Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AFN] Zawór MBC warto????
ale tu w grę mogą wchodzić walory ekonomiczne-MBC jest dużo tańszy niż program plus satysfakcja,że coś się robi samemu :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
...zawsze powtarzałem, że ważna jest jakość, a nie ilość... :gwizdanie:
-
Awaria po kupnie. Prosze o porade.
http://forumprawne.org/dyskusja-ogolna/211685-nagrywanie-rozmow-telefonicznych.html
-
Strefa biegaczy, triathlon
...a ja z uwagi,że nie mam czasu na rower-zacząłem biegać-nic nie mówiłem,żeby nie zapeszać -ciężko było z regularnością,ale od lipca biegam sobie co drugi dzień po 10-15 minut- żeby piwsko z siebie wypocić i psa trochę do biegania przyzwyczaić...
-
[B5 AEB] Ocena logów
spada ciśnienie po 3 tys zrób coś w tym kierunku i nie robi się logów statycznych w benzynach-tylko pod obciążeniem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zmień dane w profilu,bo wychodzi,że jeździsz ADRem na 1,5 Bara
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jasne, ze tak- może nie trzymać ciśnienia i ucieka w max doładowaniu,ale czemu stroił auto na niesprawnym N75?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przy takim doładowaniu ,to musisz mieć spory moment,standardowo zaczął bym od sprawdzania wszystkiego tj DV,N75 i szukać nieszczelności-wynik z takim doładowaniem- jak dla mnie zaniżony,masz wykres?
-
F1, Rajdy i Motorsport
na tym polega kunszt i dobranie wszystkich elementów
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no...jak ja byłem-to dla nas nawet przystanek autobusowy by styknął
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
może być i jedno i drugie,a także dziura w gdzieś przed kolektorem..btw 183 przy 1,5 bara-dużo za mało
-
F1, Rajdy i Motorsport
będzie to samo, co z Shumacherem :gwizdanie: jeśli będzie mieć dobr auto-będzie wygrywać i będzie w najlepszych teamach-jaki były Mistrz Świata jest teraz w środku stawki, prócz Shumchera? :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
...albo na McDonaldzie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...kolejny raz udowodniono,że świetna obrona nie jest drogą do tytułu Mistrza...Jackiewicz pięknie się bronił,ale nie zadawał ciosów,co pewnie tez wpłynęło na ostateczną decyzję Sędziego,który widział,że Jackiewicz przegrywa walkę i z rundy,na rundę obrywa coraz częściej, ale faktem jest, że w walce o Tytuł- nie powinna mieć miejsca taka decyzja w połowie pojedynku...dostał szansę,ale Sędzia nie pozwolił nam i samemu Rafałowi przekonać się o tym, czy została zmarnowana...
-
[ALL] Wahacze-rózne firmy i opinie
http://forum.vw-passat.pl/archive/index.php/t-14052.html http://www.a6klub.pl/-a6-c5-wahacze-wzmocnione-meyle-vt14636,15.htm http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=66682 wystarczy wpisać w google Twój temat i opini masz wiele... :gwizdanie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja bym zrobił obieg-dużo roboty z tym nie będzie,a przynajmniej będzie cyrkulacja lepsza
-
F1, Rajdy i Motorsport
może nie od razu dno,ale bez kogoś,jakim jest/był Robert-ten zespół nie ma leadera,który by napędzał wszystkich do większej pracy i wysiłku...druga sprawa,to to,że Reno szykuje coś,albo dla Roberta na przyszły sezon,albo będą całkowite zmiany w teamie,co może tłumaczyć takie zachowanie....zobaczymy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
a czy jest opcja wyselekcjonowania jakiejś knajpki z parkingiem,gdzie można by się spotykać?
-
F1, Rajdy i Motorsport
miałem na myśli błąd,który wyeliminuje go z dalszej walki-np rozbicie bolidu,nawet nie z jego winy...
-
F1, Rajdy i Motorsport
zawsze może popełnić błąd,czy auto się zepsuje... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Wymiana podszybia
...wystarczyło podważyć małą łychą i schodzi :gwizdanie:
-
[ALL B6] Wymiana podszybia
nie potrzeba :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
...o ile dojedzie do mety w pierwszej dziesiątce... :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
taaa, już niedługo przyjadę... :gwizdanie:
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
Ok-to chciałem usłyszeć lepiej zapytać dwa razy niż skręcać coś dwa razy :gwizdanie: