Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AFN] Problem z synchronizacją - kluczyk, stacyjka, zegary
zagadaj do grzanek85(klubowicz) lub szogun0(vip) jak znajda chwile-pomoga
-
[ALL B6] Nie zamykaja sie drzwi z pilota od strony kierowcy
no to rozkrec drzwi i zobacz co tam sie w elektryce narobilo,bo mechaniczne elementy sa w porzadku (zamyka z klucza)
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
pewnie,ze podpasuje-dzwon i dogadaj sie z gosciem [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 01:07_________________________________________________tylko ten "przyczep" jakis wygiety,albo mi sie zdaje-niech sie znawcy wypowiedza...ja mysle ze podejdzie, :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
EBAY.pl lub Allegro.pl
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
prosze...kliknij na aktuator
-
[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
...no to linka juz masz HID 3000-szukaj jak najtaniej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
po co obklejac,jak mozna kupic gotowe kliknij na link kliknij na link chyba to lepsze od naklejki i policja sie nie bedzie czepiac,bo przeciwmgielne swiatlo,powinno byc jak najbardziej zblizone do zoltego,bo najlepiej je widac we mgle...
-
Jazda polskim samochodem po Wielkiej Brytanii
mozna jezdzic pol roku,potem trzeba miec przeglad (MOT) ,podatek drogowy oplacic i ubezpieczyc kierowce,a nie auto,jak to ma miejsce w Polsce
-
[B5 AGB] Forge Hybrid BoV - potrzebne strojenie?
najpierw zajme sie IC,bo ostatnio dwie male srobki,a wlasciwie brak odpowiedniego sprzetu ,do ich odkrecenia, uniemozliwilo reszte,a potem zobacze,jak to dziala u Ciebie-w sumie na razie nie chce zmieniac DV, bo ostatnio wlozylem od TT 225,wiec ktorys z tych zaworow bylby niepotrzebnym wydatkiem...
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
to mi wyglada na intercooler z B6-tam jest czujnik cisnienia na IC
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
przecierz wyslalem Ci instalki na mail;a- ale jak bedziesz potrzebowac-to wiesz,ze ja mam
-
[B5 AGB] Forge Hybrid BoV - potrzebne strojenie?
ja myslalem o tym,ale na razie musze odlozyc tego typu zakupy- http://cgi.ebay.co.uk/Dump-Valve-Hybrid-Split-R_W0QQitemZ290319098295QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item43985de1b7&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A0%7C293%3A1%7C294%3A50 ale mozna zrobic cos podobnego,samemu w waz powrotny,wpiac jakis waziutki krociec
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
no tak czujnika cisnienia nie ma, a silnik pobiera dane z przeplywki na podstawie zassanego powietrza,temperatury w kolektorze i cisnienia atmosferycznego jeden link- http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t65839.0.html;highlight=czujnik+cisnienia i drugi- http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t67880.0.html;highlight=czujnik+cisnienia+aeb http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4011.0.html;highlight=czujnik+cisnienia+aeb sorry fend18
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
czujnik cisnienia w AEB wystepuje,jak w kazdym silniku z turbosprezarka,nie mozna tylko odczytac wartosci wysylanych przez niego VAGiem i dlatego montuje sie wskaznik doladowania i to jest to,o czym piszesz
-
[B5 AFN] Problem z pilotem od centralnego zamka
odgrzewasz nastepnego kotleta-ten byl jeszcze starszy bo z przed ponad dwoch lat-zacznij czytac daty,kiedy to bylo,zanim napiszesz posta
-
[B5 AFB] Problem z pilotem w kluczyku
ale kotleta odgrzales-przecierz to bylo 15 kwietnia 2008 roku :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum