poniedziałek jadę i wymieniam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, prośba jakie żaróweczki kupowaliście LED do wnętrza kabiny ?. Po porannym rozładowaniu akumulatora, spowodowane zostawieniem włączonego światła w kabinie, postanowiłem wymienić to oświetlenie na mniej prądożerne, a co za tym idzie, uchronić się od porannych niespodzianek.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam kolegę z porannej trasy na Wrześnię. Przyznam, że pierwszy raz widziałem twoją furkę na żywo.Autko naprawdę robi wrażenie. Dźwięk z wydechu
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Oj Tomek. Strzeliłeś gola do własnej bramki atakując kolegę Jaro4444. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Proponuję odpuścić na 18.04.2010. Jutro nie czas i miejsce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też obstawiam na czujnik, w zimie go zakopałem w śniegu. pewnie dlatego się uszkodził
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Iverson chyba sprzedał utajnioną informację Kurde fis pokazywał mi -10 i klima nie za bardzo chce ze mną gadać