Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=264749 -widocznie mozna,ale sprawdzic nie zaszkodzi...
-
[B5 AFN] Pikanie kontrolki km/h w komputerze pokładowym
...i znow wiemy cos wiecej...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja bede jechal do polski w sierpniu wiec moznaby cos wymyslic w lipcu,wiec ja powiem tak-niech kazdy,kto chce przyjechac,pomysli,czy moze,bo jesli bedzie wieksza grupa osob-musze o tym wiedziec jak najszybciej,bo pewnie trzeba bedzie zabookowac termin
-
[B5 AFN] Pikanie kontrolki km/h w komputerze pokładowym
dobre pytanie...check 1 robi sie podczas jazdy,a check 2 sie ustawia jakos manualnie-ktos pamieta jak?
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
8z0 837 231/355 029 tak jest na moim pilocie czestotliwosc 433,92,jesli nie mozesz u siebie-sprobuj w innym aucie i wtedy bedziesz wiedziec,czy to wina pilota,czy twojego modolu,jak znajde chwile,to sprobuje wgrac od kolezki z B5 i od drugiego z B6,ale to jakos na weekendzie dopiero-moze od passata tez sprobuje [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 23:26_________________________________________________sprobuj jeszcze takiej procedury-ponoc mozna w ten sposob zaprogramowac klucz z B7 do B6 ''zamkniete auto otworzyc kluczem,nacisnac ''unlock'' dwa razy,wlozyc ten pilot z kluczem do stacyjki,przekrecic na pozycje on(nie uruchamiac silnika)w tej pozycji nacisnac raz ''unlock'',potem ''lock'',jeszcze raz ''lock'' i wyjac ze stacyjki''-powinno dzialac[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 00:18_________________________________________________tu masz linka z audizine-procedura,jaka ja Ci polecilem dziala na A4 i TT- http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=71439
-
[ALL] Autoalarm + opcja PROTURBO ?
szogun wpadl i pogodzil wszystkich :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
a sprawdzales temperature w dolocie-moze intercooler niedomaga,lub nalecialo tam przez lata jakiegos syfu i niedomaga-sprawdz IC,jesli temperatura w dolocie ,przy normalnej jezdzie ,jest grubo pow 20 stopni, niz temperatura otoczenia-wiadomo,ze to IC i przyczyna ''kontuzji''
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
[B5 AEB] Problem z pompą wody
jarek,a jaki przebieg ma twoj AEB?
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
0,05 bara-to granica tolerancji,napewno nie to jest ''zlodziejem'' 30 niutonow,a jak wyglada spalanie ?
-
Świeżo zdane prawo jazdy
w Anglii,jak tylko zdasz egzamin praktyczny,dostajesz certyfikat i juz mozesz swoim autem jechac do domu(nota bene-mozesz nim egzamin zdawac) i dopuki nie dostaniesz Prawa Jazdy-musisz z tym certyfikatem jezdzic,w razie kontoli pokazujesz certyfikat i po klopocie-chyba wygodniejsze wyjscie...
-
[ALL B6] Problem z alarmem i centralnym zamkiem
jesli chodzi o otwieranie z klucza tylko drzwi kierowcy,a po przekreceniu stacyjki reszty zamkow-to normalne,nie powinno cie to martwic,coz to za serwis,ktory nie sprawdzil modolu komfortu-bo najprawdopodobniej on jest winien i obawiam sie ,ze jest do wymiany-nie pamietam,czy na pewno,ale chyba jest w nogach kierowcy(w A6 jest na pewno tam,wiec i A4 powinno go tam miec) nie pomoge ci,jak sie do niego dostac-moze ktos,kto to wyjmowal opisze ci co i jak,ale ja obstawiam,ze modol poszedl,kolesiowi wlasnie w A6 woda ciekla gdzies spod szyby i walila prosto na modol-piloty nie dzilaly,tylko klucz i alarm mu sie czesto sam wlaczal...na tym opieram moja hipoteze drugi koles mial podobny przypadek w passacie,tez woda i tez modol do wymiany
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
zeby zadbac o swoje i czyjes bezpieczenstwo-nie potrzeba czujnikow...wytarczy o tym przypomniec i samemu dawac przyklad i zapinac pasy...
-
[ALL] Autoalarm + opcja PROTURBO ?
kolego-to Forum jest dla Ludzi,ktorzy chca sie czegos dowiedziec i dlatego zadaja pytania-jesli uwazasz,ze tutaj sa sami specjalisci i znaja sie na wszystkim-to pomyliles Forum AUDI a4 z serwisem Audi codzien wychodzi na rynek jakis nowy Hit majacy wszystko-dobrze mily to opisal-zakladajac ten alarm-obchodzisz wszystkie istniejace juz zabezpieczenia-a przecierz nie o to chodzi...jesli posiadasz dostatecznie duza wiedze-to sie nia podziel,a jesli nie chcesz to nie mow,ze to jest proste,bo instalacja alarmu taka nie jest dla laika...
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
maty masz tylko odpowiedzialne za kontrole pasow (jest ciezar na macie,niezamkniety obwod powoduje alarm w postaci sygnalu dzwiekowego,lub swietlnego) poduszki sa odpalane bez wzgledu na to,czy pasy sa zapiete,czy nie,bo sa odpalane przez inny czujnik-bezwladnosciowy
-
[ALL] Autoalarm + opcja PROTURBO ?
jedynym urzadzeniem,jakie napedza turbine w aucie,jest silnik,a wlasciwie jego spaliny,wiec jesli wyjmiesz kluczyk ze stacyjki,silnik nie pracuje,a tym samym turbo-ale osobiscie uwazam,ze to sciema i gosc liczy na niewiedze kupujacego...nie ma spalin-nie ma czynnika napedzajacego turbo i nie ma odpowiedniego ssania powietrza i tym samym jego kompresji... :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Spada ciśnienie doładowania
ja sprawdzalem tak wyjalem DV calkowicie,masz dwa duze wyloty i jeden maly na gorze DV,tam podpialem rurke i zassalem na opor,tak,jak to ma miejsce w silniku,jesli tloczek opadnie,lub slyszyszysz jakies syczenie-wiadomo,ze trzeba wymienic DV
-
[B5 AEB] Problem z zakodowaniem pilota od centralnego zamka
drzwi pasazera,moga byc w angielskich wersjach B5 (przed liftem na pewno)
-
[B5 AHL] Przepływomierz - po wymianie dalej to samo
ja mysle ,ze auto ci sie przegrzewa i dlatego traci moc,sprawdzilbym termostat,uklad doprowadzania powietrza,moze puszka sie mocno grzeje i przeplywka wtedy zle podaje dane-ale to tylko sugestia
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
wastegate jest ustawiony seryjnie na ok.0,55-0,60 bara,wiec n75 nawet jak upusci cos,to aktuator przytrzyma-o ile jest sprawny i dobrze wyregulowany
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
o ile dobrze pamietam,to cyklicznie -czyli zamkniete/otwarte,reszte reguluje aktuator na turbo,ale nie amietam na 100% takie ubytki moga byc zpowodowane niedomagajaca przeplywka,slabym cisnieniem a takze wysoka temperatura w dolocie
-
[B5 AEB] Ciśnienie doładowania
tak ma byc