Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AJL] Położenie czujników temperatury G62 oraz G2 w silnikach 1,8 T
nie ma problemu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jeszcze jakbysmy CB-radia mieli ... co Ty szkopek-telefony mamy... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:56_________________________________________________ale powiem,ze myslalem nad CB zaraz zobacze na ebaya[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:57_________________________________________________http://motors.shop.ebay.co.uk/items/Cars-Motorcycles-Vehicles__cb-radio_W0QQQ5ftrkparmsZ65Q253A12Q257C66Q253A2Q257C39Q253A1Q257C72Q253A1683QQ_sacatZ9800QQ_sopZ2QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dawaj c5,chetnie zobacze c5 :naughty: jak seria-to nie bedzie najmocniejsza :naughty: szkopek na pewno zostanie [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:27_________________________________________________ kontroluj ostatnie strony,bo pierwsze sa jeszcze z pierwszego spota,pierwszy watek jest informacyjny i zawsze przed spotem bedzie zmieniona jego tresc,przewaznie jest generalne info-gdzie ,kiedy i o ktorej godzinie
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
a co to takiego?
-
[B5 AJL] Położenie czujników temperatury G62 oraz G2 w silnikach 1,8 T
jest latwy do odnalezienia masz tutaj fotki z mojego AVJ,ale polozenie czujnikow jest takie samo-w zielonym gniezdzie wtyczka-znajdziesz na pewno,na zdjeciach ,zaznaczone strzalkami...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hotelik jest- Albinek chyba dwie strony wczesniej podal cene za nocleg
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
i tu sie z Toba zgodze Michal,szkoda,ze na "naszym" Forum,ale takich rzeczy nie mozna uniknac,bo kazdy sie moze zarejestrowac,wszystko bedie cacy,a po jakims czasie wywali numer...trzeba byc po prostu ostroznym... Co O jakim bezpieczeństwie piszesz w kontekście allegro, Michale??? ja kupuje duzo rzeczy na ebayu i wszystko jest ubezpieczone-w razie wajchy,ze strony sprzedawcy,lub zniszczenia podczas transportu[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:42_________________________________________________chodzi mi o platnosc przez PAYPAL
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
na parkingu,przed hotelem...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to widze,ze juz nas siedmiu do spota jest-coraz wiecej,coraz wiecej... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:11_________________________________________________marzeniem moim jest,zebysmy spotykali sie wieksza grupa niz 15 autek -ale powolutku-na bierzaco monitoruje dzial "newbie" i wyaylam kazdemu z UK wizytowke...efekty sa jak widac-oby tak dalej Panowie...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zagadaj do Szkopka-Artur tez bedzie jechal ,wiec mozecie sie dogadac,a jesli chodzi o dojazd-Albinek i Lysaglaca mieszkaja w Bradford-to bliziutko do Leeds,gdzie jest ten Hotelik,wiec na pewno Ktos by Ci droge pokazal
-
[ALL B5] Wskaznik doladowania na FIS ?
sciagnalem to,ale u mnie nie bangla,nawet otworzyc nie da rady,po jakies trzy p[liki sa uszkodzone...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ostatnim razem byly i bylo calkiem przyjemnie,wiec tym razem tez niech beda...
-
[ALL B5] Wskaznik doladowania na FIS ?
dobre
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
jesli sa spaliny i benzyna-jest tez olej,moze nie byc go tak duzo,jak ja widzialem,ale bedzie zawsze....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to fajnie,adres masz na pierwszej stronie watku
-
[B5 ARG] Jak założyć alarm samochodowy ?
zakladajac nowy alarm mozesz wykozystac istniejaca instalacje,podjedz do kogos ,kto sie zna -3 -4 godzinki i masz nowy alarm w aucie... syrena w B5 jest w lewym,tylnym nadkolu,jesli ori,to ceentralka jest razem z pompka w prawym tylnym nadkolu
-
[ALL B6] Jak zapalic drugie tylne swiatło przeciwmgielne
to gdzie ty mieszkasz,ze masz caly czas ulewne deszcze?
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
w podpisie mam linka do spota ,bedzie 11 lipca w Leeds-wiec nie daleko bedziesz mial-podjedz,zobaczymy co to jest,podepniemy moje przetwornice i zobaczymy,co to da
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
Marcin,a gdzie w UK mieszkasz?
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
jak sie kreci razem z paskiem-to ok,gorzej jesli mozesz nia krecic a pasek stoi w miejscu-wtedy wiadomo,ze wirnik pompy sie urwal
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no jasne
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
a ten IC to tylko plany,czy juz go zakladasz?[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 21:58_________________________________________________a z czego to wydlubales?
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
i chcesz mi wmowic,ze twoje auto bedzie szybsze od mojego :decayed: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 21:47_________________________________________________ja mysle,ze bedzie dobry-60 kuni wiecej- :gwizdanie:
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
Na razie mam na 24 i jest ok.Komunikat o spalonej żarówce wcale mi nie przeszkadza, bo nic nie pipka, tylko kontrolka jest na wyświetlaczu kompa. I tak zawsze ją miałem, od postojówek LED tez mi sie komunikat wyswietlal o zarowce spalonej,ale po zmianie kodowania -jak reka odjal
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
zmierz powierzchnie starego i tego "nowego" i jesli bedzie wieksza-na pewno bedzie wydajniejszy... a czy wystarczy? Artur,a w ile celujesz?