Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
troche duzo...ale osiagi duze ,a skad wiesz,ze takie osiagi sa?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ile dales za remapa?i czy jakies graty wymieniales...?
-
[B5 APU] Rozrusznik kręci ale silnik nie
ja mysle,ze jest
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
zawsze...rzeknij slowo,a uzdrowiona dusza Twoja bedzie...
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nic sie nie martw Madasku-zrzucimy maly ladunek nuklearny na miejsce i podmuch eksplozji rozrzuci chmury na ladne pare kilometrow bedzie dobrze... :naughty: :naughty:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
spotkanie na miejscu o 16,potem prezentacja aut,reporterzy,telewizja etc,potem Ci ,co spia w hotelu ,jada tam zostawic rzeczy i powrot na grilla-reszta to sie zobaczy...
-
[B5 APU] Rozrusznik kręci ale silnik nie
mi to wyglada na przesuniety rozrzad,ale niech sie wypowie ktos obeznany w temacie
-
[B5 APU] Rozrusznik kręci ale silnik nie
nie odpalalbym auta na popych,bo rozrzad moze sie przestawic na pasku
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
ja probowalem w 1,8T i pupa blada-cisnienie uchodzi w atmosfere i czasem silnik gasnie,bo przez intercooler silnik nie jest w stanie zassac odpowiedniej dawki powietrza na wolnych obrotach,trzeba pomagac sobie gazem,falowane obroty-1,8T-na pewno na nie...
-
[B5 AFN] Automat na hamowni
z tego co wiem,auto "hamuje" sie tylko na jednym biegu,a w przypadku automatycznej skrzyni -nie da rady tego osiagnac...nie mozna zmierzyc mocy maksymalnej np na 3 czy 4 biegu,jak to ma miejsce w manualnej...co do zwiekszenia mocy-nie wypowiadam sie ,bo nie wiem,czy automat moze az tak drastycznie ograniczyc mozliwosci auta...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no jak rozkminic-pojsc spac i rano wstac...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B6 AWX] Automatyczne zamykanie sie szyb po zamknięciu auta
Select 46 (Comfort System) Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 (Comfort Function) +001 - Comfort closing via remote for window regulators (not USA) +002 - Comfort opening via remote for window regulators (not USA) +004 - Comfort closing via lock cylinder for window regulators +008 - Comfort opening via lock cylinder for window regulators +016 - Comfort closing via remote for sunroof (not USA) +032 - Comfort opening via remote for sunroof (not realized) +064 - Comfort closing via lock cylinder for sunroof +128 - Comfort opening via lock cylinder for sunroof (not realized) VAG i heja- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a na ile wykreciles silniczek u mnie bez chipa sam podrasowalem na 265 niuta,ale jak temperaturka podskoczyla,to ostatnio bylo 262 maxdlubniete cos tam jest,ale bez chipa,ale powiem Ci ,ze k**wa mysle o tym,zeby cos z tym zrobic,bo wyprzedzac to ja ,a nie mnie... :naughty:- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
bez chipa -slowo- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
150 ,jak w opisie [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 23:31_________________________________________________no i magnetyzery mam...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jesli byloby mijsce-- [B5 ADP] Ukryty wyłącznik
jak juz chcesz robic wylacznik,to zrob taki,zeby ci auta nie ukradli,a nie taki,zeby odjechali bez swiatel...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak sie spotkamy-to pogadamy o nastepnych pomyslach a tutaj gadamy nie tylko o spotkaniach-gadamy o wszystkim,jakbysmy byli na spocie-bo czasem lepiej jest zapytac sie o cos tutaj,niz preszukac cale forum...- Przeszukanie samochodu przez Policję
jesli nic nie znajda,mozesz wystapic o odszkodowanie z powodztwa cywilnego,ale na to potrzeba swiadkow-nie policjantow,dowiesc,ze zniszczenie nie ma malej szkodliwosci spolecznej,zeby nie umozyli z tego powodu,czyli nie jest aktem wandalizmu powszechnie rozumianego(a z tym tez roznie jest,bo dla Ciebie to jest ogromna strata,nienaprawialna,a dla nich to tylko ryska,czy pekniecie)- i niezbitego dowodu,ze to zrobil ktorys z nich...tyle teoria-zycie to inna bajka...- Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?
ja ostatnio wzialem Sony Erickson C905 polecam rozsuwany,nie ma joisticka,w ktory wchodzil kurz i przetawal dzialac,kilka bajerow,jak tracker ID-nagrywasz kawalek utworku muzycznego i po chwili wyskakuje info o tytule piosenki i wykonawcy- nawigacja-jeszcze dobrze nie rozgryzlem ale daje rade,za kazdym razem laczy sie z netem i aktualizacja jest na bierzaco-mapy widzialem na necie np mpa Poznania 14 zlotych-to chyba nie jest duzo jak za mape miasta,gdzie chcesz tego uzwac,wideo rozmowy w standardzie ,no i kamerka 8,1 mp zdjeci robi dosyc ladne-ja polecam- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pewnie- [B5 ADR] Pasek czy łańcuszek rozrządu ?
moze i masz racje,ale ja nie slyszalem,zeby ktos wymienial...- [B5 ADR] Pasek czy łańcuszek rozrządu ?
racja,ale jesli chodzi o wymiane-to lancucha sie nie wymienia,no chyba,ze pytanie bylo ogolne,czy jest lancuch,czy tylko pasek-odpowiedz,jak wyzej- jest jedno i drugie... - Nowicjusz - wątek powitalny