Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. zagadaj do grzanek85(klubowicz) lub szogun0(vip) jak znajda chwile-pomoga
  2. no to rozkrec drzwi i zobacz co tam sie w elektryce narobilo,bo mechaniczne elementy sa w porzadku (zamyka z klucza)
  3. pewnie,ze podpasuje-dzwon i dogadaj sie z gosciem [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 01:07_________________________________________________tylko ten "przyczep" jakis wygiety,albo mi sie zdaje-niech sie znawcy wypowiedza...ja mysle ze podejdzie, :gwizdanie:
  4. EBAY.pl lub Allegro.pl
  5. prosze...kliknij na aktuator
  6. ...no to linka juz masz HID 3000-szukaj jak najtaniej
  7. witamy na Forum
  8. witamy na Forum
  9. witamy na Forum
  10. witamy na Forum
  11. witamy na Forum
  12. witamy na Forum
  13. po co obklejac,jak mozna kupic gotowe kliknij na link kliknij na link chyba to lepsze od naklejki i policja sie nie bedzie czepiac,bo przeciwmgielne swiatlo,powinno byc jak najbardziej zblizone do zoltego,bo najlepiej je widac we mgle...
  14. mozna jezdzic pol roku,potem trzeba miec przeglad (MOT) ,podatek drogowy oplacic i ubezpieczyc kierowce,a nie auto,jak to ma miejsce w Polsce
  15. najpierw zajme sie IC,bo ostatnio dwie male srobki,a wlasciwie brak odpowiedniego sprzetu ,do ich odkrecenia, uniemozliwilo reszte,a potem zobacze,jak to dziala u Ciebie-w sumie na razie nie chce zmieniac DV, bo ostatnio wlozylem od TT 225,wiec ktorys z tych zaworow bylby niepotrzebnym wydatkiem...
  16. to mi wyglada na intercooler z B6-tam jest czujnik cisnienia na IC
  17. przecierz wyslalem Ci instalki na mail;a- ale jak bedziesz potrzebowac-to wiesz,ze ja mam
  18. ja myslalem o tym,ale na razie musze odlozyc tego typu zakupy- http://cgi.ebay.co.uk/Dump-Valve-Hybrid-Split-R_W0QQitemZ290319098295QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item43985de1b7&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A0%7C293%3A1%7C294%3A50 ale mozna zrobic cos podobnego,samemu w waz powrotny,wpiac jakis waziutki krociec
  19. no tak czujnika cisnienia nie ma, a silnik pobiera dane z przeplywki na podstawie zassanego powietrza,temperatury w kolektorze i cisnienia atmosferycznego jeden link- http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t65839.0.html;highlight=czujnik+cisnienia i drugi- http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t67880.0.html;highlight=czujnik+cisnienia+aeb http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4011.0.html;highlight=czujnik+cisnienia+aeb sorry fend18
  20. czujnik cisnienia w AEB wystepuje,jak w kazdym silniku z turbosprezarka,nie mozna tylko odczytac wartosci wysylanych przez niego VAGiem i dlatego montuje sie wskaznik doladowania i to jest to,o czym piszesz
  21. odgrzewasz nastepnego kotleta-ten byl jeszcze starszy bo z przed ponad dwoch lat-zacznij czytac daty,kiedy to bylo,zanim napiszesz posta
  22. ale kotleta odgrzales-przecierz to bylo 15 kwietnia 2008 roku :gwizdanie:
  23. witamy na Forum
  24. witamy na Forum
  25. witamy na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.