Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. nie da mocy,ale pomoze swobodniej przeplywac spalinom
  2. Huan -mam prosbe do Ciebie-zaktualizowalem na watku glownym-wiec wykasuj swojego posta,zeby nie bylo balaganu w watku -z calym szacunkiem Huan-piszcie wazne info na priwa do mnie,a ja sie zajme reszta,bo jesli we dwoch bedziemy robic poprawki-nic z tego nie wyjdzie i juz jest duzo stron,a bedzie jeszcze wiecej-wiec tak,jak wczesniej-jesli sa nowi chetni,lub jakies poprawki dotyczace Zlotu-info prosze na PW-tak bedzie prosciej...z gory dzieki
  3. Panowie- ustalmy jeszcze sprawe fotek i filmow-ja na pewno bede w sobote,ale wieczorem wracam do domu-niestety z przyczyn ode mnie niezaleznych-nie moge zostac na noc,ale kiedy bede-zajme sie fotkami i filmikami-pytanie mam-kto zajmie sie drugim dniem pobytu,chodzi mi o to,zeby potem polaczyc materialy i kazdy Klub,ktory przybedzie-mial pamiatke z tego Zlotu,bo juz nie boje sie tego powiedziec...kilka Klubow w jednym miejscu-to juz Zlot,a nie tylko spotkanie wiec jak ktos jeszcze sie zadeklaruje-bedzie spory material do zrobienia
  4. a ile turbo dmucha po programie?
  5. poprobuj kilka razy-tez mi sie komp "bronil",przed zmiana kodowania...
  6. jesli avant-kodowanie 10012 zalaczam filmik-kiedys nagralem,w tym samym celu-Panowie-SZUKAC TRZEBA
  7. dla pewnosci podamy nr telefonow i bedziemy dzwonic dopisuje Koale + zone
  8. nic nie kupuj,zadnych pier**l z allegro-sam sobie zrob odcinke-wiecej info na PW-z wiadomych wzgledow
  9. Pojechalem dzisiaj wymienic wydech i przy okazji poprosilem czy dalo by rade ta maske otworzyc, zalatwil sprawe w 15min i nic nie musialem mu zaplacic wielkie dzieki za pomoc na przyszlosc juz bede wiedzial jak sie z tym rozprawic a co byla zerwana linka,czy tylko spadla z zaczepu?
  10. zaktualizowane Panowie-bardzo sie ciesze,ze bedziemy sie mogli zobaczyc
  11. no jak to nie-przecierz ja biore mojego 4-letniego syna dzieci-to nie problem-moj ze mna jezdzi caly czas... [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:13_________________________________________________jak cos,to dopisze Was do listy
  12. organizujemy spota w lipcu w Leeds,jak chcesz to sie umowimy i mozemy razem smignac na dwie furki,a z jakiego miasta w ogole jestes?[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 23:57_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/reszta_swiata/spotkania_w_srodkowej_czesci_anglii-t45415.0.html;msg497334 wklejam linka do spota,kolejnego ,ktory bedzie w Bradford,kolo Leeds-11-12 lipca-jest mozliwosc zabookowania noclegu w hotelu,info jest tam-wszytkich chetnych zapraszam do tamtego watka-ustalimy szczegoly i plan trasy,jesli ktos reflektuje na mini zlot ,beda A4 z naszego Klubu,ale takze goscie z klubu A6-wiec zapowiada sie ciekawy pobyt...
  13. Pawel,jak masz kabel od 409-dam Ci instalki 303,lub 312 z generatorem kodow-dla diagnozy wystarczy tez mam do 409,1 i na viscie hula,az milo... :naughty: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:41_________________________________________________ ...no to jeszcze troche czasu jest do namyslu-kto zechce-wiadomo,ze mile widziany...
  14. witaj na Forum
  15. witaj na Forum
  16. witaj na Forum
  17. witaj na Forum
  18. witaj na Forum
  19. pewnie,ze moze,ale jak cos pojdzie nie tak,jak powinno-gwarancje masz w zakladzie,a chlopek,to moze dalej eksperymentowac,no chyba,ze masz kogos,kto lubi sie bawic takimi rzeczami,ale nie jest profesjonalnie zwiazany z zadnym zakladem i ma pojecie o tym-probuj,moze taniej Cie policzy
  20. samym pogramem mozna zrobic lekko ponad 200 koni na seryjnych gratach,ale 375 niuta,na k03-niemozlwe...niestety,maksymalnie na k03 to 260/270 niuta choc slyszalem o 300...ale w Angli jest taki standard,jak napisalem wczesniej moznaby i ponad dwiescie koni,ale to musi dmuchnac i jeszcze utrzymac,a k03 dmuchnie max w peaku 1,4 i bedzie spadac do 1,2 -jak jest zdrowy silnik,standardowo programem robi sie od 1 bara do 1,2 wiecej koni, to juz trzeba intercooler wiekszy,dolot,filter,kolektor wydechowy jak chcesz to sprawdzic,to VAG-bloki pomiarowe,kanal 115 mierzy cisnienie doladowania i kanal 120 mierzy niutonometry-w przyblizeniu bedziesz wiedzial co i jak a'propos-jaki OT-tutaj gadamy o wszystkim [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 18:58_________________________________________________t masz linka porownania osiagow na roznych turbinach http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=179590
  21. moze pogrzebacz od pieca,czy kominka bylby dobry
  22. bo to moglbyc spliter,lub BOV,ktory upuszcza nadmiar cisnienia i otwiera sie np przy 1 bar i zamyka ,kiedy jest 0,4 bara-wtedy wszystko bedzie gralo,ale jesli to bedzie BOV otwierany podcisnieniem,jak to ma miejsce w DV ,wtedy ujdzie cala kompresja z ukladu
  23. zobacz jak to wyglada w innej B6 i jak to zobaczysz-bedziesz wiedzial,jakiego narzedzia i jakiej dlugosci uzyc do otwarcia maski,musisz zobaczyc tu masz fotke,jak wyglada zamek,jak stoisz przed silnikiem strzalka pokazuje miejsce,gdzie musisz wlozyc cos cienkiego,np pret zakrzywiony w litere "L",najlepiej,jakby to o cos zaprzec i przesunac ten bolec w prawa strone(jak stoisz przed autem i tak jak jest zdjecie) u mnie dosyc ciezko to chodzi-wiec przygotuj sie na "walke" z tym,jakbys zrobil preta na tyle dlugiego,ze zaparlbys o obudowe,tam gdzie jest pasek rozrzadu-powinno pojsc-powodzenia,napisz ,czy otworzyles
  24. Kadafi-ja mowilem o 1,8T,a w dieslach to nie wiem-zapytaj...sorry ,jesli cos namieszalem
  25. splitter dziala podobnie,jak seryjny DV z tym,ze czesc powietrza wraca w obieg,a czesc uchodzi z sssykiem w atmosfere- jest to hybryda pomiedzy DV a BOVem,z autopsji nie znam,ale chcialem zrobic cos takiego z DV,plan jest w toku,tylko czasu brak na wykonanie,bo zawsze cos innego jest do zrobienia...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.