Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. witamy na Forum
  2. witamy na Forum
  3. witamy na Forum
  4. witamy na Forum
  5. witamy na Forum
  6. to zalezy od tego,kto siedzi w 1,8 T i jak trzyma stope na pedale gazu 1,8T trzeba umiec wcisnac gaz,zeby wystartowac szybko
  7. witamy na Forum
  8. witamy na Forum
  9. fot nie bedzie,trzeba do szoguna jechac osobiscie...
  10. to czym mozna "wyciagnac" pin z B6?
  11. czlowieku- zwariowales???? poruszalem temat osobiscie z martinem na PW i GG-chyba jestes niepowazny,jesli zadasz wklejenia PW na publiczne Forum... samo zalozenie "prywatnej Wiadomosci" jest to,ze jest PRYWATNA-Martin chcial zakodowac pilota,a nie pytal sie o immo,bo przecierz mogl przelozyc ze starego klucza jesli chodzi o zakodowanie klucza-pilota,bez immo-to procedura jest taka sama vagiem,wiec nie widze potrzeby rozbijania tego na podgrupy-roznica jest taka,ze w B6 robisz w "modole komfortu" , a w b5 w "centralnym zamku" obie procedury przeprowadzasz w "adaptacjach" a jesli uwazasz,ze cos robimy zle-wez sprawy w swoje rece i wykaz sie i posluze sie Twoimi slowami masz jakies doswiadczenia?podziel sie z innymi - dzial "warsztat,zrob to sam" bedzie dobrym miejscem
  12. frog77 a gdzie jest maidstone?
  13. seryjne 1,8T ma okolo 210 niuta-po chipie,lub MBC wzrosnie i wtedy mozna odczuc roznice-wciskanie w fotel-to pojecie wzgladne...dla mnie seria nie wciska w fotel,a dopiero 265,jakie mam teraz zaczalem odczuwac choc okolo 50 niuta roznicy
  14. ciekawe co? :naughty:
  15. a czym najlepiej to "ugryzc"?
  16. Dawid-czy Ty cos dzisiaj piles?
  17. zeby cos takiego czuc -musi byc okolo 300 niutonometrow-seryjnie 1,8 T tego nie ma,trzeba porezac to i owo-poczytaj,jest duzo- na pytania tez odpowiemy-ale nikt nie lubi sie powtarzac... pierwsza sprawa-tak,jak pisze fend18-wskaznik-kup jakis,jest tego pelno,zamontuj-bedziesz wiedziec ,jakie doladowanie masz-potem pomyslimy co zrobic,zeby cie wciskalo w fotel
  18. :polew: szogun,a jakies fotostory bedzie,czy nie bardzo....
  19. robie to za Moderatora-po pierwsze to autor watka- martin a4,prosil o pomoc w zakodowaniu pilota patrykbor podal procedure kodowania manualnego Ty zas piszesz o kodowaniu immo-wiec chyba niedoczytales dokladnie-wiem to na pewno,bo poruszalem osobiscie temat kodowania pilota z Martinem i na pewno nie chodzilo o IMMO piszac model auta w profilu niewiele mowi o problemie,bo przecierz moglo to byc w czyims drugim aucie,lub kogos znajomego
  20. no ja mialem lekko ponad dwie stowki w jedna strone-ale nie o to chodzi-blondi-nikt nie ma ci za zle,ze nie chcecie taki kawal jechac,jesli chcecie-zrobcie spota w waszej okolicy-moze ktos dolaczy do waszego spota i bedzie wiecej ludzikow sie spotykac zrobicie fotki,wkleisz do watka ,my wkleimy nasze i bedziemy dalej kombinowac nad nastepnym,a kto wie ,co bedzie po wakacjach-moze sie zbierzemy na fajna imprezke razem a pogadac zawsze mozna tutaj
  21. opaski musza byc wszedzie-napisz,jak zamontujesz nowy ,czy sie cos zmienilo
  22. ...pisalismy wczesniej,ze glosujemy do konca czerwca-gdzie,a potem ,w lipcu dezydujemy o konkretnej dacie-lipiec jest dobrze,bo duzo czasu na zorganizowanie wszystkiego tj czasu,jesli wiemy ,ze spot odbedzie sie w np. Leeds-potem decydujemy o dacie ,tak,zeby kazdemu pasowalo,a jesli bedzie taka sytuacja,ze beda dwie opcje nA spota-wtedy kazdy zadecyduje,gdzie mu pasuje-ja obstawialbym za jednym miejscem-mozna sie spotkac i przede wszystkim poznac,tych,ktorych jeszcze sie nie poznalo-im wiecej ludzi w jednym miejscu-tym lepiej dla Klubu i Nas samych, uwazam,ze na taki wypad raz na pol roku mozna sobie pozwolic...ostatnim razem szkopek walil z Londynu do Leeds,kawal drogi pokonal-ja tez z reszta troszku mialem-wiec wiem ,ze mozna
  23. to musisz zebrac deklaracje na pismie-

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.