ja powiem jak sie zachowuje silnik 1,8T z BOVem-cisnienie cale uchodzi w atmosfere i brakuje go w silniku,bo samossanie(jakie ma miejsce w wolnossacych silnikach) nie zassie odpowiedniej dawki powietrza przez intercooler i na wolnych obrotach gasnie lub faluje,trzeba pomagac sobie i zaraz po odjeciu gazu znow go nacisnac,zeby turbo znow napompowalo odpowiednia dawke-co w praktyce jest uciazliwe,bo czasem silnik zgasnie i ciezko go odpalic,ale hybryda-tez o tym myslalem,bo czesc powietrza musi zostac w silniku,a czesc,mniejszym (mniejsza srednica niz powrot w obieg) uchodzi w atmosfere z sykiem,bo obudowa jest w ksztalcie gwizdka,co niejako pomaga w osiagnieciu pozadanego "psssyt" jak zamontujesz-daj znac,ale do Twojego silnika to chyba dwa potrzebne