Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Domykanie szyb z kluczyka
trzebaby zobaczyc,czy ten alarm ma taka funkcje domykania szyb
-
[ALL B6] Carbonowy dyfuzor by JORG
...no to czekamy na efekt koncowy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
rozmawialem z Nim wczoraj i bedzie ogladal jedna,ma juz zaklepana-zawsze mozna wystawic kilka
-
[ALL B6] Carbonowy dyfuzor by JORG
chodzilo mi o "wygrzanie" tych elementow,ktore zaznaczylem-sprobuj,moze bedzie jeszcze lepiej
-
[ALL B6] Carbonowy dyfuzor by JORG
no chyba ze tak... [br]Dopisany: 09 Maj 2009, 20:47_________________________________________________ale i tak temperatura mozesz to wyrownac...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[ALL B6] Carbonowy dyfuzor by JORG
wszystkie zagiecia,popraw nagrzewajac suszarka do wlosow,ale nie za mocno,bo przepalisz-najlepiej oklej kawalek czegos i poprobuj, zanim zrobisz gorzej...cieple powietrze spowoduje kurczenie sie folii plastikowej i dokladnie "otuli" zagiecia zewnetrzne i nie bedzie "bombli" w wewnetrznych czesciach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
[B5 AFN] Czy materiał z fotela we wzorek ma różne odcienie ?
odcien tapicerki,tak mi sie wydaje -powinien byc w kodach wyposazenia,w ASO powinni po VINie dojsc do tego,jak dokupowalem klamke do schowka,odcien dobrali po VINie wlasnie-albo zrob,jak pisalem wczesniej-zapytaj sie,czy moglbys odeslac,w razie jak by nie pasowalo...a czy wszystkie szly w takim samym odcieniu?-to ciezkie pytanie...
-
[B5 AFN] Czy materiał z fotela we wzorek ma różne odcienie ?
kiedys pracowalem jako tapicer i moja rada jest taka-musisz przylozyc i porownac,bo jesli material jest tego samego wzoru,ale jest odwrocony-na jednym fotelu bedzie tak,jak na zdjeciu -wzor idzie od lewego,dolnego rogu -do prawego gornego- a drogi fotel bedzie odwrotnie-(to zalezy od materialu)moze byc inny odcien...dlatego musisz przylozyc i porownac,pamietaj,ze odcien bedzie sie zmienial w zaleznosci od swiatla-dzienne da inny,sztuczne jeszcze inny,jesli towar pochodz\i z aukcji-zapytaj sie najpierw,czy bedziesz mogl towar zwrocic,jesli bedzie inny odcien jak przylozysz,bedziesz widzial roznice w zuzyciu takze...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://www.a4-klub.pl/smf/all_spocik_galway-t65069.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/cork_irlandia_byl_by_ktos_chetny_na_spocik_w_naszej_pieknej_miescinie-t31960.0.html#top http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_w_ie_dublin_phoenix_park_godz_1500_pod_zoo-t20185.15.html to sa linki watkow,w ktorych uczestniczyles-myslisz,ze piszac to,co powyzej nie sprawdzilem tego? pokaz mi choc jeden watek,w ktorym proponujesz spotkanie ,na lamach A4-klub.pl ? na tyle bystry,zeby sprawdzic dwa konta na tym Forum i na tamtym -na tym nie zauwazylem watka Twojego autorstwa,w ktorym proponujesz spotkanie-jesli wkleisz linka z watkiem,ktory mowi o spotkaniu,zaproponowanym przez Ciebie-zwracam Honor......aha,jeszcze cos o bystrosci i reprezentowaniu Klubu-chyba nie masz na mysli naklejki na aucie,ramki,czy koszulki..dla mnie to wlasnie nie jest jakosc..."jakoscia" okresla sie cos,co sie robi dla Klubu,z ktorego pochodza naklejki,koszulki itp...samo zarejestrowanie sie na Forum,jako takie-daje TYLKO mozliwosc wypowiadania sie... :wink4 to Twoim zdaniem to jest w Anglii? - http://maps.live.com/default.aspx?v=2&FORM=LMLTCP&cp=53.470686~-7.338696&style=r&lvl=13&tilt=-90&dir=0&alt=-1000&phx=0&phy=0&phscl=1&sp=Point.sxb8v9gcjdqt_Spot%20Audi____~Point.sxbws8gcqpm2_Paintball____&encType=1#JnJ0cD0lN2UmcnRvcD0wJTdlMA== przecierz to miejsce,gdzie mial sie odbyc spot wczoraj...na ktorym z reszta byles... :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Maj 2009, 20:11_________________________________________________ kolejna impreza: Santa Pod Raceway Airfield Road Podington Wellingborough Northants NN29 7XA England impreza dnia 10 maj (niedziela) cana biletow- http://www.ptmshow.co.uk/tickets.php galeria fotek- http://www.ptmshow.co.uk/report2008.php plan imprezy- http://www.ptmshow.co.uk/timetable.php mozna wystawic auto do wyscigow- http://www.ptmshow.co.uk/rwyb.php mozna pojechac,jako Klub,wiec teraz juz nie damy rady,ale nastepna impreza bedzie 16 i 17 maja -(weekend) google maps- trasa z Londynu http://maps.google.com/maps?saddr=podington&daddr=london moze w przyszlosci zrobimy jakas fure i wystawimy ja na 1/4 mili pod banderą Klubu?
-
[B5 AEB] Podłączenie xenonów
jeslim masz hidy-to wszystko podlaczasz plug&play
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum