Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. silnik-to wiesz,mesuring bloks- 003-przeplywka 004-temperatura i cisnienie jakims wskaznikiem
  2. to pochwal sie ,co tam masz zmienione-powiesz?
  3. raczej nie,ciezko zgadywac-zrob logi-powiemy wiecej...
  4. tu masz dane techniczne auta-kontuzjowane to Twoje autko- http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/a4_1.8t.html
  5. te bledy sa raczej traktowane jak info,zxe alarm zostal uruchomiony poprzez te czujniki,wykasuj je i po klopocie-zerknij na zlacze anteny w radiu
  6. na prawde,jest ciezko bez zdjecia glowicy-probowalem,jeblem kluczami i pojechalem do mechanika,bo na ulicy nie da rady tego zrobic i troche czasu pogrzebac,zeby zdjac,a potem poskladac do kupy... [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 15:46_________________________________________________jak bedzies jechac do mechanika-zapytaj,czy da rade to zrobic bez zdjecia-ja mam normalnej wielkosci dlonie i nie bylo miejsca na manewry kluczem,ale moze kto inny da rade
  7. wszystko sie da,ale jak zdejmiesz ,bedzie lepszy dostep [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 15:31_________________________________________________jak glowica jest niezdjecta-to niewiele widac,bo te rurki od odmy przeszkadzaja-mozna tylko je zdemontowac i probowac,zdjac dolot od przepustnicy-na zdjeciu widze ,ze to 1,6 lub 1,8 wiec to wszystko,co na pierwszym zdjeciu widac trzeba zdjac,a potem jakos wcisnac glowe tam i probowac-u mnie ,jak ten krociec poszedl-mechanik zdjal glowice i nie kombinowal na dotyk,ze rubami,tylko je widzial-ale zawsze mozesz sprobowac bez zdejmowania-tylko ,jak wczesniej pisalem-spadnie ci kilka razy klucz,bo dostep tam jest ciasny i dostaniesz szalu,jak ja... :gwizdanie:
  8. do wymiany tego krocca,potrzebny jest garaz i troche czasu-jesli tego nie ma-dajcie auto do mechanika,sam to przechodzilem,bo czesto peka ten plastik-nie wiedziec dlaczego,a wymian tego to droga przez ciernie,bo trzeba zdjac glowice,rurki itp,inaczej sie nie da,probowalem,ale sie poddalem,a jak z dwa razy ci spadnie klucz -to szalu dostaniesz
  9. ja bym wymienil plyn,potem odpowietrzyl uklad i zobaczyl,co bedzie,jesli pomoze-no to gitara,a jak nie,to zaczal od sprawdzenia pompy,bo magiel nowy-wpiac z innego auta i bedzie wiadomo-powod wyjacej pompy,to moze byc zawor zwrotny,ktory sie zacial,lub popsul calkowicie,lub zerwany wirnik pompy,jakies luzy-trzeba rozebrac i sprawdzic,ale nie wiem,czy wymiana calego elementu nie bylaby najlepszym pomyslem-wszystko zalezy od grubosci portwela i wolnego czasu
  10. 01 silnik.08 bloki pomiarowe i kanal 003,pole drugie pokazuje teoretyczna mase pobranego powietrza (mg/cykl)trzecie pole pokazuje rzeczywista mase pobranego powietrza-nie powinny od siebie odbiegac ,jesli jest wyrazna roznica,problemu szukaj w filtrze powietrza,moze zatkany lub nieodpowiedni i nie przepuszcza powietrza(chociaz,jak nowy-watpie,zeby to byla przyczyna) lub przytkany katalizator,lub cos z wydechem jesli zrobisz loga(wszystko ,co i jak zrobic,jest opisane)maksymalna dawka powietrza przy obrotach ok 4 tys. powinno byc mniejwiecej 120-130 mg/cykl,lub troche wiecej ale co konkretnie sie dzieje z autem?
  11. 17 instrument ,08 mesuring blocks,kanal 010
  12. no za duzo to sie nie wycisnie z BEXa(okolo 20 kucy wiecej i momentu ponad 60,moze 70 wiecej)
  13. jesli wszystko jest dobrze szukalbym przyczyny gdzie indziej-moze hamulce,lapie jedna strone caly czas
  14. rok produkcji- http://www.audiklub.org/silniki/bex.html dane techniczne- http://www.audiklub.org/dane/a4/b6/a4_1.8t_190ps.html
  15. przeciez nie masz dmuchnietego...
  16. gdybysmy wiedzieli wszystko-serwisy by nas nie widzialy nigdy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.