Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. za bardzo to niewiadomo,co sie stalo-najlepszy bylby Vag,wtedy moznaby cos zdiagnozowac,a ta to tylko przypuszczenia,przyczyn moze byc kilka-wspomniany rozrzad,cewki,pompa paliwowa,moze elektronika siadla...za duzo do zgadywania,a szklanej kuli tu nikt nie ma,posprawdzaj wszystkie kostki,zdejmij oslone z pasa rozrzadu,jak bedziesz wymienial swiece,to sprobuj przekrecic kolo i zobacz,czy wszystko w porzadku
  2. sentyment do pierwszego auta-zawsze pozostaje...
  3. przyrostow raczej bym sie nie spodziewal....raczej bedzie warczec glosniej,ale ponoc mozna to muzyka zagluszyc [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 01:34_________________________________________________zeby sie lepiej wkrecal,to trzebaby kata wywalic,ale to z MOTem masz wtedy lipe,a i niutkow nie przybedzie-pomysl o wiekszym coolerze na przod-to Ci niutkow doda
  4. poprzednie B5 kupil koles,a co z tym autem zrobil...k**wa oslablem-wgniecenie na klapie bagaznika,wgniecony i porysowany bok(usilnie probowal wyjechac z pomiedzy slupkow i za szybko zaczal skrecac-przestawil slupek i zniszczyl audi...potem jezdzil tak z miesiac,az bylo go najpierw slychac,potem widac-silnik palil na 3 gary,alternator rzezil i wzywal pomocy,palilo mu chyba za dwadziescia na 100 i do tego smrod benzyny na 10 metrow-oddal za grosze...nastepny wlasciciel postanowil B5 zrobic i chyba czeka go duuuuzo pracy-fajna byla...
  5. ...pewnie sie nie zmarnuje...
  6. :polew: mi pasuje,ale startowac chyba nie bede [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 21:20_________________________________________________ ...nastepny do spuszczenia powietrza... :gwizdanie:
  7. bede mial B5,ale nie wiem,czy przed,czy po-jeszcze sse
  8. skoro wali bez przerwy-musi,byc gdzies zwarcie,poogladaj kable biegnace od pompy,pod tylna kanapa,progiem ,lub tunelem do puszki bezpiecznikow
  9. nie to forum :bicz3: a tam opowiadasz-dawaj linka
  10. To ile było latem?? 10-11-12- lipca bedzie Letni Zlot w Pile,na pewno bede z chlopakami gadal,wiec mozna nakrecic krotki filmik i wyslac komus ,jako MMs[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 18:55_________________________________________________ spuscimy mu powietrze i zobaczymy wtedy :naughty: :naughty:
  11. ...jeszcze troche ,to bedzie nas wiecej niz na letnim zlocie... :gwizdanie:
  12. napisalem tak,zakladajac,ze dawca bylby 1,8T,wtedy mialbys wszystko i koszt ogranicza sie tylko do przekladki-jesli tylko silnik,to jeszcze potrzebowalbys kilka gratow,nie wiem ile moze kosztowc przekladka,w tym przypadku nie mozna mowic o oplacalnosci przekladki,bo odchodza koszty dawcy,pozostaja tylko robocizny-a to juz duzo do przodu-zapytaj sie jakiegos mechaniora,ile i jak dlugo...
  13. 1) nie jest,ale zalezy kto bedzie to robil i w jakich warunkach (garaz,czy warsztat) 2) nie,bo nigdy nie przewidzisz,co popsuje sie,300tys to duzo,jak na benzyne... 3) nie prawda-wysyla paiery do DVLA,ze auto jest sprzedane za granica,ale musi podac w papierach adres nowego wlasciciela,lub dolaczyc dokument o zezlomowaniu auta,ewentualnie potwierdzenie z Policji,ze auto zostalo skradzione inaczej bedzie nekany przez DVLA,co zrobil z autem... 4)przeszczep,ale na 1,8T 5)jakos mozna,ale nie wiem jak...
  14. duluki-Ty czytasz czyjes wypowiedzi,czy tylko powielasz to,co wczesniej wyczytales w innych watkach-przecierz pisze ,ze nie ma dostepu,po co proponujesz vaga,skoro problem mozna rozwiazac bez niego,sprawdzenie pompy,czy dziala,czy nie nie wymaga vaga,to nie elektronika,ze nie widac,czy popsute [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 08:11_________________________________________________ to jest w pelni wyczerpujaca odpowiedz,jak sprawdzic bez vaga
  15. zgadywac nie bedziemy-podepij vaga,my powiemy wiecej
  16. mialem na mysli krecenie kluczem
  17. na pompce,jaka jest w B5 to raczej norma-krecisz i po chwili sie zamykaja zamki,w B6 juz jest elektryczny,co trwa to szybciej
  18. a jak dlugo to trwa? sekunde, dwie?
  19. mario-kasta i koperek-Panowie,powiem tak-nigdy nie chodzilo o "buta spod swiatel", na imprezie organizowanej przez jakis Klub bo to jest malo profesjonalne,takie cos mozna zrobic kazdej nocki w swoim miescie,a nie na imprezie,na ktora przyjada ludzie z powiedzmy calej Anglii czemu Mario obawiasz sie oplaty za "wystep" na torze do tego przygotowanym-moze inna adrenalina,a moze ja juz za stary jestem...,ale wynajecie toru ,z miejscem na widownie,serwis i inne rzeczy-to nie jest koszt rownajacy sie sredniej klasy Audi-tylko powiedzmy rownowartosc dwoch kartonow piwa-wiec raz na jakis czas mozna sie spotkac z kilkoma klubami i przeprowadzic impreze na "jakims" poziomie... znajdz takie miejsce,zadbaj o wszystkich,ktorzy przybeda-zrobimy impreze u Ciebie,tez sprawdze co masz pod maska tylko co zrobisz,jesli przyjedzie wiecej ludzi,niz zalozyles na poczatku i do tego spadnie deszcz,co powiesz ludziom,ktorzy przebyli kawal drogi-"sorry zawody odwolane,bo miejsca drugiego nie znajdziemy w dziesiec minut, a to bylo naszym ulubionym i najlepszym..." wynajecie,czy zarezerwowanie miejsca gdziekolwiek-niestety kosztuje i tak jest tym razem-pieniadze zostaly wplacone za rezerwacje za Karty-Albinek sie tym zajal,trzeba bedzie Mu oddac,co zalozyl-nie jest to majatek,ale liczy sie fakt,kolejna rzecz to zmana pogody-jesli bedzie padac-przenosimy spotkanie na parking kryty,czyli za wstep jakies grosze beda,a potem,jak dalej bedzie padac wypadaloby cos zjesc,wiec wchodzi w gre restauracja,lub pub-co tez wiaze sie z kosztami...wiec nie mowcie,ze nie bylo mowy o oplatach-bo takie sa realia.... [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:40_________________________________________________ rezerwacja byla robiona na tyle osob ,ile bylo na liscie,ale wszystko sie okaze w dniu kartingow,bo moze beda mieli wiecej pojazdow-wiec moze cos da rady,ale obiecac nie mozna
  20. nawet juz nie chodzi o ryzyko-bo takie zawsze bedzie na tego typu imprezach-specjalnie napisalem przyklad o "jakiejs symbolicznej" oplacie za wstep,czy parking-nie dlatego,ze mozna na tym zarobic,ale fajnie by bylo rozegrac male zawody z jakas nagroda w postaci jakiegos gadgetu do auta-jesli bylbym wlascicielem jakiegos warsztatu-tez moglbym cos zaoferowac-w zamian mam reklame... oczywicie,ze mozna stanac na "kreske" wszedzie i za darmo,ale jaka bedzie motywacja do modyfikacji auta,jesli potem bedziesz sie scigac o "marchewke"
  21. bedzie czas i na to... znajdziemy dobre miejsce-kazdy moze poszukac kolo siebie-,potem info na Forum wrzuci,moze jakies zdjecia,szczegoly-jak dojechac ,ile drog prowadzi,jak daleko do zabudowan itp-wszystko ma byc choc w czesci profesjonalne, a przede wszystkim nie moze budzic zadnych niepokojow co do bezpieczenstwa uczestnikow,jak i obserwatorow,bo tych drugich moze byc wiecej i jesli zaplaca za wstep-to czegos beda oczekiwac-niestety dzis nie ma nic za darmo...do tego trzeba duzo czasu,jezdzenia i zalatwiania-fajnie przyjechac jak jest taka impra gotowa-placisz za wjazd,czy parking i ogladasz,jak sie inni scigaja,lub sam to robisz,ale znalezienie odpowiedniego miejsca, a potem jego przygotowanie z cala logistyka-to nie jest takie proste...
  22. Vag i do dziela http://a4-klub.pl/index.php?/topic/47049-all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-i-alarmu/#entry655620

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.