Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wcale nie taki nowy... :gwizdanie: popatrz na pierwsze strony watku-witamy Nies koper-myslisz,ze da rady zrobic trase do scigania-a ja uwazam,ze i tak chlopaki z Bradford duzo juz zrobili rozmawialem dzis z chlopakami-byloby wielu chetnych-jak Ty-uwierz mi,ja tez bym stanal na "kreske",ale bede z dzieckiem i logiczne jest,ze z nim nie bede sie scigal,a nie zostawie Go z nikim,bo sie moze bedzie bal,bo nie zna nikogo,to raz,a z drugiej strony-jakby mi ,lub komus innemu sie cos stalo,ze wzgledu na to,ze nieprzemyslelismy jakiejs pierdoly i dalibysmy sie poniesc emocjom-nie wybaczylbym sobie dlugo takiego bledu...sa kartingi-i tam mozna sie sprawdzic-w przyszlosci zrobimy taka impreze-obiecuje,bo sam bede nalegal i chce uczestniczyc w takiej imprezie-ale jeszcze nie czas,poznamy sie lepiej,bedzie czas,zeby pogadac i dograc szczegoly w innym czasie [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 00:52_________________________________________________ Pozdrawiam czyli bedziesz i wpisywac na liste :naughty:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
na tamtych forach-cisza,jak na razie...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ale tak po namysle-1/4 ,to dobry pomysl,ale wydaje mi sie,ze trzebaby zorganizowac spotkanie ,ale tylko w takim celu,znalezc na prawde odpowiednie do tego miejsce i po prostu tam sie ulokowac,bo jesli pojedziemy z jednego miejsca w drugie,a cos bedzie nie tak(jakies nieprzewidziane sytuacje) trzebaby sie przeniesc znow w inne miejsce i bedziemy sie krecic po mescie,a taka grupa rzuca sie w oczy...a tego trzeba unikac...-a jak sie spotkamy na jakims dobrym miejscu,to grilla mozna zrobic,sprawdzic auta i posiedziec-ja tak to widze...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja osobiscie preferowalbym 3 opcje- jak dlamnie najlepsza,bo od skrzyzowania do zabudowan jest kaalek i latwo mozna obstawic [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:58_________________________________________________ :polew: zaczyna sie robic coraz ciekawiej-nie badz taki skromny jako przedstawiciel AKP-masz swoj udzial w tym zlocie... moze sie zbierzemy na zlocie,siadziemy i obgadamy konkretny czas,miejsce,moze da rady jakies krotkofalowki skolwac-fajnie by bylo i bodziec do kolejnych modow-ja to widze w piknych kolorkach...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
taki troche OT ale zastanowil mnie komentarz kolegi. koperek skad wziales info, ze 2.7tdi to biturbo. jakos nie moge tego nigdzie znalezc...aczkolwiek nie twierdze, ze to nieprawda. cos sie pomyliles przeciez nie napisal,ze to tdi-2,7 bylo tylko w benzynie i biturbo(S4-B5) byla ez RS4 2,7 biturbo, ale byla mocniejsza...
-
[B5 AWT] Otwierające się szyby podczas jazdy - pilne
przeciez masz przelaczniki od wszystkich szyb na drzwiach kierowcy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
na razie auto ma kontuzje i czekam na czesci i odnowe biologiczna... teraz jeszcze moze nie dam rady wygrac ze wszystkimi :gwizdanie: ale jak sie zbierzemy tylko na taka impreze-to sie postaram na kompletna "stage one"-wtedy juz bedzie czym polatac [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 21:10_________________________________________________mario-nie przejmuj sie akurat BFB163 km jest ciezki do "krecenia",ale nie niemozliwy...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moze pomyslisz nad 4,2 Biturbo-RS6 :naughty: [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 01:15_________________________________________________obra spierdalam do lozka...narka
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ide spac [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 01:09_________________________________________________przesiadz sie na 1,8T i poModzimy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wydech nie zdziala cudu-automat zwalnia moment,bo jest ustawiony na optymalna jazde,czyli ekonomiczna z optymalna moca-w automacie nie osiagniesz max mocy-tyle co ta sama jednostka silnikowa w manualu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
z calym szacunkiem Dawid-Twoja "bestia" wazy prawie 2 tony-to nie jest auto na wyscigi...tigra byla dostepna w dwoch wersjach 1,4(90 km) i 1,6 (106km) Twoja "bestia" wazy prawie 2 tony a tigra 1350 max z kierowca tlusciochem...moment u ciebie to 230 nm vs 125/148nm,ale masa robi kolosalna roznice-na pierwszych stu metrach tracisz ze dwie,moze trzy sekundy,a na 1/4mili-taka strata jest niewybaczalna...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
po 5 milach :polew: :wink4:
-
[B5 AEB] Słaby wynik na hamowni
obloz lodem IC
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to ja szykuje moje 1,8T -AWXa trzeba "zrobic" u mnie turbo "budzi" sie pozno,ale jak sie zerwie-to jak wariat...problemy z trakcja ma tylko moja zona,nawet z ESP wlaczonym... [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 00:34_________________________________________________u mnie MBC i Revo technic-Lemmiwinks na podkladke -zrobione by domjenick-zawsze to satysfakcja,jak sie objedzie jakiegos dieselka...szczegolnie ,jak moment i Vmax jest porownywalny ze 192KM
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tego sie obawiam...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...czemu nie... :naughty: [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 20:17_________________________________________________rozmawialem tez z jednym przedstawicieem innego Klubu-w przyszlosci pomyslimy o imprezie takiego typu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak bedzie padac,to przenosimy potkanie na parking kryty
-
Problem z CD Rom w laptopie
a masz jaas gwarancje na niego?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
oby tylko pogoda dopisala...
-
[B5 AWT] Otwierające się szyby podczas jazdy - pilne
a w B6 jest wogóle pompa ?? no nie wiem- u mnie przy zamykaniu i ostwieraniu słychać taki charakterystyczny strzał jakby siłowniki były elektromagnetyczne przecierz autor pyta sie o B5
-
[B5 AWT] Otwierające się szyby podczas jazdy - pilne
o ile dobrze pamietam,to razem z pompa od centralnego
-
Domykanie szyb z kluczyka
a jeśli tylko się zamykają a nie otwierają z pilota? to czego brakuje? niczego-po prostu nie ma takiej opcji komfortu-zamykanie ma kazda A4 :wink4:mozna sprobowac z kodowaniem...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dalem info na TT Forum-na razie nie ma odzewu-Huan dal info na A3 Forum-,ale moze jeszcze sie zbieraja i decyduja-wiez ,jak jest,na jeden dzien moze ktos w ostatniej chwili wpasc...
-
[ALL B6] HID - problem z barwą żarnika
w twoim aucie może i 3minuty ;P u mnie trochę więcej bo trzeba niestety wyjąć lampy żeby się do nich dostać... ...jak w kazdej B6
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
podjedz gdzies na spota w Twojej okolicy ,pogadaj z kims z Vagiem-5 minut roboty