Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
rowniez witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
[B6] Turbosprężarka do Audi A4 B6 2.0 Benzyna opłaca sie ? jaką Turbo założyć ??
w wygladzie na pewno da rade cos jeszcze ,ale w mocy-to juz chyba wszystko,co mozesz -zaloz stozek-bedzie fajnie ,basowo warczec,zmien wydech,nie wiem,czy ktos kombinowal z podtlenkiem na Forum-pewnie moznaby samemu to zrobic,zawsze ze 30 kuni by doszlo,ale czy silnik to wytrzyma? ja tego nie wiem-to juz pytanie do mechanikow :gwizdanie:
-
[B6] Turbosprężarka do Audi A4 B6 2.0 Benzyna opłaca sie ? jaką Turbo założyć ??
...duzo roboty-zmiana wydechu z kolektorem,kolektor ssacy,dolot powietrza,turbo i caly zestaw czujnikow,ktore tym steruja,zmana kompa,intercooler...i jeszcze pare innych pier**l...za duzo roboty...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 1Z] Odczyt mapy pamięci EEPROM licznika
wiekszosc danych,jak przebiek,serwis-mozna Vag Comem,immo tez mozesz tym zakodowac,ale do "zdjecia" pinu Vag Tacho a co tak konkretniej cie interesuje?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
do regulacji,lub nowa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
bez odpowiedniego "sprzetu" raczej nie dasz rady...niestety,to nie jest takie proste...
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
...to ,co na filmie,jest tylko do zakodowania klucza do centralnego zamka i alarmu-IMMO to juz inna sprawa,mozesz to zrobic Vagiem,ale musisz posiadac przywieszke z PINem,zeby wejsc w adaptacje sterownika IMMO (25)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie warcze na Ciebie,tylko dbam o frekfencje w szeregach naszego Klubu,jesli ktos sie chce spotkac z innymi posiadaczami audi-niech sam napisze,albo podaj mu linka do naszych spotow-nie powiedzialem,ze nie mozna sie spotkac,ale jako "klubowicz" mam obowiazek dbania o Klub,najlepiej,jak potrafie...zawsze sie mozna spotkac-w pierwszym poscie jest ankieta i adres miejsca proponowanego spota-miejsce znane dla Tych,co juz tam byli. czytajac tego posta,odnosze wrazenie,ze probujesz skojarzyc jakies spotkanie-jestes Tutaj zarejestrowany ,na tamtym Forum tez,nawet dostales odznaczenie za "czyszczenie przepustnicy"wiec kto prosi o spotkanie Ty,czy Twoj kolega? caly watek o spotkaniu Waszego klubu- http://www.audiclubislands.org/forum/viewthread.php?thread_id=308&rowstart=0a tutaj,jak ladnie nas opisujesz "angole z A4" http://www.audiclubislands.org/forum/viewthread.php?thread_id=429 teraz to ja powinienem sie obrazic... ...to w koncu spotykacie sie jako A4-klub.pl ,czy Audi Klub na Wyspach??? http://www.a4-klub.pl/smf/all_spocik_galway-t65069.0.html
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
76 osob-to wcale nie tak malo nie liczylem Tych,ktorzy juz byli na spotach a tak poza tym to do Irlandii jechac-troche daleko...mozna pomyslec cos o polaczeniu spotow,ale na razie koncentrujemy sie na tym,zeby "galaz" Naszego A4-klubu sie rozwinela na Wyspie i to jest celem watku ...audiczek nam nie brakuje-celujemy w jakosc,a nie w ilosc...
-
Polacy za granica
musi byc adres zamieszkania na terenie UK,bo gdzies musza przesylac papiery ,co do wlasciciela pojazdu i opcji ubezpieczeniowej-jest takie pytanie,czy glowny posiadacz polisy ub,jest wlascicielem auta,ale ciezko powiedziec,czy ma to jakis wplyw na wysokosc oplat,to jest kilkanascie malych "cegielek" i one sie skladaja na wysokosc skladki... jesli chodzi o MOT, to nie ma na certyfikacie zadnych danych wlasciciela pojazdu(tylko dane auta i kto podbil MOT) podalem Ci linka-zaloguj sie i sprawdz , tutaj masz linka do stronki ze sprzedawanymi autami http://www.autotrader.co.uk/ bedziesz musial podac post code,zeby cokolwiek sie wyswietlilo-wiec podam Ci przykladowy z Newcastle NE1 5RE,wpiszesz,znajdziesz auto i jak juz znajdziesz,ktore cie interesuje-na stronie ubezpieczalni wpisz numer rejestracyjny auta(o ile bedzie pokazany-zawyczaj sa ) i wtedy bedziesz mial najlepsze rozeznanie,bo ubezpieczalnie maja polaczona baze danych-wiec nie bedziesz musial odpowiadac na pytania dotyczace auta ,jak moc dodatkowe mody itp (niektorych rzeczy mozesz po prostu nie wiedziec...) podasz tylko dane,dotyczace ciebie i twojego prawa jazdy i bedziesz wiedzial troche wiecej [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 00:33_________________________________________________http://www.gocompare.com/car-insurance/ tu jest jeszcze inna stronka z ubezpiczalniami
-
[ALL B6] Wszystko o Audi A4 B6 2.0 benzyna 130 KM
http://www.audiklub.org/dane/a4/b6/a4_2.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak bedziemy jechac-mozemy sie umowic i pojedziemy razem,na dwa auta,bedzie razniej wracac,czy dojechac na miejsce [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 00:10_________________________________________________dzisiaj wyslalem 34 prywatne wiadomosci o tym watku i ankiecie-ogolem zostalo poinformowanych przeze mnie 76 osob-zobaczymy,jaki bedzie odzew
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa