Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
czekamy na Wasze propozycje na czas,bo macie najdalej-my sie do Was dostosujemy,macie ok 6 godzin jazdy wiec,jak Wam bedzie pasowac...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B6 BEX] Temperatura silnika i ubytek płynu w układzie chłodniczym
ja mialem problem z kroccem pastikowym z tylu silnika,laczacy rurki od ogrzewania z silnikiem-czesto peka ten plastik-tam bym zajrzal,jesli nie widac dookola zadnych wyciekow...
-
[B6 ALT] Gdzie jest przymocowany klakson ?
nic sie nie stanie,po pierwsze-bo czujnik wysyla impuls do poduchy,wiec jesli czujnik nic nie wysle-nic nie wybuchnie-teoretycznie-ale jak sie boisz,to odlacz aku... powiem tak,kiedys na fali byly kradzieze poduszek powietrznych z aut-wiec teraz wyobrazcie sobie zlodzieja majstrujacego cos na ulicy,odkrecajacego aku,zeby potem jeszcze odkrecic poduszki-to trwa okolo pol godziny-kto by tyle w aucie siedzial? po drugie wcale nie trzeba odlaczac poduchy,zeby naprawic klakson w kierownicy-mozna ja odlozyc na kierownice nieodlaczona,lub ktos moze ja po prostu przytrzymac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wiec juz nie ma odwrotu...
-
Sony Ericsson C 905 opinie
juz go mam-fajny-8,1 megapixela,kilka opcji dodatkowych (poprzedni byl SE K800i) navi dziala w Anglii za darmo(sprawdzalem na karcie zony i nic nie zabralo z konta-chyba ,ze wezmie za iles tam sciagnietych bajtow...)wzialem go ze wzgledu na navi,bo moj Tomtom ma slabe pokrycie w PL,a SE ma mapy na bierzaco-wiec moze byc lepiej... polecam ,jako telefon...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja teraz rozmawialem z zona i ja wezme dla mnie i Nikusia,bo on wybredny jest do jedzenia ,a nie chce,zeby glodnyjechal z powrotem,jak mu cos z grilla nie podejdzie , wiec dla Niego wezme na pewno,wiec i dla siebie tez...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to fajnie [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 00:26_________________________________________________ to dawj,j Ci kase oddam-jakiejs slaskiej bym opierdolil z grilla
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wiec logisyka -teren jest na grilla i na spotkanie w razie deszczu(nawet jak nie bedzie padac tez mozna sie tam spotkac ) co do zakupow-to mozna cos ustalic,ze kazdy wezmie ze soba jakies pieniadze i oddamy Albinkowi i Krystianowi,bo Oni mieszkaja na miejscu i moga zakupic sprzet,lub kazdy wezmie ze soba-to juz zalezy od Nas-tez trzeba to ustalic-ja na grilla tez sie pisze,bo Niko pewnie tez cos zje przed podroza Ja pic nie bede-bo prowadzic bede,wiec ja moge wziac ze soba kielbaske na grilla,lub oddac za nia pieniadze-mnie osobiscie bez roznicy... teraz jesli chodzi o czas -ostatnio spotkalismy sie o 18-o ile sie nie myle,ale wysluchajmy tych-ktorzy maja najdalej,co proponuja?-Londyn i okolice-czekamy na wasza propozycje-ja mam dwie godziny drogi-wiec sie dostosuje do Was
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to poprawiac?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Paowie-dzieki Adminowi-LukaszwiR mamy podwieszony pierwszy watek,wiec zaraz zrobie generalne info dla wszystkich,liste obecnych,skad beda jechac,wkleje linka do Google map,tak ze nie powinno byc problemu-co do zmiany miejsca-osobiscie nie widze przeszkod-zeby najpierw sie spotkac w Leeds,a potem pojechac do Was(mam na mysli Albinka i Lysaglaca),bo w sumie nocleg i tak jest w Bradford-wiec mozna sie i tam przejechac-jakas nowa atrakcja,zeby mozna bylo nagrac filmik,porobioc zdjecia etc.Jest jeszcze duzo czasu,wiec Krystian-jesli masz czas-rozejrzyj sie za jakas miejscowka u Was w Bradford-jakis parking pietrowy(w razie deszczu) ja kontroluje watek na bierzaca-wiec wszystkie generalne zmiany beda nanoszone natychmiastowo...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznania sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznanie sie z Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do zapoznanie sie z Forum