Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
a jak chcesz to zrobic bez przeladowania- dmuchnac to i dmuchnie,ale zaraz po tym ECU wykrywa za duze cisnienie i wpada w tryb awaryjny,w trybie awaryjnym nie dmuchnie wiecej jak 0,25 bara,bez chipa,czy zmiany mapy doladowania -nie ma szans na utrzymanie dluzej niz sekunde ,czy dwie nie ma co duzo roztrzasac temat-po pierwsze gruszka do sprawdzenia,bo nie masz cisnienia-gruszka otwiera sie przy 0,60 bara,wiec jesli masz mniej-gruszka do regulacji ,lub wymiany -po drugie -N75 nie ma tu nic wspolnego,bo nawet jesli N75 przepusci-gruszka by to utrzymala do 0,60 bara, po trzecie-jesli nie ma bledow-nie szukaj ich na sile- wykrec turbo (o ile pamietam dobrze ktos to opisal w dziale "warsztat,zrob to sam")obejrzyj gruche,podepnij cisnienie z manometrem i zobaczysz,kiedy sie otwiera,czy sie w ogole domyka itp,jak to zrobisz i problem pozostanie-bedziemy myslec dalej...
-
ISOFIX - czy ktoś zakładał ?
ja woze swoich maluchow w normalnych fotelikach,twarza do kierunku jazdy,moje sa tak zbudowane,ze pas trzeba przelozyc w srodek konstrukcji fotelika,zawsze sprawdzam,czy pasy sa napiete,po uprzednim wyjeciu fotelika z auta i ponownym jego zamontowaniu,zawsze mozesz podjechac gdzies do jakiegos mechanika,czy ASO,zeby zwiekszyli naciag pasow na tyle,ale ja bym zwrocil uwage na pasy na samym foteliku-dobieraj takie,zeby maluch nie mogl sie z nich wyplatac,ale tez takie,zeby go nie denerwowaly podczas jazdy...wyplatanie mam na mysli wysuniecie raczek z szelek na barkach,wszakze pozostaja paski na biodrach,ale nie wiadomo ,co mogloby sie stac podczas wypadku,fotelik powinien "otulac" malucha tak,zeby jego konstrukcja przejela duza czesc uderzenia,szczegolnie w okolicach glowy i klatki piersiowej,a takze zeby mial regulacje przesuwania,w razie kidy maluch spi,zeby mu glowa nie opadala do przodu-mozna sobie wyobrazic,co moze sie stac w takim przypadku,podczas uderzenia bokiem... ....najlepiej pojsc do sklepu z maluchem i posadzic go do fotela i poczekac chwile,posluchac co ma sprzedawca do powiedzenia-w tym czasie obserwowac brzdaca,co wykombinuje-na pewno bedzie ciekawski,zapytaj sie sprzedawcy,czy mozesz wlozyc fotel do auta-sprawdzisz ,czy maluch siegnie do klamki drzwi,czy otworzy sobie okno,nie siegnie do zapiecia pasa bezpieczenstwa(przecierz to tylko jeden ruch palcem!) itp na rynku jest wiele fotelikow,odpowiadajacym standartom i wymogom,wiec musisz sprawdzac kilka i wybrac najlepszy dla was
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
auto zmulone,bo jezdzi,jak zwykle 1,8 -ja bym sie przyjrzal Wg w turbo,niemozliwe jest,zeby normalnie pracujac,bylo takie niskie doladowanie,ja tak mialem,przy przeladowaniu-ECU sie bronil i cial,ale wyrzucalo blad,a tutaj bez bledu-wiec moja teoria jest taka...
-
[ALL B6] Przestały działać piloty centralnego zamka
nie ma za co-po to byl nakrecony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL B6] Przestały działać piloty centralnego zamka
zajrzyj do tamtego watka-wszystko jest opisane http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i tak zrobimy-do konca czerwca decydujemy,a potem zalatwiamy- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum - Nowicjusz - wątek powitalny