Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  2. witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  3. witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  4. witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  5. witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  6. witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  7. witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
  8. a jak chcesz to zrobic bez przeladowania- dmuchnac to i dmuchnie,ale zaraz po tym ECU wykrywa za duze cisnienie i wpada w tryb awaryjny,w trybie awaryjnym nie dmuchnie wiecej jak 0,25 bara,bez chipa,czy zmiany mapy doladowania -nie ma szans na utrzymanie dluzej niz sekunde ,czy dwie nie ma co duzo roztrzasac temat-po pierwsze gruszka do sprawdzenia,bo nie masz cisnienia-gruszka otwiera sie przy 0,60 bara,wiec jesli masz mniej-gruszka do regulacji ,lub wymiany -po drugie -N75 nie ma tu nic wspolnego,bo nawet jesli N75 przepusci-gruszka by to utrzymala do 0,60 bara, po trzecie-jesli nie ma bledow-nie szukaj ich na sile- wykrec turbo (o ile pamietam dobrze ktos to opisal w dziale "warsztat,zrob to sam")obejrzyj gruche,podepnij cisnienie z manometrem i zobaczysz,kiedy sie otwiera,czy sie w ogole domyka itp,jak to zrobisz i problem pozostanie-bedziemy myslec dalej...
  9. ja woze swoich maluchow w normalnych fotelikach,twarza do kierunku jazdy,moje sa tak zbudowane,ze pas trzeba przelozyc w srodek konstrukcji fotelika,zawsze sprawdzam,czy pasy sa napiete,po uprzednim wyjeciu fotelika z auta i ponownym jego zamontowaniu,zawsze mozesz podjechac gdzies do jakiegos mechanika,czy ASO,zeby zwiekszyli naciag pasow na tyle,ale ja bym zwrocil uwage na pasy na samym foteliku-dobieraj takie,zeby maluch nie mogl sie z nich wyplatac,ale tez takie,zeby go nie denerwowaly podczas jazdy...wyplatanie mam na mysli wysuniecie raczek z szelek na barkach,wszakze pozostaja paski na biodrach,ale nie wiadomo ,co mogloby sie stac podczas wypadku,fotelik powinien "otulac" malucha tak,zeby jego konstrukcja przejela duza czesc uderzenia,szczegolnie w okolicach glowy i klatki piersiowej,a takze zeby mial regulacje przesuwania,w razie kidy maluch spi,zeby mu glowa nie opadala do przodu-mozna sobie wyobrazic,co moze sie stac w takim przypadku,podczas uderzenia bokiem... ....najlepiej pojsc do sklepu z maluchem i posadzic go do fotela i poczekac chwile,posluchac co ma sprzedawca do powiedzenia-w tym czasie obserwowac brzdaca,co wykombinuje-na pewno bedzie ciekawski,zapytaj sie sprzedawcy,czy mozesz wlozyc fotel do auta-sprawdzisz ,czy maluch siegnie do klamki drzwi,czy otworzy sobie okno,nie siegnie do zapiecia pasa bezpieczenstwa(przecierz to tylko jeden ruch palcem!) itp na rynku jest wiele fotelikow,odpowiadajacym standartom i wymogom,wiec musisz sprawdzac kilka i wybrac najlepszy dla was
  10. auto zmulone,bo jezdzi,jak zwykle 1,8 -ja bym sie przyjrzal Wg w turbo,niemozliwe jest,zeby normalnie pracujac,bylo takie niskie doladowanie,ja tak mialem,przy przeladowaniu-ECU sie bronil i cial,ale wyrzucalo blad,a tutaj bez bledu-wiec moja teoria jest taka...
  11. nie ma za co-po to byl nakrecony
  12. zajrzyj do tamtego watka-wszystko jest opisane http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html
  13. witaj na forum
  14. witaj na forum
  15. witaj na forum
  16. witaj na Forum
  17. no i tak zrobimy-do konca czerwca decydujemy,a potem zalatwiamy
  18. witaj na Forum
  19. witaj na Forum
  20. witaj na Forum
  21. witaj na Forum
  22. witaj na Forum
  23. witaj na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.