Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=264749 -widocznie mozna,ale sprawdzic nie zaszkodzi...
  2. ...i znow wiemy cos wiecej...
  3. ja bede jechal do polski w sierpniu wiec moznaby cos wymyslic w lipcu,wiec ja powiem tak-niech kazdy,kto chce przyjechac,pomysli,czy moze,bo jesli bedzie wieksza grupa osob-musze o tym wiedziec jak najszybciej,bo pewnie trzeba bedzie zabookowac termin
  4. dobre pytanie...check 1 robi sie podczas jazdy,a check 2 sie ustawia jakos manualnie-ktos pamieta jak?
  5. 8z0 837 231/355 029 tak jest na moim pilocie czestotliwosc 433,92,jesli nie mozesz u siebie-sprobuj w innym aucie i wtedy bedziesz wiedziec,czy to wina pilota,czy twojego modolu,jak znajde chwile,to sprobuje wgrac od kolezki z B5 i od drugiego z B6,ale to jakos na weekendzie dopiero-moze od passata tez sprobuje [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 23:26_________________________________________________sprobuj jeszcze takiej procedury-ponoc mozna w ten sposob zaprogramowac klucz z B7 do B6 ''zamkniete auto otworzyc kluczem,nacisnac ''unlock'' dwa razy,wlozyc ten pilot z kluczem do stacyjki,przekrecic na pozycje on(nie uruchamiac silnika)w tej pozycji nacisnac raz ''unlock'',potem ''lock'',jeszcze raz ''lock'' i wyjac ze stacyjki''-powinno dzialac[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 00:18_________________________________________________tu masz linka z audizine-procedura,jaka ja Ci polecilem dziala na A4 i TT- http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=71439
  6. szogun wpadl i pogodzil wszystkich :gwizdanie:
  7. a sprawdzales temperature w dolocie-moze intercooler niedomaga,lub nalecialo tam przez lata jakiegos syfu i niedomaga-sprawdz IC,jesli temperatura w dolocie ,przy normalnej jezdzie ,jest grubo pow 20 stopni, niz temperatura otoczenia-wiadomo,ze to IC i przyczyna ''kontuzji''
  8. witamy na Forum
  9. witamy na Forum
  10. witamy na Forum
  11. witamy na Forum
  12. jarek,a jaki przebieg ma twoj AEB?
  13. 0,05 bara-to granica tolerancji,napewno nie to jest ''zlodziejem'' 30 niutonow,a jak wyglada spalanie ?
  14. w Anglii,jak tylko zdasz egzamin praktyczny,dostajesz certyfikat i juz mozesz swoim autem jechac do domu(nota bene-mozesz nim egzamin zdawac) i dopuki nie dostaniesz Prawa Jazdy-musisz z tym certyfikatem jezdzic,w razie kontoli pokazujesz certyfikat i po klopocie-chyba wygodniejsze wyjscie...
  15. jesli chodzi o otwieranie z klucza tylko drzwi kierowcy,a po przekreceniu stacyjki reszty zamkow-to normalne,nie powinno cie to martwic,coz to za serwis,ktory nie sprawdzil modolu komfortu-bo najprawdopodobniej on jest winien i obawiam sie ,ze jest do wymiany-nie pamietam,czy na pewno,ale chyba jest w nogach kierowcy(w A6 jest na pewno tam,wiec i A4 powinno go tam miec) nie pomoge ci,jak sie do niego dostac-moze ktos,kto to wyjmowal opisze ci co i jak,ale ja obstawiam,ze modol poszedl,kolesiowi wlasnie w A6 woda ciekla gdzies spod szyby i walila prosto na modol-piloty nie dzilaly,tylko klucz i alarm mu sie czesto sam wlaczal...na tym opieram moja hipoteze drugi koles mial podobny przypadek w passacie,tez woda i tez modol do wymiany
  16. zeby zadbac o swoje i czyjes bezpieczenstwo-nie potrzeba czujnikow...wytarczy o tym przypomniec i samemu dawac przyklad i zapinac pasy...
  17. kolego-to Forum jest dla Ludzi,ktorzy chca sie czegos dowiedziec i dlatego zadaja pytania-jesli uwazasz,ze tutaj sa sami specjalisci i znaja sie na wszystkim-to pomyliles Forum AUDI a4 z serwisem Audi codzien wychodzi na rynek jakis nowy Hit majacy wszystko-dobrze mily to opisal-zakladajac ten alarm-obchodzisz wszystkie istniejace juz zabezpieczenia-a przecierz nie o to chodzi...jesli posiadasz dostatecznie duza wiedze-to sie nia podziel,a jesli nie chcesz to nie mow,ze to jest proste,bo instalacja alarmu taka nie jest dla laika...
  18. maty masz tylko odpowiedzialne za kontrole pasow (jest ciezar na macie,niezamkniety obwod powoduje alarm w postaci sygnalu dzwiekowego,lub swietlnego) poduszki sa odpalane bez wzgledu na to,czy pasy sa zapiete,czy nie,bo sa odpalane przez inny czujnik-bezwladnosciowy
  19. jedynym urzadzeniem,jakie napedza turbine w aucie,jest silnik,a wlasciwie jego spaliny,wiec jesli wyjmiesz kluczyk ze stacyjki,silnik nie pracuje,a tym samym turbo-ale osobiscie uwazam,ze to sciema i gosc liczy na niewiedze kupujacego...nie ma spalin-nie ma czynnika napedzajacego turbo i nie ma odpowiedniego ssania powietrza i tym samym jego kompresji... :gwizdanie:
  20. ja sprawdzalem tak wyjalem DV calkowicie,masz dwa duze wyloty i jeden maly na gorze DV,tam podpialem rurke i zassalem na opor,tak,jak to ma miejsce w silniku,jesli tloczek opadnie,lub slyszyszysz jakies syczenie-wiadomo,ze trzeba wymienic DV
  21. drzwi pasazera,moga byc w angielskich wersjach B5 (przed liftem na pewno)
  22. ja mysle ,ze auto ci sie przegrzewa i dlatego traci moc,sprawdzilbym termostat,uklad doprowadzania powietrza,moze puszka sie mocno grzeje i przeplywka wtedy zle podaje dane-ale to tylko sugestia
  23. wastegate jest ustawiony seryjnie na ok.0,55-0,60 bara,wiec n75 nawet jak upusci cos,to aktuator przytrzyma-o ile jest sprawny i dobrze wyregulowany
  24. o ile dobrze pamietam,to cyklicznie -czyli zamkniete/otwarte,reszte reguluje aktuator na turbo,ale nie amietam na 100% takie ubytki moga byc zpowodowane niedomagajaca przeplywka,slabym cisnieniem a takze wysoka temperatura w dolocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.