Treść opublikowana przez Rotmistrz
-
Wymiana pompy oleju i wałków
Masz w tym dziale podwieszony temat właśnie o wałkach. Wszystko jest tam opisane, wystarczy chcieć poczytać..
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Gdzieś kiedyś znalazłem taki wątek Piano Black Trim wrap project w/ 3m 1080 Brushed Black Vinyl Efekt szczotkowanego aluminium, na zdjęciach wygląda zachęcająco
-
Kopcenie z wydechu.
Jak zaślepisz to check engine Ci wywali. Można go wyłączyć tylko programowo.
-
Fotele B8 -> B7
Wychodzi na to, że mają ten sam rozstaw - fotele z a6 można wrzucić do b7, a tak jak widać, b8 też podchodzi Kanapę trzeba pewnie przerobić.
-
Fotele B8 -> B7
W dziale "Moje Audi", u któregoś z forumowiczów widziałem tą przekładkę.
-
Mocowanie kanapy A4 Avant
W ASO Seata też kupisz ten uchwyt. Wiem, bo kupowałem.
-
Jaki czujnik cofania ?
U mnie fabrycznie siedział o numerze 7H0 919 275 A. Założyłem od a6 c6, zero problemów, różnica polega tylko na kącie wygięcia wtyczki.
-
[ALL B6] Mapy TeleAtlas
Jeśli ewentualnie chcesz cokolwiek nagrać spróbuj profilu safedisc 3.x Najniższa prędkość plus firmowa płyta.
-
1.9 115 km buczenie w okolicy filtra powietrza
Miałem ten sam problem, wyleciały mi dwa broki, dudnienie non stop. Silnik po przebiegu ori 250 tyś, wytarty wałek. Skończyło się na wymianie silnika, ale tylko z tego powodu że lubiał sobie wypić olej - pól litra na 1000 km. Gdyby nie to to pewnie bym kupił wałek + popychacze. Taniej wyszło wymienić silnik niż robić remont. Efekt buczenia można zniwelować zaślepiając egr, ale nie likwiduje to problemu. Po wymianie silnika jak do tej pory wyszstko w porządku, akustyka i mechanika ok.
-
1.9 115 km buczenie w okolicy filtra powietrza
Kolego masz tu cały temat - http://a4-klub.pl/1-9-194/b6-avf-dziwne-odbijanie-filtrze-powietrza-226479/index12.html
-
Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
Spolszczenie dotyczy tylko i wyłącznie nawigacji + polski lektor.
-
Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
Nie, tylko to. Robi to Blaupunkt i stosuje w wielu innych markach.
-
Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
Witam, BNS 4.x to wersja nawigacji, w tym przypadku mała navi między zegarami. Sam wgrywałem polskie menu, także mogę Ci coś w tej sprawie poradzić. Po pierwsze będziesz potrzebował spolszcznia, ten link co podałeś jest w porządku, po wypakowaniu powinien zajmować 129 mb. Nagraj go na płytę i włóż do czytnika w bagażniku. Następnie naciśnij return+info, na FIS-ie wybierz sw_update i start. Pojawi Ci się informacja in progress, wgrywa się spolszczenie. Nic nie robisz tylko czekasz, nie pamiętam dokładnie 10 - 20 min. Pamiętaj żeby nie przerywać operacji. Po udanym wgraniu wyskoczy komunikat z prośbą o włożenie plyty z nawigacją. Spolszczenie zastępuje język angielski. Co do map, najnowszym jest Teleatlas Polska Czech Republic 2014 i to jest ostatnia wersja Jeśli chcesz mieć dodatkowo Niemcy, musisz zaopatrzyć się w kolejną płytę z tym właśnie krajem.
-
Kontrolka oleju
Tak problem pojawia się po 100 km. A i jeszcze jedna sprawa mi się przypomniała - są dwa rodzaje ori czujników, jeden krótszy drugi dłuższy ~ 1.5 cm. Ja na początku miałem zamontowany dłuższy i problem dalej się pojawiał, dopiero zmiana na ten właściwy rozwiązała całą sytuację.
-
Kontrolka oleju
Ja miałem podobną sytuację, wymiana na drugi używany, ale oryginalny pomogło. Na vagu nie miałem żadnych błędów. A czujnikiem niedomknięcia klapy kasuje się tą żółtą kontrolkę, tzn 3eba zostawić otwartą klapę na parę minut przy włączonym zapłonie, komputer traktuje to jako dolewkę.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich właścicieli i miłośników Audi