Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B5] Kalibracja wskaźników
co do przebiegu to sie zgadza,co do ustawienia -sprobuj tego,ale gwarancji,ze dziala nie dam... http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29#Adaptation
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 ANB] Zatkany przewód silnikowy
ten przewod,z tego zdjecia idzie od DV do takiego,jakby trojnika pod kolektorem ssacym http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b03b3e42aa5e2603.html od tego ''trojnika'' idzie waz,do krocca na kolektorze ssacym,od strony chlodnicy-wiem,to na 100%,bo ostatnio podlaczalem wskaznik doladowania,jesli masz przy tym trojniku miejsce,to juz wiesz ,gdzie powinien byc ten wezyk trojnik znajdziesz kolo miernika poziomu oleju,a wlasciwie kolo jego gniazda(ten zolty plastik) od turbo wychodza dwa weze-jeden jest na tym zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77c2873193613a14.html wychodzi od zaworka N75 do aktuatora(tzw gruszki) i jest na gorze zdjecia nastepny takrze wychodzi z N75,ale idzie pod spod turbiny- [ALL B5] Wymiana tylnych klocków - brak hamulców
Tomek,daj spokoj-po prostu zbieg okolicznosci,tu jest procedura odpowietrzania http://www.vag-com.pl/odpowietrzanie-pompy-abs.htm- [B5 AEB] Problem z zakodowaniem pilota od centralnego zamka
a w ktory sterownik wchodzisz?- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
ja bym sprawdzil polaczenie przy pompce,a wlasciwie przy mechanizmie otwierania zamka- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...i do morza pare minut, i do sklepow...- [B5 ADP] Rezerwa starcza tylko na 20-25 km
pewnie-jesli ci sie zapali rezerwa,to zatankowac u mnie sie zapala przy okolo 30...km- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_w_ie_dublin_phoenix_park_godz_1500_pod_zoo-t20185.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/cork_irlandia_byl_by_ktos_chetny_na_spocik_w_naszej_pieknej_miescinie-t31960.0.html tutaj wkleilem ci linka do spotow Irlandzkich,jak do nas masz za daleko,to moze tam... [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 21:59_________________________________________________ tutaj jest link do tego pensjonaciku,o ktorym wspominalem http://uk.geocities.com/[email protected]/index.html- [B5 AEB] Spada ciśnienie doładowania
DV sie nie ustawia i zeby to wymienic,nie musisz wyjmowac turbiny-podmien DV od kogos,i bedziesz wiedziec co i jak,turbo jeszcze zdazysz wykrecic podmienilbym na probe N75- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://maps.google.com/maps?saddr=Belfast&daddr=Newcastle+UK to do mnie mialbys jakies 6 g jazdy autem -troche duzo,ale to juz od Ciebie zalezy...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B5 AEB] Spada ciśnienie doładowania
watpie,zeby to byla wina gruszki-wtedy nie trzymalby cisnienia przy max doladowaniu,a tutaj spada szybko, do autora-zobacz,czy jak masz max doladowanie,przy okolo 3 tys i probuj tak jechac chwile i zobaczysz,czy przy max doladowaniu bedzie tracic,czy sie trzymac tego powiedzmy 0,5-0,6 bara,jesli bedzie trzymac max,tzn gruszka robi swoje,a problemu szukalbym gdzie indziej[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 11:28_________________________________________________a roznice zauwazyles tylko na manometrze,czy silnik tez traci moc?- [ALL B5] Problem z alarmem
masz tutaj linka na ebay'u niektore sa plug&play http://motors.shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUKQ5fCarsPartsQ5fVehiclesQ5fCarPartsQ5fSMQQ_sopZ2?_nkw=car+alarm+horn&_sacat=9884&_trksid=p3286.m270.l1313&_odkw=car+alarm&_osacat=9884- [ALL B5] Auto nie uruchamia się po zamontowaniu sterownika centralnego zamka
jak tylko peknie szklo tez sie nic nie stanie :gwizdanie: trzeba uwazac,zeby nie uszkodzic tego ,co w srodku- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to gdzie dokladnie mieszkasz?- [B5 AEB] Problem z zakodowaniem pilota od centralnego zamka
to jest uzaleznione od rocznika,ale tez nie wiem dlaczego...- [ALL B5] Problem z alarmem
a po co schemat? zwykla syrena posiada dwa wyjscia,wiec zawsze mozesz pokombinowac sam...wlaczysz alarm i sprawdzasz- [ALL B5] Auto nie uruchamia się po zamontowaniu sterownika centralnego zamka
ewentualnie zaroweczke... [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 20:31_________________________________________________ostatnio przekladalem pastylke i ori sa przyklejone na jakies dziadostwo i trzeba bylo ciac caly plastik,a potem na papierze sciernym szlifowac,reszte i docinac w nowej obudowie-tylko w nowej obudowie pastylka byla luzem... - [B5 ANB] Zatkany przewód silnikowy