Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. mi sie wydaje,ze to sprawa kodowania,jesli zmienisz z europejskiego,na angielskie-to zapali ci sie po drugiej stronie-w Anglii nie mozna miec dwoch mgielnych z tylu-nie musisz miec z przodu,ale z tylu mozesz miec tylko jedno i po prawej stronie
  2. co zechcesz,lacznie z informacja "co,gdzi i za ile",no zaplacic bedziesz musial tylko Ty
  3. Witaj na pokładzie
  4. Witaj na pokładzie
  5. Witaj na pokładzie
  6. Witaj na pokładzie
  7. Witaj na pokładzie
  8. Witaj na pokładzie
  9. Witaj na pokładzie
  10. Witaj na pokładzie
  11. ...ja tez sie nie chce wymadrzac,ale widzialem ,co sie dzialo w zbiorniku wody,kiedy uszczelka pekla i powiem tak- olej byl wszedzie...plyn nie mial koloru plynu,tylko byl czarny,jak olej i nie wiem,czy to byl olej w wodzie,czy woda w oleju-niewazne,czy spaliny dochodza,czy nie-olej zawsze sie dostanie do wody,szczegolnie jesli uszczelka peknie gdzies dookola cylindra...
  12. no to teraz wytlumacz mi,jak to sie dzieje,ze jak jest termostat zamontowany,uszczelka jest peknieta i powoduje wybijanie wody,a jak go wyjmiesz,to co sie dzieje?naprawia sie?,przecierz wybijaloby wode caly czas,bo kompresja jest caly czas taka sama,bez wzgledu na to,czy termostat jest,czy go nie ma...wez pod uwage,ze gotowanie sie wody,a wybijanie jej poprzez kompresje-to dwie inne przyczyny,ktore wygladaja tak samo...tutaj definitywnie temperatura wzrasta,a nie wybija wode ze zbiornika
  13. witaj na forum
  14. nie,bo na wskazniku,bedzie pokazywac mniej niz na silniku,sprawdzane Vagiem -tak,jak wyzej,termostat do wymiany,bo na cieplym silniku,to powinno byc okolo 100,lub ciut wiecej,a na blacie pokaze 90
  15. witaj na forum
  16. witaj na forum
  17. witaj na forum
  18. witaj na forum
  19. witaj na forum
  20. witaj na forum
  21. ...wygladal wyscig o wiele lepiej,niz poprzednie... :gwizdanie:
  22. do tego jeszcze miga pomaranczowa kontrolka z autem :gwizdanie:
  23. podjedz do niego i mu pokaz teraz ,jak jezdzi auto z "uszkodzona" uszczelka i z termostatem,potem go wyjmij i sobie odjedz...
  24. ja tak mialem w B6 ,kiedy probowalem odpowietrzyc pompe ABS i zostal zerwany kontakt ze sterownikiem-zadnych bledow,Vag nic nie pokazywal,wiec zglupialem...wylaczylem silnik i "napompowalem" hamulce i odpalilem silnik-kontrolki zgasly,a co do tasmy,to jak zalozysz nowa,to pokrec kiera w jedna i w druga,podepnij Vaga,jesli bedzie przerwa w sygnale Vag pokaze,jesli nie,to przyczyna musi lezec gdzie indziej...pokasuj bledy przed wszystkim i zobaczysz ,co znow "wywala" Vag
  25. uszczelke mozesz wykluczyc,uszkodzona pompa wody-im wyzsze obroty,tym wyzsza temperatura-ja bym obstawial na termostat,lub zapchana chlodnice,dopiero nawiew powietrza powoduje chlodzenie,ja bym przeplukal system

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.