Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rotmistrz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rotmistrz

  1. No wpierw elmo, później ja i tyle Tylko ze nie w jednym czasie :-P Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
  2. Jak masz jeszcze wolną ramkę to chętnie przytulę Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
  3. Było miejsce na dworze -17 stopni
  4. Ja już jestem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. Jak dla mnie to i tak za wysoko stał Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Miałem felgi 17 i 18 i jeździ się podobnie, to nie felga 16 calowa z wysoką gumą ale 18 duuuużo lepiej wyglądają. Też miałem 1ba i musiałem obniżyć zawieche eibach'em i teraz jest w sam raz jak dla mnie. Po obniżeniu lepiej się też prowadzi, wcześniej na 18 bardziej 'bujało'. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  7. Jestem [emoji13] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  8. Nie zmieniaj - między 17 a 18 nie ma różnicy w jeździe, a 18 duuuużo lepiej wygląda. Miałem 17, kupiłem 18 i nie zmieniłbym na mniejszy.
  9. Mów kiedy i gdzie. Dostosuje się
  10. Światła ustawiłeś? [emoji14]
  11. Mam zderzak jak coś - do malowania Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Używki, kumpel w starucha nie chce ładować kasy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. potrzebuję dwumasa do avf-a, orientuje się ktoś kto może mieć?
  14. Nom do południa ma padać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. Zobacz datę produkcji, gdzieś na bloku powinna być, po 2007 asb wsadzali Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  16. Lepiej jakbyś wrzucil asb - poprawiony rozrząd Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  17. Patrz mu na ręce i czy wszystkie części masz Mogę potwierdzić na swoim przykładzie Krętacz, nie zna się na robocie Wymieniałem u niego silnik - nieustawione pompowtryski (poprawiał Pera), moja dwumasa siadła, to miał wrzucić z tego samego silnika, po 2 latach jak zmieniałem się okazało że wrzucona z awx-a, przy montażu właściwej mało skrzyni nie rozjebało, bo zaje**ł dystans między skrzynią a silnikiem (ogólnie dwumas z awx-a niższy i ciężko biegi wchodziły). Oczywiście nie jego wina, skrzynię skleiłem, a na pytanie o dystans odpowiedział "a po Ci była potrzebna"... Mi się ciśnie tylko jedno słowo A na marginesie dystans to bardzo chodliwa rzecz - potrzebny przy zmianie z automatu na manual. Bierz rachunek
  18. Łoś Lech. Chłodnictwo i Klimatyzacja Dzieci Zamojszczyzny 43 Ma chłop pojęcie.
  19. Rotmistrz odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Check Engine w b7 będzie się cały czas świecił, dopóki kostka od egr-a nie zostanie podłączona ponownie. Jeździć można, nic się nie stanie. Nie kupuj nowego zaworu, lepiej jedź na program, bo 116 km na taką budę to zdecydowanie za mało, a przy okazji usuniesz sobie programowo egr-a Po programie zaczniesz się zastanawiać jak mogłeś jeździć bez, banan z twarzy nie schodzi
  20. No ja juz wyjeżdżam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. Mi działa tylko na win7 32 bity, na 64 już nie chce się połączyć.
  22. Ewentualnie szukaj felg z a3 z takim samym wzorem, tam jest inne et 43 bądź 54, dodatkowo felga ma 7-7,5 cala, będziesz miał rant ochronny
  23. Będzie ocierać o wachacze Z tego co pamiętam to na tył można max wrzucić 235, na przód 225 - ja u siebie mam wrzucone wszystkie 225, et również 29 (fele z a5)
  24. Wygodniejsza ta gałka z b8 w porównaniu do tej z b7 s-line?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.