Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hmm ... interesujaca propozycja, mozna to przedyskutowac tutaj ceny biletow-jakby ktos reflektowal na wyscig F1 http://uk.wwte4.com/pub/agent.dll?qscr=tsdt&stat=5&flgc=0&loid=178279&ofid=9915&sdat=19/06/2009&edat=21/06/2009&wtid=28&rfrr=&eapid=300-30004 kolejna impreza na torze Silverston-wyscig aut clasycznych i ceny biletow- http://www.silverstone.co.uk/php/ne_overview_050808.html i kalendarz imprez na torze Silverstone http://www.silverstone.co.uk/php/rm_raceCalenders.html- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- [B6 AMB] 1.8T 170KM
podjedz na stacje diagnostyczna-panowie przyloza czujnik od wewnatrz i powiedza ile swiatla folia przepuszcza- [B5 AEB] Podłączenie xenonów
sorry-nie doczytalem- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i mam nadzieje,ze pomozesz wielu na tym Forum- [ALL B5] Autoalarm + domykanie szyb + centralny z pilota
dlatego ja wybralbym sie do dwoch,czy trzech roznych i porownal ceny-zazwyczaj panowie licza sobie prace na godzine,to nie jest do konca tylko 5 kabelkow niektore elementy trzeba odkrecic,zdjac przymierzyc dlugosc kabli pochowac je dokladnie-mysle,ze dwie godziny,moze dwie i pol, dla goscia znajacego temat-to wystarczajacy czas,bo jesli wie o co chodzi-zlapie sie od razu za to,co powinien i nie bedzie szukal w aucie kabelkow,bo on dobrze wie gdzie one sa- [ALL B5] Kupiłem moje pierwsze Audi - czy jest w nim alarm ?
wiec auto jest bez alarmu- Test Nawigacji z Mapami Europy
ja uzywam TOMTOMa ONE EUROPE-niemal za kazdym razem,nie narzekam,nie pamietam,zebym sie zgubil-raz w Londynie-byly jakies roboty drogowe i musialem zjechac na rondo,a ze rondo bylo pod mostem-zgubilem sygnal i zanim sie odnalazl ,musialem gdzies zjechac,po jakichs 30 minutach drogi-doprowadzil mnie (tomtom) do tego samego miejsca i dalej poszlo latwiej "gada" po polsku,co moze byc pomocne w wyborze,dla tych,ktorzy jeszcze szukaja czegos dla siebie-wyszukiwanie map...hmmm...nie zauwazylem,zeby to bylo bardzo dlugo,jak juz znajdzie trase i jadac ,zboczy sie-dosyc szybko odnajduje alternatywna droge-ale trzeba dbac o aktualizacje na bierzaca-czasem mozna jechac po "polu" ,bo nowej drogi jeszcze nie ma w nawigacji jesli sie zmienia jakies ustawienia-bedzie szybciej podczas postoju,mozna w trakcie jazdy,ale nie szybkiej i nie mam na mysli bezpieczenstwa-po prostu sygnal sie "znajdzie" szybciej jadac wolno ,lub stojac-kolejna rzacz,jaka mnie zaciekawila w TOMTOMIe-mozliwosc dodawania wlasnych opcji i punktow na mapie-samemu mozna "aktualizowac" korekty mapy,niepokazanych radarow itp-wszystko dzieki opcji MapShare-nanosisz poprawke,wysylasz do centrum i odbierasz poprawki od innych-ciekawe- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - Nowicjusz - wątek powitalny