Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wątpię ADR ma stopień sprężania 10,3a AEB 9,5 nie wydaje mi się, zęby to było aż tak znaczące
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie zapominajmy, że dwa bolidy nie są tak samo ustawione, wyścig wyścigiem,ale nawet podczas niego są prowadzone dalsze testy i próby, które będą owocowac w przyszłym wyścigu/sezonie et cetera -to jest złożony proces, który ma pomóc całej załodze, a nie tylko Vettel'owi, czy Webberowi -owszem im też, ale to gra zespołowa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie ma to bezpośredniego wpływu na działanie pompy i regulatora-z reszta o niskim ciśnieniu paliwa poinformował by Cię vag
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
raczej nie, bo gruszką i tak steruje N75, więc jeśli coś przepuszcza na linii wysokiego ciśnienia, to tylko N75,DV ewentualnie nieszczelność,gruszka pada bardzo rzadko
-
[ALL B7] BGB TFSI Kontrolka ciśnienia oleju, pomocy
najpierw sprawdz smoka pompy oleju,może się zapchał i nie ma ciśnienia-potem sprawdz pompę
-
[ALL B6/B7] [ALL] Komputer pokładowy-co oznaczają te wartości
1 średnie spalanie w milach na galonie-ile przejedziesz mil na około 5litrach paliwa(mniej więcej tyle ma galon) 2 chwilowe spalanie mile na galonie 3 średnia prędkość-mile na godzinę
-
[B6 ASN] Kontrolka "Check Engine" i wypadanie zapłonów PROBLEM ROZWIĄZANY
jak miga check,to albo cewki, albo świece niedomagają-jeśli check ciągle się świeci-musi być błąd w sterowniku-podepnij i napisz, co pokazuje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
najlepiej to podać ciśnienie i obserwować,czy spadnie,a gruszka sterowana jest ciśnieniem
-
[ALL B6] Wydech
ma wydech,który chce sobie gdzieś opchnąć,tylko chce wiedzieć,czy ten co ma-podejdzie bezproblemowo do silnika FSI, bo pochodzi od normalnego wolnossaka, fizyczne wiemy, że podejdzie, tylko jendker się chce dowiedzieć,czy ten sam można wcisnąć do FSIosobiście myślę, ze nie ma przeciwwskazań-to tylko różnica 30 koni
-
[INNE] Potrzebny rysunek albo schemat skrzyni biegów Ford Transit 2004
Rysunek lub schemat połączenia skrzyni z tarcza sprzęgła-coś się tam wytarło i nie możemy dojść, co takiego,jest łożysko,tuleja ale co w tulei,bo luźno sobie lata Ford Transit 5-o biegowy RWD
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A nie chciałbyś się pozbyć czerwonej? Bo jest mi potrzebna. podaj adres, to Ci wyślę
-
[B6 AMB] Ciągle wyjący Seryjny alarm POMOCY
możesz go wypiąć całkowicie, ale nie zamkniesz auta pilotem ,nie będzie oświetlenia w aucie,szyby nie będą działać, możesz tak jezdzić, choć będzie to uciążliwe
-
[B6 AMB] Ciągle wyjący Seryjny alarm POMOCY
moduł komfortu masz w podłodze po prawej stronie auta-zrób fotkę tego ,co masz pod kierownicą
-
[B6 AMB] Ciągle wyjący Seryjny alarm POMOCY
alarm jest w module,albo go nie ma-jeśli jest-kodowaniem można to tylko "ulepszyć" pod własne potrzeby-nie da się go "dezaktywować" samym kodowaniem oscarito jedynym sensownym wyjściem będzie podmiana modułu i podpięcie vaga, kontrolowanie błędów i ich interpretacja a i pytanko-czy ten moduł siedzi tam od nowości,czy kiedyś był wymieniany?
-
[B6 AMB] Ciągle wyjący Seryjny alarm POMOCY
Dominik, a masz seryjny alarm? jeśli tak-to podaj kodowanie co do kabli w drzwiach-byłyby błędy z zasilaniem,a nie z magistralą-w module trzeba szukać
-
[B6 AMB] Ciągle wyjący Seryjny alarm POMOCY
Dominik-nie da się rozkodować alarm jest wbudowany-jedyne co-to można czujki "osłabić", ale w tym przypadku-to i tak nic nie da,bo alarm uaktywnia się z poziomu modułu,a nie czujek, tu jest coś w module skopane
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
tiiaaaa...po bułki powiadasz, że będziesz jeździć... :gwizdanie: coś mi sie zdaje, że jeszcze niejeden dostanie po oczach tylnymi światłami :naughty: nie przejmuj się-też lobię to uczucie, tylko jest jedno ale-trzeba uważnie dobierać "przeciwników", no chyba ,że dokładnie wiesz, co ma pod maską, inaczej poczujesz ukłucie w okolicach ambicji potem dojdziesz do wniosku, że jednak na świecie są szybsze auta i mocy w aucie -będziesz używać do szybszych manewrów albo zaczniesz zbierać pieniądze na droższe klamoty i zaczniesz celować większe moce, ale wtedy takie auto nie będzie miało niewiele wspólnego z wypadem po bułki, no chyba, że żonie tak się będziesz tłumaczyć... he he
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
używają-nie narzekają-więc chyba dobre
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jeszcze mi powiedz jak jest ze sprężynami i smarowaniem tego ustrojstwa. Sprężynę dobiera się pod kątem ciśnienia w układzie ? ja mam czerwoną, żółta i niebieską, i na 0,8 bara trzyma cały czas,jak niebieska-tak i żółta, tylko jakiś czas temu taki mały o-ring wydmuchało i delikatnie przepuszczał, założyłem nowy i nie sprawdzałem ostatnio, czy dalej tam jest, ale doładowanie nie spada-to chyba jest dobrze
-
[ALL B6] Blokada tylnej szyby
możesz psiknąć tam jakiegoś WD40, czy nawet zwykłej benzyny,ale tam są takie małe blaszki i jeśli się jedna ułamała-to tylko wymiana Cię ratuje
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
to wkładaj zwykłą K03 i seryjny soft-też dojedziesz, nawet szybciej, niż większość spotkanych aut... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
może był w takiej pozycji, bo do końca walczył o równowagę i nie chciał spaść z motoru-tego już sie nie dowiemy...
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja się dowiedziałem o tym od kolesia, który jest maniakiem GP ,z resztą sam jeździ na motorach,ma 3-szkoda,bo młody chłopak był... ;(
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
postaraj się odkręcić filtr oleju-będzie łatwiejszy dostęp-bo inaczej, to praca po omacku-nic nie widać nowa furka i juz problemy? no tak się poukładało...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
mnie też pech prześladuje- Touran mi się rozkraczył