Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. dokladnie-to rowniez moze byc przyczyna,a jesli pompka padla na amen-poszukaj gdzies uzywanej-na pewno bedzie taniej
  2. ja mysle,ze lipiec bedzie ok,jeszcze tylko jakos podjade do tego pensjonatu i zapytam mniejwiecej w jakich terminach maja wolny weekend,bo jak pracowalem u Nich,to wakacyjny czas mieli zabookowane miejsca z wyprzedzeniami-info sie pojawi... [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:12_________________________________________________dzieki uprzejmosci jednego z Adminow-lukaszar,mam mozliwosc moderowania tego watka,co ulatwi pokazywanie info w pierwszym watku,wiec miejsca spotkan,mapki itp,beda tam
  3. wszystko jest w pompce,caly modol,podepnij inna pompke i pilotem od "nowej"pompki sprobuj otworzyc auto,jesli wszystko bedzie sie otwierac-pompka do wymiany
  4. w B5 ,ale kluczyk jest taki sam jak w B6-tylko sobie tam lezy
  5. tak,a pastylka immo jest w ksztalcie szklanej rurki,dlugosci okolo 10 mm i szerokosci ok 3mm-nie znajdziesz tyle miejsca?jak przekladalem pastylke do pilota,musialem wyciac kawalek plastiku w starym pilocie,razem z pastylka immo,bo nie szlo jej odkleic i troche rezania w nowym,zeby to "upchnac" w srodku-smiga do dzis,koles nie narzeka
  6. jak nie sprobujesz-nie bedziesz wiedzial jesli mozesz go zwrocic-to probuj,zeby go rozebrac nie musisz nic lamac,tylko robisz wszystko recznie i mala srobke rozkrecasz,patrzysz na plytke i juz wiesz,ale zanim to zrobisz,mozesz sprobowac go zakodowac,jesli dasz rade,to problem pastylki immo jest najmniejsz,bo mozesz ja wyjac ze starego pilota i normalnie przykleic w nowym-nie wyciagajac juz istniejacej :gwizdanie:
  7. 8E0 zaczynaja sie w b6 i sa przekladalne-nie spotkalem sie z lutowanymi,8E0-to poczatek numerow czesci w B6
  8. jesli jest ''przekladalne'' tzn mozesz je wyjac i przelozyc-to mozna to zrobic,ale jesli jest ''wlutowane'' to juz tylko zaprogramowac mozna,nie jestem pewien,ale program VagTacho bylby w stanie to ''ugryzc"
  9. to zalezy od Ciebie,ktory sie bardziej podoba-zanim kupisz zagadaj do sprzedawcy,czy w razie niemoznosci zakodowania,moglbys go zwrocic-i dzialaj...
  10. no nie przesadzalbym-wystarczy dobrze pozamiatac i rozlozyc wiekszy kawalek folii,pod auto,dwa ponosniki i kogos niezbyt duzych rozmiarow pod spod a na przyszlosc moze warto pomyslec o oslonie pod silnikiem...
  11. no to zaczalbym sie martwic o pompe,moj silnik ma niecale 180 tys,i jakies 2 tys temu pompa wody padla,wirnik pompy sie urwal,a 180 tys to czas na drugi rozrzad i pompe wody-pomysl o tym,ale rownie dobrze mozesz poczekac ,az samo padnie-te same pieniadze za robote,tylko okolicznosci moga byc malo sprzyjajace,np dluzsza trasa...
  12. ja mieszkam pomiedzy Berwick ,a Newcastle i mam Vaga-jakbys byl kiedys w poblizu-sluze pomoca
  13. witamy na Forum
  14. witamy na Forum
  15. witamy na Forum
  16. po dluzszym przeanalizowaniu sprawy-wydaje mi sie ,a nawet jestem tego pewien,ze powodem Twoich problemow bedzie modol komfortu,kupiles auto z niedzialajacym pilotem,nie mozesz dopasowac innego-wszystko na to wskazuje (serwis tez sobie z tym nie poradzil,choc powinni sprawdzic wszystko ,z modolem wlacznie)-jeszcze jakbys mial okazje sprobowac wgrac te piloty do jakiejs innej A4-mialbys 100% pewnosci
  17. a gdzie tam jest napisane,ze nadaja sie auta po 2003? tam jest tylko,ze wlasciciel ma audi z 2004 roku,a co takiego wyczytales o module komfortu-na pewno masz ten sam link,co wkleilem?
  18. a ja stawiam ,ze na 100% radio nie jest od tego auta,po 97 roku radia w audi byly zsynchronizowane z innymi sterownikami ,tzn wypiecie radia,czy aku-radio nie potrzebuje kodu,bo auto automatycznie po podpieciu radia akceptowalo ''swoj'' sterownik sprobuj tego kodu 0386,chociaz tego kodu mozna uzyc do radia o pierwszych numerach AUZ1Z4,ale jak nie masz innego-sprobuj
  19. no to pomyslmy ile osob byloby chetnych i wtedy zaczne dzialac,bo jesli bedziemy wiedziec ilu jest chetnych-bedzie wiadomo jakie mniej wiecej koszty tego beda...
  20. a skad wiesz jaka ma tamten?moze taka sama,tego tam nie powiedzieli,ze jest inna czestotliwosc,tylko ,ze pilot jest od B7
  21. jak podpielismy tylko jeden,to tak w kit tylko bzyczal,ale dwa juz mozna uslyszec na wlaczonym silniku
  22. 100% od klaksonu-ostatnio naprawialem kolesiowi w pasku klakson i podlaczalem syrenki jedna byla z jednej strony-druga z drugiej,jak odepniesz te kostke pod syrenka-zobaczysz (raczej uslyszysz...???- )brak klaksonu
  23. jesli sie pala przetwornice-trzeba sprawdzic napiecie jakie idzie na nie,mozna tez kupic ,albo pozyczyc od kogos zarnik i sprawdzic-wtedy bedziesz wiedzial,czy to wina zarnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.