Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B5] Problem z alarmem
znajdz na necie taki sam model i szukaj syrenki,lub w sklepie z takimi bajerami podaj model i szukaj,moze zamowia,jesli nie da rady dopasowac ,to szukaj po kostce,pokarz w sklepie,powinni ogarnac temat dopasowanie syrenki
-
[ALL B6] Wymiana żarówek mijania
sa jeszcze dwa torxy,jeden z tylu lampy i jeden od strony chlodnicy-poodsuwaj kable i zobaczysz te z tylu tylko poluzuj :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wswzystko jest mozliwe-ile masz kilometrow?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przypomnalo mi sie,jak na spocie kiedys Nies przewiozl mnie swoim BEXem,w quattro-on mial program na 208 koni i 312 niuta-fajnie to szlo...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
znalazlem taki wydruk do AVJ- http://www.abt-sportsline.de/uploads/tx_comabt/8E2_118_193_AVJ_Front.pdf zgadza sie moj moment,max predkosc,czyzbym i tyle kucy mial? a tak na marginesie -jakie turbo jest w BEX,tez k03?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B6] Czy można jechać pare km bez płynu chłodniczego ?
moze i tak,ale jak jechalem i prz\ycisnalem gaz to temperatura podskakiwala,a komp wariowal,nastepna sytuacja ford transit-uszczelka pod glowica pekla i olej byl w ukladzie chlodzenia-wlasciwie,to olej z woda byl wszedzie,temperatura na max i tak jechalismy,zeby nie sklamac 70 km,mechanik dziwil sie tylko,czemu uszczelka sie tak przyssala do bloku :gwizdanie:,ale jesli chodzi o to,czy mozna-to mozna...
-
[ALL B6] Czy można jechać pare km bez płynu chłodniczego ?
ee tam nie mozna-wszystko da rade,ja jechalem 25 km bez pompy wody(rozleciala sie)nie bylo obiegu-delikatnie na piatce,najnizsze obroty,jak tylko mozliwe,starac sie z gorki puszczec gaz,zeby zassane powietrze choc troche ostudzilo silnik i toczysz sie-ale jak masz trase po miescie albo pod gorke-nie ryzykuj,zadzwon po kolesia i wez auto na hol,albo laweta...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5 AEB] Problem z zakodowaniem pilota od centralnego zamka
carlos666-jestem z odsiecza... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html
-
Targedia w Kamieniu Pomorskim
mily-nie zmienimy ludzi...nie w jeden dzien i nie jesli oni sami tego nie zechca [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 15:33_________________________________________________zmaina przepisow tez chu...a da,bo zaraz znajdzie sie wyjatek,nie pasujacy do przepisow i znow debata,co z tym fantem zrobic,pozostawianie takich decyzji w rekach Sadow-tez jest uzaleznione od punktu patrzenia osadzajacego-kur...a tak zle i tak niedobrze...
-
[B6 AMB] Jeżeli odepnę DV i będzie lepiej to co to będzie oznaczało ?
jesli bedzie odpiety cienki przewod od DV,podcisnienie wytwarzane przez tloki nie podniesie zaworka w DV i cisnienie wytworzone przez turbine nie bedzie mialo gdzie ujsc,jesli masz storzek to po odjeciu nogi z gazu uslyszysz ''furkotanie'',tj odbijajace sie powietrze od wirnika turbiny-niepotrzebne zwalnianie jej obrotow-co wplywa na komfort jazdy,jezeli usuniesz DV z przewodu cisnieniowego(tego,wychodzacego od turbo)auto nie bedzie jechac,bo cisnienie wytworzone przez turbo ucieka w atmosfere,a silnik nie jest w stanie zassac dostatecznej ilosci powietrza do wybuchu mieszanki,poprzez intercooler-mialem taka sytuacje,kiedy zapomnialem zalozyc opaski sciskowej na przewod cisnieniowy i cisnienie doslownie wystrzelilo z hukiem DV i auto zgaslo-nie mozna bylo odpalic auta,musialem sie wgramolic pod auto i wcisnac z powrotem,bardzo delikatnie operowac gazem,zeby dojechac do miejsca,gdzie zostawilem lewar i klucze moja rada-nie kombinuj,tylko podmien DV i bedziesz wiedziec czy jest zepsuty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowonarodzony Klubowicz
:good:dobra ''robota'' nie ch rosnie zdrowo
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ostatnim razem ,jak bylem w Londynie,trasa razem z przystankami(dzieciaki na pokladzie )zajelo mi to 6 i pol godziny-ale sam,jakbys jechal-5-5 i pol godzinki,zaleznie od warunkow na drodze...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ciebie sie nawet nie pytam,bo wiem ,jaka bedzie odpowiedz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
u mnie 265,bylo nawet 271,ale ECU juz zaczal ciac,wiec zostawilem ,jak bylo,nie bede walczyl o kilka niutkow,,predkosc max we trzech 140 mil-to jakies 225 km/h,jak wylacze ESP,to na dwojce jeszcze zamieli kolkiem,mierzone Vagiem,jakos nie mam czasu,zeby na rolki pojsc ale powiem Ci Poziu -300,to brzmi pieknie na K03-nic oprucz programu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a ile niuta?