Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. chyba H7,w soczewke wchodzi H7
  2. tutaj masz zrzut z ETKI---> w 1,6 byly dwa rodzaje pomp zewnetrzna i wewnetrzna,jesli masz zewnetrzna,to bedziesz musial odkrecic napinacz paska i z boku dojdziesz do srob,ale nie wiem ,czy dasz rade zdjac napinacz bez chociarzby odchylenia chlodnicy,jak nie bedziesz mogl sie dostac to odkrec sruby i odsun kawalek,tak,zebys mogl reke wlozyc,plyn i tak spuscisz,wiec rurki na dole beda zdjete
  3. dziwne,a jakiego vaga masz? sprobuj innym,ja najczesciej uzywam 312,ale jak mi cos nie chasa,to odpalam 303 stary,ale jeszcze nigdy mnie nie zawiodl
  4. jak bedziesz wymienial pompe,to i rozrzad sobie zrob i masz spokoj
  5. jesli chcesz,zeby bylo tak samo,to tak -jesli B5,to sensory masz na slupkach,wiec te plastiki trzeba zdjac,drzwi rozebrac,slupek od kierowcy strony,bo na dole jest przycisk dezaktywacji czujnikow ruchu -jesli B6 to podsufitka,bo kabel od czujnika biegnie do swiatla w podsufitce,drzwi kierowcy-dezaktywacja sensorow sa na drzwiach,kolo kieszeni-to chyba najgorsze elementy...jak nie robiles tego nigdy-moze byc ciezko...
  6. sprawdz wszystkie kanaly,po kolei i gdzie bedzie napis "KEY ADJUSTMENT" i tam probuj,moze to byc kanal 03,lub 07,ale sprawdz po kolei wszystkie
  7. ...ze termostat niedomaga i jemu trzeba sie przyjrzec,a jak sie powtorzy,to wymienic...
  8. no to juz tylko termostat zostal a gotuje sie woda za kazdym razem?
  9. no ja niedlugo bede tranzytem walil przez NL ,jak z ksenonami-trzeba spryski,czy nie z tej wypowiedzi wnioskuje,ze nie,ale na wszelki wypadek sie pytam,bo w Angli nie trzeba spryskow,wiec jesli przeglad mi przeszlo auto bez spryskow,to chyba w innym kraju nie moze byc problemow,jak jade na wakacje przejazdem-napiszcie cos wiecej
  10. jesli jest obieg,to juz termostat pozostaje,a co z ubytkami? sprawdzales,czy ubytki byly spowodowane zagotowaniem sie wody i wtedy nastepowal wyciek? czy jak auto postoi troche ,to tez sa ubytki?
  11. to moze zacznijmy rozmawiac o konkretnej dacie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.