Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. wesolych Swiat Wielkiej nocy-zyczy domjenick
  2. witamy na Forum
  3. witamy na Forum
  4. witamy na Forum
  5. tutaj sie wyklepie i bedzie gitara http://www.youtube.com/swf/l.swf?swf=http%3A//s.ytimg.com/yt/swf/cps-vfl89157.swf&video_id=Stj-FA-LJD8&rel=1&eurl=http%3A//www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_dual_ic_w_b6-t74644.30.html&iurl=http%3A//i4.ytimg.com/vi/Stj-FA-LJD8/hqdefault.jpg&sk=DTmfR76pz2XFjny9fJExUSBViO7AnuH6C&fs=1&hl=pl&cr=US&avg_rating=4.19047619048&length_seconds=77&allow_ratings=1&title=1994-2001%20Audi%20A4%20%28B5%20-%20Typ%208D%29%20EuroNCAP-Style%20... a ten to kuzwa z gumy chyba
  6. a jesli chodzi o tego typu przerobki-nigdy nie wiadomo co bedzie podczas dzwonka,zwiekszajac moc,czasem jeszcze raz tyle,co dala fabryka-(jak coniektorzy na tym Forum )-rownolegle do zwiekszanej mocy-zmniejsza sie odpornosc auta na tego typu uderzenia-mam pytanie ,czy ktos slyszal o crash testach szczytowo podkreconych aut? jak one sie maja do tych seryjnych?przecierz predkosc i moc jest duzo wieksza i moge sie zalozyc,ze jak przyper...lisz w sciane,czy slup wysokiego napiecia,albo nawet stojace auto,to i seryjnie wzmocniona,belka dwukrotnie pogrubiana i co tam jeszcze-nie pomoze,bo auto rozleci sie na kawalki,a silnik wleci do kabiny ,jak z procy,bo przy takich predkosciach,malo kto wychodzi calo z auta
  7. no tak,tyle,ze ta laska i Swieta maja ze soba wspolnego tylko ''jajka'',a obydwa tematy nic wspolnego z wgnieceniami,ale to moja subiektywna opinia-i nie musi byc prawdziwa
  8. przede wszystkim poczytac Forum,lub profil gregory'ego,Pozka (przepraszam wszystkich,ktorych nie wymienilem,ale Oni zawsze przychodza mi na mysl,kiedy pomysle o tuningu 1,8T )a tak poza tym,to przygotuj sie na zakup wiekszej sprezarki,wtryskow,wydajniejszego Inter Coolera i powinienes z chipem 200 leciutko wydusic
  9. obawiam sie,ze kosztowaloby to duzo wiecej w jej przypadku- ale odbiegamy od tematu Panowie i robi sie OT na temat jakiejs blondyny(fajnej z reszta)-ale przypominam wszystkim,ze to Forum techniczne
  10. - mowisz o tej lasce z Twojego podpisu a tak na powaznie-jesli to kosztuje 20 zlotych-odmowic sobie kilku piwek,czy butelki wodki -nie powinno stanowic problemu-(nie orientuje sie za bardzo ile kosztuje alkohol w Polsce) znalezc na zlomie jakas stara lodowke ,czy pralke-skopac ja solidnie,uzyc mlotka,wozka sklepowego-szerokosc gamy pomyslow-jest duza i testowac,ja uwazam,ze wgnioty o srednicy ,mniejszej niz 3 cm,jest ciezkie ,takim czyms-i to tez zalezy w jakim miejscu na aucie,ale to tylko moja opinia
  11. jak bedziesz dorabial stacyjke,to najlepiej zeby ci dorobili do klucza ,bo jak wlaza ci inna stacyjke z innym kluczem,to dojdzie maly problem z immo-i nie daj sobie wmowic,ze nie da rady,bo wszystko da rade-jesli gosc mowi,ze nie da rady dorobic stacyjki do klucza,to zmien zaklad-ostatecznosc-ASO
  12. witamy na Forum
  13. witamy na Forum
  14. podstawa Fizyki Panowie-najpierw nagrzewasz suszarka blache po to,zeby metal sie rozszerzyl,a potem zchladzasz to gasnica halonowa i metal podczas naglego kurczenia sie wyprostuje sie-oczywiscie jesli nie ma uszkodzen na lakierze,bo jesli lakier odprysl,no to bedzie widac,urzadzonko z pierwszego posta dziala,o ile wgniecenie nie jest na zalamaniu metalu,tam niestety trzeba bedzie uzyc troche szpachli,tak samo na bardzo malych wgnieceniach srednicy okolo tej stopki moze byc problem,ale z wiekszymi wgnieceniami-da rade
  15. witamy na Forum
  16. a ja napisze cos prostego-wszystko zalezy od uzytkowania auta...jesli auto bylo mocno ''dojezdzane''-wymienic razem z klockami tarcze,przod i tyl-potem jest spokoj najprawdopodobniej na dluzszy czas dla tarcz,a klocki-wiadomo od kontrolki ,do kontrolki-przy optymalnej jezdzie jedna tarcza na trzy komplety klockow,ale to tez nie jest zadna regula,tylko wynik obserwacji-chociaz czasem spotykalem auta,ktore mialy tarcze od nowosci-a auto mialo 10 lat i wciaz jezdzilo na tych samych tarczach...
  17. Andy-jezdzisz potem tak,zeby w nic nie zaje...ac...
  18. panowie-spot w Leeds byl dlatego,ze jest mniejwiecej w srodku Wyspy,ale tu ,gdzie ja mieszkam (Alnwick,na polnoc od Newcastle upon Tyne,jakies 50 km od szkockiej granicy) jesli sa chetni ze Szkocji-ja nie widze problemu-moge sie zajac wszystkim i znalezc piekna miejscoweczke nad morzem(mam do morza jakies 10 min drogi)z noclegiem tez mozna pomyslec,ale wtedy musialbym wiedziec dokladnie ile osob by sie pisalo na takowego spota i tez w malym pensjonacie nocleg by sie znalazl,w komfortowych warunkach(basen,parking,miejsce na grilla) wlascicielke pensjonatu znam osobiscie,bo kiedys pracowalem dla Nich wspominam o tym,bo wiem,ze na jeden dzien to nieliczni beda jechac kawal drogi,zeby sie spotkac,ale mozna cos pomyslec
  19. tez kiedys mialem pomysl na drugiego IC do mojej ''wariatki'',ale przemyslalem sprawe i teraz szukam czegos na front,bo dual-szczerze mowiac,to raczej nic nie zastapi efektywnego dzialania FMICa,pomijajac polaczenie duala,bo grzebania troche jest,miejsce jest ,ale zgadzam sie z Pozkiem-jesli myslisz nad dualem,to moze warto zamiast tego poszukac czegos na front,ale to tylko moja sugestia... :gwizdanie:
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html;msg823691#msg823691 sprobuj tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.