Treść opublikowana przez Rotmistrz
-
Zacięta tylna wycieraczka
Potwierdzam - wyciągnąć, przeczyścić i nasmarować - 2 lata temu to robiłem i spokój
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
więcej jestem w zamscu niż w lublinie hehe dobre jedeno mniej sreberko<br/>Tak tylko zaraz kupią nowe
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No wiadomo każdy lubi inaczej siedzieć Z kręgosłupem mam wszystko w porządku Dla porównania Ci powiem że w b6 takiego problemu nie miałem, niemniej jednak to nie wątek o wygodzie poszczególnych foteli
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Powinny pasować, dam znać na dniach Sam się do takich przymierzam, zrobiłem w b8 500 km na nich i są wygodne Sporty z b7 to porażka, zaraz plecy bolą, już wygodniejsze naleśniki są mimo niewielkiej regulacji Tak mi się zdawało że gdzieś je widziałem w b7 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/226161-b7-bpw-schwarzen-tank-by-blutucz-samochod-skradziony-bylo-audi-jest-bmw/page-3
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Powinny pasować, dam znać na dniach Sam się do takich przymierzam, zrobiłem w b8 500 km na nich i są wygodne Sporty z b7 to porażka, zaraz plecy bolą, już wygodniejsze naleśniki są mimo niewielkiej regulacji
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dokładnie - właśnie kończymy tam remont. Jeśli coś potrzebujecie związanego z reklamą, loga, grawery, ulotki, pieczątki, oklejanie samochodów itd to zapraszam Poza tym zajmujemy się sprzedażą ciśnieniowych i bezciśnieniowych kolektorów słonecznych. Proste, skuteczne, przystępne cenowo zestawy, takie do postawienia koło domu (nie na dachu) www.solarne.pl
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To ja Przy okazji, jak ktoś potrzebuje mam ładny włącznik DRL, gościo się pomylił i wysłał mi nie ten co chciałem (zamawiałem drl+clh)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wczoraj przez Carrefour'a przejeżdżałem. Kolejny znak położony. Ludzie potrafią się bawić- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To co jednak podziemny dzisiaj? Ciepło jest :-P- Jaki monitor z TV do 27'
Przy takim rozmiarze nie wiem czy dasz radę wytrzymać. No chyba że jesteś krótkowidzem Ja użytkuję już z rok taki monitor z tv 23 cale http://www.lg.com/pl/monitory/lg-M2382D-PZ-z-tunerem-tv Przy nim idzie jeszcze wysiedzieć te pół metra, ja mam odsunięty jakiś metr i dla mnie to najlepsza odległość. Ogólnie monitor jest znakomity, bardzo ładne kolory matrycy, wyrazisty, dużo złącz no i właśnie ma dvd-t- kalibracja fis
Zatankuj pod korek (nie od odbicia pistoletu), wyzeruj fis-a, przejedź z 500 kilometrów i znowu zalej pod korek. Porównaj wartość na fis-ie z wlanym paliwem. Jeśli masz różnicę to możesz korygować. Ja osobiście obniżyłem o 10%, komp zawyżał mi ~ 0.5 litra.- Mrugajace xenony
Żarniki do wymiany. Miałem to samo, kupiłem drugie i problem ustał.- Dwumas+sprzęgło od b6 awx do b7 bke
Witam, Przyszedł czas na zmianę dwumasa i kompletnego sprzęgła. I teraz takie pytanie: czy zestaw z b6 awx 130km podejdzie do b7 bke 116? Obydwa mają taką samą średnicę 228, dodatkowo sprzęgło z awx jest podobno mocniejsze. No i cena - 5 stów różnicy to sporo. Orientuje się ktoś w temacie?- Ile sond w BKE ?
Dokładnie. Wywalasz i jeździsz.- Skrzynia GYA b7 1.9 na jaka wymienic?
Skrzynia 5tka z b7 i 6stka z b6 będzie miała te same obroty przy dużych prędkościach, różnica jest dopiero przy skrzyni z b7 2.0 170 km - ma dłuższe przełożenia. Przekładka jest gdzieś opisana na forum, ale to nie takie p&p.- Różnica między spalaniem wskazywanym przez FIS a rzeczywistym z tankowania.
Spalanie możesz zmienić vag-iem. Mi zawyżało ok. 10%, teraz jest w porządku. Oczywiście wszystko mierzone według tankowań.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Robiłem u nich sprężarkę, znają się na rzeczy. U ojca w aucie była nieszczelność, też dali radę.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja z pół roku temu nabyłem taki od pewnego użytkownika z forum - właśnie w podobnych pieniądzach co na aukcji było. Mam wersję 11.11.3, bezproblemowo łączy się po szynie CAN, także z poduszkami i innymi wynalazkami nie ma problemu.- Padniety czujnik parkowania
Nie mowie ze jest to jedyny wyznacznik. Jak ktoś nie ma vag-a to może z grubsza tak sprawdzic. Pozatym sam mówisz ze uwalony jest cichszy.- Padniety czujnik parkowania
Do sprawdzenia czujników nie trzeba Ci Vag-a. Przekręcasz zapłon, wrzucasz wsteczny i nasłuc**jesz czujników - działający charakterystycznie "cyka"- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No i ja się pojawię- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak chcesz krótką i dobrą antenę to tylko Sirio as 100. Koszt koło 150 zł, ostatnio tyle kumpel płacił w elektroniku na partyzantów. Ja na niej smigam juz 2 lata, jak szukałem też się zastanawiałem nad jakimś krótkim presidentem, ale po przeczytaniu wielu opinii dałem sobie spokój. Zresztą taka metrowka na avancie wygląda w sam raz- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie było mnie w Zamościu, dopiero wczoraj wróciłem Ostatnio w dziale sprzedam były wystawione fotele z kanapą z c6 już po przeróbce, tam możesz szukać odpowiedzi- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Fotele z c6 podchodzą do b7, także do b6 tez. Kanapa pasuje po przeróbce. - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post