Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. witamy na Forum
  2. witamy na Forum
  3. witamy na Forum
  4. witamy na Forum
  5. witamy na Forum
  6. trzebaby zobaczyc,czy ten alarm ma taka funkcje domykania szyb
  7. ...no to czekamy na efekt koncowy
  8. rozmawialem z Nim wczoraj i bedzie ogladal jedna,ma juz zaklepana-zawsze mozna wystawic kilka
  9. chodzilo mi o "wygrzanie" tych elementow,ktore zaznaczylem-sprobuj,moze bedzie jeszcze lepiej
  10. no chyba ze tak... [br]Dopisany: 09 Maj 2009, 20:47_________________________________________________ale i tak temperatura mozesz to wyrownac...
  11. wszystkie zagiecia,popraw nagrzewajac suszarka do wlosow,ale nie za mocno,bo przepalisz-najlepiej oklej kawalek czegos i poprobuj, zanim zrobisz gorzej...cieple powietrze spowoduje kurczenie sie folii plastikowej i dokladnie "otuli" zagiecia zewnetrzne i nie bedzie "bombli" w wewnetrznych czesciach
  12. witamy na Forum
  13. witamy na Forum
  14. odcien tapicerki,tak mi sie wydaje -powinien byc w kodach wyposazenia,w ASO powinni po VINie dojsc do tego,jak dokupowalem klamke do schowka,odcien dobrali po VINie wlasnie-albo zrob,jak pisalem wczesniej-zapytaj sie,czy moglbys odeslac,w razie jak by nie pasowalo...a czy wszystkie szly w takim samym odcieniu?-to ciezkie pytanie...
  15. kiedys pracowalem jako tapicer i moja rada jest taka-musisz przylozyc i porownac,bo jesli material jest tego samego wzoru,ale jest odwrocony-na jednym fotelu bedzie tak,jak na zdjeciu -wzor idzie od lewego,dolnego rogu -do prawego gornego- a drogi fotel bedzie odwrotnie-(to zalezy od materialu)moze byc inny odcien...dlatego musisz przylozyc i porownac,pamietaj,ze odcien bedzie sie zmienial w zaleznosci od swiatla-dzienne da inny,sztuczne jeszcze inny,jesli towar pochodz\i z aukcji-zapytaj sie najpierw,czy bedziesz mogl towar zwrocic,jesli bedzie inny odcien jak przylozysz,bedziesz widzial roznice w zuzyciu takze...
  16. witamy na Forum
  17. witamy na Forum
  18. witamy na Forum
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/all_spocik_galway-t65069.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/cork_irlandia_byl_by_ktos_chetny_na_spocik_w_naszej_pieknej_miescinie-t31960.0.html#top http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_w_ie_dublin_phoenix_park_godz_1500_pod_zoo-t20185.15.html to sa linki watkow,w ktorych uczestniczyles-myslisz,ze piszac to,co powyzej nie sprawdzilem tego? pokaz mi choc jeden watek,w ktorym proponujesz spotkanie ,na lamach A4-klub.pl ? na tyle bystry,zeby sprawdzic dwa konta na tym Forum i na tamtym -na tym nie zauwazylem watka Twojego autorstwa,w ktorym proponujesz spotkanie-jesli wkleisz linka z watkiem,ktory mowi o spotkaniu,zaproponowanym przez Ciebie-zwracam Honor......aha,jeszcze cos o bystrosci i reprezentowaniu Klubu-chyba nie masz na mysli naklejki na aucie,ramki,czy koszulki..dla mnie to wlasnie nie jest jakosc..."jakoscia" okresla sie cos,co sie robi dla Klubu,z ktorego pochodza naklejki,koszulki itp...samo zarejestrowanie sie na Forum,jako takie-daje TYLKO mozliwosc wypowiadania sie... :wink4 to Twoim zdaniem to jest w Anglii? - http://maps.live.com/default.aspx?v=2&FORM=LMLTCP&cp=53.470686~-7.338696&style=r&lvl=13&tilt=-90&dir=0&alt=-1000&phx=0&phy=0&phscl=1&sp=Point.sxb8v9gcjdqt_Spot%20Audi____~Point.sxbws8gcqpm2_Paintball____&encType=1#JnJ0cD0lN2UmcnRvcD0wJTdlMA== przecierz to miejsce,gdzie mial sie odbyc spot wczoraj...na ktorym z reszta byles... :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Maj 2009, 20:11_________________________________________________ kolejna impreza: Santa Pod Raceway Airfield Road Podington Wellingborough Northants NN29 7XA England impreza dnia 10 maj (niedziela) cana biletow- http://www.ptmshow.co.uk/tickets.php galeria fotek- http://www.ptmshow.co.uk/report2008.php plan imprezy- http://www.ptmshow.co.uk/timetable.php mozna wystawic auto do wyscigow- http://www.ptmshow.co.uk/rwyb.php mozna pojechac,jako Klub,wiec teraz juz nie damy rady,ale nastepna impreza bedzie 16 i 17 maja -(weekend) google maps- trasa z Londynu http://maps.google.com/maps?saddr=podington&daddr=london moze w przyszlosci zrobimy jakas fure i wystawimy ja na 1/4 mili pod banderą Klubu?
  20. jeslim masz hidy-to wszystko podlaczasz plug&play
  21. witamy na Forum
  22. witamy na Forum
  23. witamy na Forum
  24. witamy na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.