Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. znajdz na necie taki sam model i szukaj syrenki,lub w sklepie z takimi bajerami podaj model i szukaj,moze zamowia,jesli nie da rady dopasowac ,to szukaj po kostce,pokarz w sklepie,powinni ogarnac temat dopasowanie syrenki
  2. sa jeszcze dwa torxy,jeden z tylu lampy i jeden od strony chlodnicy-poodsuwaj kable i zobaczysz te z tylu tylko poluzuj :gwizdanie:
  3. wswzystko jest mozliwe-ile masz kilometrow?
  4. przypomnalo mi sie,jak na spocie kiedys Nies przewiozl mnie swoim BEXem,w quattro-on mial program na 208 koni i 312 niuta-fajnie to szlo...
  5. znalazlem taki wydruk do AVJ- http://www.abt-sportsline.de/uploads/tx_comabt/8E2_118_193_AVJ_Front.pdf zgadza sie moj moment,max predkosc,czyzbym i tyle kucy mial? a tak na marginesie -jakie turbo jest w BEX,tez k03?
  6. Witamy na forum
  7. moze i tak,ale jak jechalem i prz\ycisnalem gaz to temperatura podskakiwala,a komp wariowal,nastepna sytuacja ford transit-uszczelka pod glowica pekla i olej byl w ukladzie chlodzenia-wlasciwie,to olej z woda byl wszedzie,temperatura na max i tak jechalismy,zeby nie sklamac 70 km,mechanik dziwil sie tylko,czemu uszczelka sie tak przyssala do bloku :gwizdanie:,ale jesli chodzi o to,czy mozna-to mozna...
  8. ee tam nie mozna-wszystko da rade,ja jechalem 25 km bez pompy wody(rozleciala sie)nie bylo obiegu-delikatnie na piatce,najnizsze obroty,jak tylko mozliwe,starac sie z gorki puszczec gaz,zeby zassane powietrze choc troche ostudzilo silnik i toczysz sie-ale jak masz trase po miescie albo pod gorke-nie ryzykuj,zadzwon po kolesia i wez auto na hol,albo laweta...
  9. Witaj na forum
  10. carlos666-jestem z odsiecza... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html
  11. mily-nie zmienimy ludzi...nie w jeden dzien i nie jesli oni sami tego nie zechca [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 15:33_________________________________________________zmaina przepisow tez chu...a da,bo zaraz znajdzie sie wyjatek,nie pasujacy do przepisow i znow debata,co z tym fantem zrobic,pozostawianie takich decyzji w rekach Sadow-tez jest uzaleznione od punktu patrzenia osadzajacego-kur...a tak zle i tak niedobrze...
  12. jesli bedzie odpiety cienki przewod od DV,podcisnienie wytwarzane przez tloki nie podniesie zaworka w DV i cisnienie wytworzone przez turbine nie bedzie mialo gdzie ujsc,jesli masz storzek to po odjeciu nogi z gazu uslyszysz ''furkotanie'',tj odbijajace sie powietrze od wirnika turbiny-niepotrzebne zwalnianie jej obrotow-co wplywa na komfort jazdy,jezeli usuniesz DV z przewodu cisnieniowego(tego,wychodzacego od turbo)auto nie bedzie jechac,bo cisnienie wytworzone przez turbo ucieka w atmosfere,a silnik nie jest w stanie zassac dostatecznej ilosci powietrza do wybuchu mieszanki,poprzez intercooler-mialem taka sytuacje,kiedy zapomnialem zalozyc opaski sciskowej na przewod cisnieniowy i cisnienie doslownie wystrzelilo z hukiem DV i auto zgaslo-nie mozna bylo odpalic auta,musialem sie wgramolic pod auto i wcisnac z powrotem,bardzo delikatnie operowac gazem,zeby dojechac do miejsca,gdzie zostawilem lewar i klucze moja rada-nie kombinuj,tylko podmien DV i bedziesz wiedziec czy jest zepsuty
  13. :good:dobra ''robota'' nie ch rosnie zdrowo
  14. ostatnim razem ,jak bylem w Londynie,trasa razem z przystankami(dzieciaki na pokladzie )zajelo mi to 6 i pol godziny-ale sam,jakbys jechal-5-5 i pol godzinki,zaleznie od warunkow na drodze...
  15. Ciebie sie nawet nie pytam,bo wiem ,jaka bedzie odpowiedz
  16. u mnie 265,bylo nawet 271,ale ECU juz zaczal ciac,wiec zostawilem ,jak bylo,nie bede walczyl o kilka niutkow,,predkosc max we trzech 140 mil-to jakies 225 km/h,jak wylacze ESP,to na dwojce jeszcze zamieli kolkiem,mierzone Vagiem,jakos nie mam czasu,zeby na rolki pojsc ale powiem Ci Poziu -300,to brzmi pieknie na K03-nic oprucz programu
  17. witaj na Forum
  18. witaj na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.