Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AEB] Kierownica powietrza, chłodzenie intercoolera
i ja mam wycieta-szukaj takiej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
nigdy nie robilem w B5,ale wiem,ze na pewno musisz wejsc w sterownik centralnego zamka(35,a nie ,jak w B6 modolu komfortu 46 )na pewno w adaptacjach(10) i tutaj,trzebaby sprawdzac kanaly-01 lub tez 21,lub wszystkie po kolei ,sprawdzanie sygnalu z pilota moze byc na tym samym kanale(007) lub 003-tez trzebaby sprawdzic reszta jest tak samo :gwizdanie: tak samo,jak je kodujesz,patrzysz ile i w ktorej pozycji sa zapisane-przykladowo masz w pamieci dwa piloty zapisane sa w taki sposob:1100, i teraz chcesz wywalic z pamieci ten z pozycji drugiej,bo niedziala,lub po prostu go zgubiles,wiec wchodzisz w adaptacje(10),kanal 21,w polu ''nowa wartosc'' wpisujesz 2(bo ten pilot,ktory chcesz usunac jest na pozycji 2) i adptujesz na jego miejsce ten,ktory jest dobry,lub inny,ktory chcesz wpisac w jego miejsce-i to wszystko jesli chodzi o rapida-nie mam pojecia,jak to sie robi-moze ktos nakreci o tym filmik [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 19:22_________________________________________________na rapida nie dam rady,bo filmik zostal usuniety z aparatu i tylko na Youtubie mozna go zobaczyc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AEB] Kierownica powietrza, chłodzenie intercoolera
daje to,ze nakierowuje powietrze na IC,z ta czescia z allegro-moze i jest kompletna,ale proponowalbym Ci -jesli juz rezac-to po calosci,cos na ksztalt tunelu(cos takiego jest w B6 i nowszych modelach) http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-INTERCOOLER-INTAKE-DUCT-PLASTIC-P-N-8EO-117-335-K_W0QQitemZ220374378936QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item220374378936&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A2%7C39%3A1%7C240%3A1318 poprobowac,zdjac zdezak,pozyczyc odkogos innego taki ''dolot'',moze podejdzie(pomalym dorezaniu elementow)wszystko zalezy juz od Ciebie
-
[B5 AEB] Kierownica powietrza, chłodzenie intercoolera
w B6 mam te kratke z wycietymi otworami,po stronie IC-nie wiem,czy w B5 powinno tak byc-moze i tak,ale ja bym zaczal rezac na Twoim miejscu-zawsze to troszke schlodzi powietrze idace do kolektora,a co sie z tym wiaze- delikatnie auto odzyje...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Zalozylem ten watek tylko po to,zeby pokazac tym,ktorzy nie wiedza jak sie dopasowywuje piloty do c.zamka-filmik ,nakrecony przeze mnie nie jest najlepszej jakosci,ale ukazuje wszystko,co potrzeba-na wszelkie pytania odpowiem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/231992-kodowanie-przyuczenie-pilota-od-b7-w-b6/#entry3312821 http://mr-fix.pl/wpis/audi-vw-kodowanie-pilota-passat-golf-a3-a4-a6/ PROCEDURA :: Otworz auto, wsiadz, wsadz kluczyk do stacyjki, zalacz zaplon, nacisnij na kluczyku przycisk zamknij, nastepnie nacisnij przycisk otworz, wylacz zaplon.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Vitay
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay na Foroom
-
[All] Światła świecą mimo, że przełącznik jest na zero...??
kodowanie 00011 jesli sa ksenony lub dokladane HIDy(nie wywala bledu spalonej zarowki) jesli tylko halogenowa H7 00001-gdzie jedynka jest europa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay na Foroom
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay na Foroom
-
[B6 AWX] Jak zamienić w liczniku mile na km oraz galony na litry
instrument cluster,kodowanie i w pieciocyfrowy kodzie,trzecia pozycje zamienic na 1 -przykladowo xx4xx (jest) zamienic na xx1xx -nastepnym razem przeszukaj forum,zanim zalazysz nowy watek-sam pisalem o tym wiele razy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
vitay na foroom