Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. co do przebiegu to sie zgadza,co do ustawienia -sprobuj tego,ale gwarancji,ze dziala nie dam... http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29#Adaptation
  2. ten przewod,z tego zdjecia idzie od DV do takiego,jakby trojnika pod kolektorem ssacym http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b03b3e42aa5e2603.html od tego ''trojnika'' idzie waz,do krocca na kolektorze ssacym,od strony chlodnicy-wiem,to na 100%,bo ostatnio podlaczalem wskaznik doladowania,jesli masz przy tym trojniku miejsce,to juz wiesz ,gdzie powinien byc ten wezyk trojnik znajdziesz kolo miernika poziomu oleju,a wlasciwie kolo jego gniazda(ten zolty plastik) od turbo wychodza dwa weze-jeden jest na tym zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77c2873193613a14.html wychodzi od zaworka N75 do aktuatora(tzw gruszki) i jest na gorze zdjecia nastepny takrze wychodzi z N75,ale idzie pod spod turbiny
  3. domjenick odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Tomek,daj spokoj-po prostu zbieg okolicznosci,tu jest procedura odpowietrzania http://www.vag-com.pl/odpowietrzanie-pompy-abs.htm
  4. a w ktory sterownik wchodzisz?
  5. ja bym sprawdzil polaczenie przy pompce,a wlasciwie przy mechanizmie otwierania zamka
  6. ...i do morza pare minut, i do sklepow...
  7. pewnie-jesli ci sie zapali rezerwa,to zatankowac u mnie sie zapala przy okolo 30...km
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_w_ie_dublin_phoenix_park_godz_1500_pod_zoo-t20185.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/cork_irlandia_byl_by_ktos_chetny_na_spocik_w_naszej_pieknej_miescinie-t31960.0.html tutaj wkleilem ci linka do spotow Irlandzkich,jak do nas masz za daleko,to moze tam... [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 21:59_________________________________________________ tutaj jest link do tego pensjonaciku,o ktorym wspominalem http://uk.geocities.com/[email protected]/index.html
  9. DV sie nie ustawia i zeby to wymienic,nie musisz wyjmowac turbiny-podmien DV od kogos,i bedziesz wiedziec co i jak,turbo jeszcze zdazysz wykrecic podmienilbym na probe N75
  10. http://maps.google.com/maps?saddr=Belfast&daddr=Newcastle+UK to do mnie mialbys jakies 6 g jazdy autem -troche duzo,ale to juz od Ciebie zalezy...
  11. Witamy na forum
  12. watpie,zeby to byla wina gruszki-wtedy nie trzymalby cisnienia przy max doladowaniu,a tutaj spada szybko, do autora-zobacz,czy jak masz max doladowanie,przy okolo 3 tys i probuj tak jechac chwile i zobaczysz,czy przy max doladowaniu bedzie tracic,czy sie trzymac tego powiedzmy 0,5-0,6 bara,jesli bedzie trzymac max,tzn gruszka robi swoje,a problemu szukalbym gdzie indziej[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 11:28_________________________________________________a roznice zauwazyles tylko na manometrze,czy silnik tez traci moc?
  13. masz tutaj linka na ebay'u niektore sa plug&play http://motors.shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUKQ5fCarsPartsQ5fVehiclesQ5fCarPartsQ5fSMQQ_sopZ2?_nkw=car+alarm+horn&_sacat=9884&_trksid=p3286.m270.l1313&_odkw=car+alarm&_osacat=9884
  14. jak tylko peknie szklo tez sie nic nie stanie :gwizdanie: trzeba uwazac,zeby nie uszkodzic tego ,co w srodku
  15. to gdzie dokladnie mieszkasz?
  16. to jest uzaleznione od rocznika,ale tez nie wiem dlaczego...
  17. a po co schemat? zwykla syrena posiada dwa wyjscia,wiec zawsze mozesz pokombinowac sam...wlaczysz alarm i sprawdzasz
  18. ewentualnie zaroweczke... [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 20:31_________________________________________________ostatnio przekladalem pastylke i ori sa przyklejone na jakies dziadostwo i trzeba bylo ciac caly plastik,a potem na papierze sciernym szlifowac,reszte i docinac w nowej obudowie-tylko w nowej obudowie pastylka byla luzem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.