Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AEB] Problem z zakodowaniem pilota od centralnego zamka
dokladnie-to rowniez moze byc przyczyna,a jesli pompka padla na amen-poszukaj gdzies uzywanej-na pewno bedzie taniej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja mysle,ze lipiec bedzie ok,jeszcze tylko jakos podjade do tego pensjonatu i zapytam mniejwiecej w jakich terminach maja wolny weekend,bo jak pracowalem u Nich,to wakacyjny czas mieli zabookowane miejsca z wyprzedzeniami-info sie pojawi... [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:12_________________________________________________dzieki uprzejmosci jednego z Adminow-lukaszar,mam mozliwosc moderowania tego watka,co ulatwi pokazywanie info w pierwszym watku,wiec miejsca spotkan,mapki itp,beda tam
-
[B5 AEB] Problem z zakodowaniem pilota od centralnego zamka
wszystko jest w pompce,caly modol,podepnij inna pompke i pilotem od "nowej"pompki sprobuj otworzyc auto,jesli wszystko bedzie sie otwierac-pompka do wymiany
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
w B5 ,ale kluczyk jest taki sam jak w B6-tylko sobie tam lezy
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
tak,a pastylka immo jest w ksztalcie szklanej rurki,dlugosci okolo 10 mm i szerokosci ok 3mm-nie znajdziesz tyle miejsca?jak przekladalem pastylke do pilota,musialem wyciac kawalek plastiku w starym pilocie,razem z pastylka immo,bo nie szlo jej odkleic i troche rezania w nowym,zeby to "upchnac" w srodku-smiga do dzis,koles nie narzeka
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
jak nie sprobujesz-nie bedziesz wiedzial jesli mozesz go zwrocic-to probuj,zeby go rozebrac nie musisz nic lamac,tylko robisz wszystko recznie i mala srobke rozkrecasz,patrzysz na plytke i juz wiesz,ale zanim to zrobisz,mozesz sprobowac go zakodowac,jesli dasz rade,to problem pastylki immo jest najmniejsz,bo mozesz ja wyjac ze starego pilota i normalnie przykleic w nowym-nie wyciagajac juz istniejacej :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
8E0 zaczynaja sie w b6 i sa przekladalne-nie spotkalem sie z lutowanymi,8E0-to poczatek numerow czesci w B6
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
jesli jest ''przekladalne'' tzn mozesz je wyjac i przelozyc-to mozna to zrobic,ale jesli jest ''wlutowane'' to juz tylko zaprogramowac mozna,nie jestem pewien,ale program VagTacho bylby w stanie to ''ugryzc"
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
to zalezy od Ciebie,ktory sie bardziej podoba-zanim kupisz zagadaj do sprzedawcy,czy w razie niemoznosci zakodowania,moglbys go zwrocic-i dzialaj...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 ABC] Co to takiego (pod miską olejową) ?
no nie przesadzalbym-wystarczy dobrze pozamiatac i rozlozyc wiekszy kawalek folii,pod auto,dwa ponosniki i kogos niezbyt duzych rozmiarow pod spod a na przyszlosc moze warto pomyslec o oslonie pod silnikiem...- [B5 AEB] Problem z pompą wody
no to zaczalbym sie martwic o pompe,moj silnik ma niecale 180 tys,i jakies 2 tys temu pompa wody padla,wirnik pompy sie urwal,a 180 tys to czas na drugi rozrzad i pompe wody-pomysl o tym,ale rownie dobrze mozesz poczekac ,az samo padnie-te same pieniadze za robote,tylko okolicznosci moga byc malo sprzyjajace,np dluzsza trasa...- [ALL B6] Poszukuję kogoś z VAG'iem z Glasgow
ja mieszkam pomiedzy Berwick ,a Newcastle i mam Vaga-jakbys byl kiedys w poblizu-sluze pomoca- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- [B6 ALT] Problem z pilotami
po dluzszym przeanalizowaniu sprawy-wydaje mi sie ,a nawet jestem tego pewien,ze powodem Twoich problemow bedzie modol komfortu,kupiles auto z niedzialajacym pilotem,nie mozesz dopasowac innego-wszystko na to wskazuje (serwis tez sobie z tym nie poradzil,choc powinni sprawdzic wszystko ,z modolem wlacznie)-jeszcze jakbys mial okazje sprobowac wgrac te piloty do jakiejs innej A4-mialbys 100% pewnosci- [B6 ALT] Problem z pilotami
a gdzie tam jest napisane,ze nadaja sie auta po 2003? tam jest tylko,ze wlasciciel ma audi z 2004 roku,a co takiego wyczytales o module komfortu-na pewno masz ten sam link,co wkleilem?- [ALL B5] Problem z rozkodowaniem radia
a ja stawiam ,ze na 100% radio nie jest od tego auta,po 97 roku radia w audi byly zsynchronizowane z innymi sterownikami ,tzn wypiecie radia,czy aku-radio nie potrzebuje kodu,bo auto automatycznie po podpieciu radia akceptowalo ''swoj'' sterownik sprobuj tego kodu 0386,chociaz tego kodu mozna uzyc do radia o pierwszych numerach AUZ1Z4,ale jak nie masz innego-sprobuj- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to pomyslmy ile osob byloby chetnych i wtedy zaczne dzialac,bo jesli bedziemy wiedziec ilu jest chetnych-bedzie wiadomo jakie mniej wiecej koszty tego beda...- [B6 ALT] Problem z pilotami
a skad wiesz jaka ma tamten?moze taka sama,tego tam nie powiedzieli,ze jest inna czestotliwosc,tylko ,ze pilot jest od B7- [B5 1Z] Mam trzy syreny
jak podpielismy tylko jeden,to tak w kit tylko bzyczal,ale dwa juz mozna uslyszec na wlaczonym silniku- [B5 1Z] Mam trzy syreny
100% od klaksonu-ostatnio naprawialem kolesiowi w pasku klakson i podlaczalem syrenki jedna byla z jednej strony-druga z drugiej,jak odepniesz te kostke pod syrenka-zobaczysz (raczej uslyszysz...???- )brak klaksonu- [B6 AVF] Poważny problem z xenonami
jesli sie pala przetwornice-trzeba sprawdzic napiecie jakie idzie na nie,mozna tez kupic ,albo pozyczyc od kogos zarnik i sprawdzic-wtedy bedziesz wiedzial,czy to wina zarnika - Nowicjusz - wątek powitalny