Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
[B6 AVF] Programowanie klucza
dzieki Tomek
-
[ALL B5] 2,8 193 KM czy 1,8T 150KM plusy i minusy
to zalezy od tego,kto siedzi w 1,8 T i jak trzyma stope na pedale gazu 1,8T trzeba umiec wcisnac gaz,zeby wystartowac szybko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
[B5 AEB] Pomiar ciśnienia doładowania
fot nie bedzie,trzeba do szoguna jechac osobiscie...
-
[B6 AVF] Programowanie klucza
to czym mozna "wyciagnac" pin z B6?
-
[ALL B6] Kodowanie 2 kluczyka
czlowieku- zwariowales???? poruszalem temat osobiscie z martinem na PW i GG-chyba jestes niepowazny,jesli zadasz wklejenia PW na publiczne Forum... samo zalozenie "prywatnej Wiadomosci" jest to,ze jest PRYWATNA-Martin chcial zakodowac pilota,a nie pytal sie o immo,bo przecierz mogl przelozyc ze starego klucza jesli chodzi o zakodowanie klucza-pilota,bez immo-to procedura jest taka sama vagiem,wiec nie widze potrzeby rozbijania tego na podgrupy-roznica jest taka,ze w B6 robisz w "modole komfortu" , a w b5 w "centralnym zamku" obie procedury przeprowadzasz w "adaptacjach" a jesli uwazasz,ze cos robimy zle-wez sprawy w swoje rece i wykaz sie i posluze sie Twoimi slowami masz jakies doswiadczenia?podziel sie z innymi - dzial "warsztat,zrob to sam" bedzie dobrym miejscem
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
frog77 a gdzie jest maidstone?
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
seryjne 1,8T ma okolo 210 niuta-po chipie,lub MBC wzrosnie i wtedy mozna odczuc roznice-wciskanie w fotel-to pojecie wzgladne...dla mnie seria nie wciska w fotel,a dopiero 265,jakie mam teraz zaczalem odczuwac choc okolo 50 niuta roznicy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ciekawe co? :naughty:
-
[B6 AVF] Programowanie klucza
a czym najlepiej to "ugryzc"?
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
Dawid-czy Ty cos dzisiaj piles?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
zeby cos takiego czuc -musi byc okolo 300 niutonometrow-seryjnie 1,8 T tego nie ma,trzeba porezac to i owo-poczytaj,jest duzo- na pytania tez odpowiemy-ale nikt nie lubi sie powtarzac... pierwsza sprawa-tak,jak pisze fend18-wskaznik-kup jakis,jest tego pelno,zamontuj-bedziesz wiedziec ,jakie doladowanie masz-potem pomyslimy co zrobic,zeby cie wciskalo w fotel
-
[B5 AEB] Pomiar ciśnienia doładowania
:polew: szogun,a jakies fotostory bedzie,czy nie bardzo....
-
[ALL B6] Kodowanie 2 kluczyka
robie to za Moderatora-po pierwsze to autor watka- martin a4,prosil o pomoc w zakodowaniu pilota patrykbor podal procedure kodowania manualnego Ty zas piszesz o kodowaniu immo-wiec chyba niedoczytales dokladnie-wiem to na pewno,bo poruszalem osobiscie temat kodowania pilota z Martinem i na pewno nie chodzilo o IMMO piszac model auta w profilu niewiele mowi o problemie,bo przecierz moglo to byc w czyims drugim aucie,lub kogos znajomego
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no ja mialem lekko ponad dwie stowki w jedna strone-ale nie o to chodzi-blondi-nikt nie ma ci za zle,ze nie chcecie taki kawal jechac,jesli chcecie-zrobcie spota w waszej okolicy-moze ktos dolaczy do waszego spota i bedzie wiecej ludzikow sie spotykac zrobicie fotki,wkleisz do watka ,my wkleimy nasze i bedziemy dalej kombinowac nad nastepnym,a kto wie ,co bedzie po wakacjach-moze sie zbierzemy na fajna imprezke razem a pogadac zawsze mozna tutaj
-
[B6 BEX] Dławi się na wysokich obrotach i biegach - UPDATE
opaski musza byc wszedzie-napisz,jak zamontujesz nowy ,czy sie cos zmienilo
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...pisalismy wczesniej,ze glosujemy do konca czerwca-gdzie,a potem ,w lipcu dezydujemy o konkretnej dacie-lipiec jest dobrze,bo duzo czasu na zorganizowanie wszystkiego tj czasu,jesli wiemy ,ze spot odbedzie sie w np. Leeds-potem decydujemy o dacie ,tak,zeby kazdemu pasowalo,a jesli bedzie taka sytuacja,ze beda dwie opcje nA spota-wtedy kazdy zadecyduje,gdzie mu pasuje-ja obstawialbym za jednym miejscem-mozna sie spotkac i przede wszystkim poznac,tych,ktorych jeszcze sie nie poznalo-im wiecej ludzi w jednym miejscu-tym lepiej dla Klubu i Nas samych, uwazam,ze na taki wypad raz na pol roku mozna sobie pozwolic...ostatnim razem szkopek walil z Londynu do Leeds,kawal drogi pokonal-ja tez z reszta troszku mialem-wiec wiem ,ze mozna
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to musisz zebrac deklaracje na pismie-