Treść opublikowana przez Rotmistrz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No wpierw elmo, później ja i tyle Tylko ze nie w jednym czasie :-P Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak masz jeszcze wolną ramkę to chętnie przytulę Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Było miejsce na dworze -17 stopni
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja już jestem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi do a4 b7 18 czy 17
Jak dla mnie to i tak za wysoko stał Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi do a4 b7 18 czy 17
Miałem felgi 17 i 18 i jeździ się podobnie, to nie felga 16 calowa z wysoką gumą ale 18 duuuużo lepiej wyglądają. Też miałem 1ba i musiałem obniżyć zawieche eibach'em i teraz jest w sam raz jak dla mnie. Po obniżeniu lepiej się też prowadzi, wcześniej na 18 bardziej 'bujało'. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zlot VW się robi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jestem [emoji13] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi od audi 18 cali
Nie zmieniaj - między 17 a 18 nie ma różnicy w jeździe, a 18 duuuużo lepiej wygląda. Miałem 17, kupiłem 18 i nie zmieniłbym na mniejszy.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mów kiedy i gdzie. Dostosuje się
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Światła ustawiłeś? [emoji14]
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mam zderzak jak coś - do malowania Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Używki, kumpel w starucha nie chce ładować kasy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
potrzebuję dwumasa do avf-a, orientuje się ktoś kto może mieć?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nom do południa ma padać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zobacz datę produkcji, gdzieś na bloku powinna być, po 2007 asb wsadzali Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Lepiej jakbyś wrzucil asb - poprawiony rozrząd Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Patrz mu na ręce i czy wszystkie części masz Mogę potwierdzić na swoim przykładzie Krętacz, nie zna się na robocie Wymieniałem u niego silnik - nieustawione pompowtryski (poprawiał Pera), moja dwumasa siadła, to miał wrzucić z tego samego silnika, po 2 latach jak zmieniałem się okazało że wrzucona z awx-a, przy montażu właściwej mało skrzyni nie rozjebało, bo zaje**ł dystans między skrzynią a silnikiem (ogólnie dwumas z awx-a niższy i ciężko biegi wchodziły). Oczywiście nie jego wina, skrzynię skleiłem, a na pytanie o dystans odpowiedział "a po Ci była potrzebna"... Mi się ciśnie tylko jedno słowo A na marginesie dystans to bardzo chodliwa rzecz - potrzebny przy zmianie z automatu na manual. Bierz rachunek
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Łoś Lech. Chłodnictwo i Klimatyzacja Dzieci Zamojszczyzny 43 Ma chłop pojęcie.
-
Problem z zaworem egr
Check Engine w b7 będzie się cały czas świecił, dopóki kostka od egr-a nie zostanie podłączona ponownie. Jeździć można, nic się nie stanie. Nie kupuj nowego zaworu, lepiej jedź na program, bo 116 km na taką budę to zdecydowanie za mało, a przy okazji usuniesz sobie programowo egr-a Po programie zaczniesz się zastanawiać jak mogłeś jeździć bez, banan z twarzy nie schodzi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No ja juz wyjeżdżam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
Mi działa tylko na win7 32 bity, na 64 już nie chce się połączyć.
-
audi a4 b6 felgi 18 pasuja czy nie?
Ewentualnie szukaj felg z a3 z takim samym wzorem, tam jest inne et 43 bądź 54, dodatkowo felga ma 7-7,5 cala, będziesz miał rant ochronny
-
audi a4 b6 felgi 18 pasuja czy nie?
Będzie ocierać o wachacze Z tego co pamiętam to na tył można max wrzucić 235, na przód 225 - ja u siebie mam wrzucone wszystkie 225, et również 29 (fele z a5)
-
Czy gałka z B8 podejdzie do B6/B7
Wygodniejsza ta gałka z b8 w porównaniu do tej z b7 s-line?