Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Wyjazd do Holandi - na co zwrócić uwagę ?
chyba H7,w soczewke wchodzi H7
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
tutaj masz zrzut z ETKI---> w 1,6 byly dwa rodzaje pomp zewnetrzna i wewnetrzna,jesli masz zewnetrzna,to bedziesz musial odkrecic napinacz paska i z boku dojdziesz do srob,ale nie wiem ,czy dasz rade zdjac napinacz bez chociarzby odchylenia chlodnicy,jak nie bedziesz mogl sie dostac to odkrec sruby i odsun kawalek,tak,zebys mogl reke wlozyc,plyn i tak spuscisz,wiec rurki na dole beda zdjete
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
dziwne,a jakiego vaga masz? sprobuj innym,ja najczesciej uzywam 312,ale jak mi cos nie chasa,to odpalam 303 stary,ale jeszcze nigdy mnie nie zawiodl
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
jak bedziesz wymienial pompe,to i rozrzad sobie zrob i masz spokoj
-
[ALL B5] Czy można przełożyć intalacje alarmową ?
jesli chcesz,zeby bylo tak samo,to tak -jesli B5,to sensory masz na slupkach,wiec te plastiki trzeba zdjac,drzwi rozebrac,slupek od kierowcy strony,bo na dole jest przycisk dezaktywacji czujnikow ruchu -jesli B6 to podsufitka,bo kabel od czujnika biegnie do swiatla w podsufitce,drzwi kierowcy-dezaktywacja sensorow sa na drzwiach,kolo kieszeni-to chyba najgorsze elementy...jak nie robiles tego nigdy-moze byc ciezko...
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
sprawdz wszystkie kanaly,po kolei i gdzie bedzie napis "KEY ADJUSTMENT" i tam probuj,moze to byc kanal 03,lub 07,ale sprawdz po kolei wszystkie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
...ze termostat niedomaga i jemu trzeba sie przyjrzec,a jak sie powtorzy,to wymienic...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
no to juz tylko termostat zostal a gotuje sie woda za kazdym razem?
-
Wyjazd do Holandi - na co zwrócić uwagę ?
no ja niedlugo bede tranzytem walil przez NL ,jak z ksenonami-trzeba spryski,czy nie z tej wypowiedzi wnioskuje,ze nie,ale na wszelki wypadek sie pytam,bo w Angli nie trzeba spryskow,wiec jesli przeglad mi przeszlo auto bez spryskow,to chyba w innym kraju nie moze byc problemow,jak jade na wakacje przejazdem-napiszcie cos wiecej
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
jesli jest obieg,to juz termostat pozostaje,a co z ubytkami? sprawdzales,czy ubytki byly spowodowane zagotowaniem sie wody i wtedy nastepowal wyciek? czy jak auto postoi troche ,to tez sa ubytki?
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
u mnie ten link nie lata
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to moze zacznijmy rozmawiac o konkretnej dacie :gwizdanie: