Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AFN] Szumienie przy skręcaniu w prawo pomocy!!!
no to masz już odpowiedz
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
zabezpiecz trasę-to wyląduję,ew. wyskoczę na spadachronie....
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no to seria,jak nic a po co? kiedyś się tam zalogowałem,ale jakoś mnie nie ciągnie do innych klubów
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
po co na maila-tu mogę wkleić ,a na Audimanaics-to nie pamiętam kiedy się logowałem...jedna fotka jest parę stron wcześniej,jak na Święta byłem w L-cy i z Bartkiem się spotkałem,
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
mojej nie znajdziesz na forum :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A co masz serie bo ja tak, ale w przyszłym roku to już może nie być seria :gwizdanie: u Bartka taka seria,jak u mnie :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...a no widzisz,jakoś się każdy gdzieś zaszył... :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no to dawaj-ja będę na Wielkanoc-zawsze można się spotkac
-
[ALL] Wpływ jazdy na krótkich odcinkach na ubytek oleju
dawaj
-
[ALL] Wpływ jazdy na krótkich odcinkach na ubytek oleju
chodziło same obroty,a nie szczegóły,ile obrotów vs prędkość wysokie obroty w benzynie-to tak około 5 tys :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Szumienie przy skręcaniu w prawo pomocy!!!
u mnie było podobnie-tylko było rytmiczne dudnienie,ale jest tak,jak pisze pioteros-przy skręcie w prawo-lewe łożysko jest obciążone i będzie hałasować,dudnić,trzeszczeć,et cetera-podnieś auto na lewarku i zobacz,czy są luzy w pionie,a także,czy słyszysz jakieś odgłosy,jak mocno zakręcisz kołem-choć te mogą być niesłyszalne ,jak ręką zakręcisz,chyba,ze masz już łożysko zarżnięte...
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale dostał sporej wielkości spręzynką ,prosto w skroń,co skutkowało utratą przytomności,a to z kolei odbija się czasem na psychice-jednym w jedną stronę-mają obawy,a innym w drugą-przestają sie bać
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale o czym my tu dyskutujemy-kto by Go nie wziął-zawsze może rozwiązać kontrakt,tak,jak zrobili z Heitfeldem,tylko w przypadku Roberta-sytuacja wygląda troszkę inaczej,bo jest po poważnym wypadku
-
F1, Rajdy i Motorsport
Massa po wypadku,też delikatnie przygasł,a mimo to dalej w Ferrari jezdzi.... :gwizdanie:
-
[ALL] Wpływ jazdy na krótkich odcinkach na ubytek oleju
jeśli w godzinę pokonasz jakiś odcinek trasy-to normalne,że weźmie więcej oleju ,niż nawet 10 minut przez miasto,ale jeśli porównasz te same czasy pracy silnika-w trasie weźmie mniej oleju
-
[ALL] Wpływ jazdy na krótkich odcinkach na ubytek oleju
a sprawdzałeś,czy nie ma gdzieś wycieku?
-
[ALL] Wpływ jazdy na krótkich odcinkach na ubytek oleju
coś Ci się chyba pomyliło w trasie ,na piątce-przy 3-3,5 tys. ob/min masz prędkość 100-110 km/h wiec gdzie tu masz wysokie obroty
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie wydaje mi się,żeby miał z tym problemy
-
F1, Rajdy i Motorsport
no tak,tylko,że każdy pracodawca chce,by jego pracownik-w tym wypadku kierowca-przynosił pożądane efekty i wyniki,co u Roberta jak na razie stoi to pod znakiem zapytania... ja myślę,że najlepszą opcją dla Roberta było by powrócić do Reno,jak najszybciej,żeby się oswoić z klimatem szybkości po wypadku ,jeśli postanowią,że będzie jeździł,jako główny kierowca Reno-to znaczy,że jednak nie są pazerni na pieniądze,tylko na wyniki,a jeśli będzie sytuacja zawiła i niejasna,gadanie,że jeszcze nie jest w pełni sił i zostanie Senna-to wiadomo o co będzie chodzić...o pieniądze-kierowcy nie są potrzebne ręce pianisty,tylko uścisk do zmiany biegów manetkami i kciuki,do wciskania przycisków na kierownicy...nie wierzę,ze takich ruchów jeszcze nie może wykonywać,tam wszystko działa delikatnie i nie trzeba mieć uścisku Pudzianowskiego,żeby zmienić bieg
-
F1, Rajdy i Motorsport
całkowicie rozumiem szefa Reno-w końcu musi dbać o interes Firmy a nie o sentymenty już wcześniej o tym pisałem... wiadomość została podana do publicznej wiadomości,ale jak znam życie-była taka rozmowa,kiedy Heidfeld zaczął przynosić złe wyniki-musieli coś wymyślić,czy zatrudnić nowego kierowcę,tymczasowo,czy wkładać wszystkie fundusze w rozwój bolidu pod Roberta,czy pod Sennę,który ciągnie sponsorów,tak samo,jak Pietrov,choć wyników nie mają oszałamiających,to fundusze pomogą firmie się rozwijać...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja przed walką powiedziałem do kolesia,że wygraną dla Tomka będzie przetrwanie pełnego dystansu...Kliczki to nie są chłopcy spod sklepu monopolowego...
-
[B5 ADP] Strzelanie z przodu, z lewej strony przy skręcie
wjedź na kanał i niech ktoś naciśnie-zobaczysz gdzie to strzela-potem zrób fotkę elementu-jak nie wiesz,jak to się nazywa i wklej na Forum-wtedy coś poradzimy
-
[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
eee tam wali jak wściekły w sumie racja-jedni robią mody w kierunku mocy-inni w tym samym czasie robią mody w kierunku lansu na mieście
-
F1, Rajdy i Motorsport
szkoda
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
zawodnik może zarobić na reklamach,ale nie w telewizji-bo on nie ma interesu z wyświetlenia reklamy ileś razy,tylko od wyemitowania jej w ogóle-to,że reklama jest wypuszczona w eter kilka razy-korzysta tylko stacja telewizyjna,bo firma,która chce się zareklamować podczas walki-płaci za ilość emisji reklamy-stacja telewizyjna nie ma w tym bezpośredniego zarobku,dostaje go z góry od firmy chcącej się zareklamować(stawki są odpowiednie do czasu emisji np. przed głównym wydaniem Wiadomości,w trakcie filmu,czy wydarzeń sportowych,będą wyższe, niż w czasie,gdzie większość ludzi jest w pracy i nie ogląda telewizji) -teoretycznie mógłby być układ pomiędzy stacją,a bokserem,ale powiedzmy szczerze- jaka telewizja poszłaby na taki układ,kiedy może zarobić na walce w inny sposób?