Treść opublikowana przez domjenick
-
szukam sterownikow do VAGa na USB
jakiego Vaga posiadasz?jak masz jakiegos starszego,to w menadzerze urzadzen jest opcja wyszukiwania odpowiednich sterownikow,klikasz na to ,ustawiasz na com1 w PORTS (com&lpt) i tak samo w Vagu na com1 ,potem prawy na myszy "scan for changing hardware" i powinno latac
-
[B6 ALT] Czy wymieniać napinacz paska rozrządu ?
ja zmienialem niedawno pompe,bo sie rozleciala ,no to przy okazji zrobilem rozrzad,ale tylko pasek,bo moj mechanik powiedzial,ze mozna,ale jesli wszytsko jest w dobrym stanie ,to jak chce,on zalozy tylko pasek i pompe,a reszte zostawi-ja tak zrobilem,ale najlepiej wymienic wszytsko przy 180 tys to jeszcze pompa wody obowiazkowo,bo dlugo nie polatasz na starej i bedzie,jak truckmaniak napisal-jak robic,to wszystko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
szkoda ,ze w srodku nie robiles :wink4 jedyny automat,na jakim sie znam,to kalasznikow ,a co tam sie narobilo?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
spot w Leeds,a potem,jak ktos chce,to na noc mozna zostac-ja niestety nie bede mogl zostac na noc,bo moja zona pracuje kazde weekendy na rano,wiec ja zostaje z dzieciakami,dwoch nie wezme,a jechac z dziecmi na popijawke-nie pisze sie na taka impreze :gwizdanie:-ani wypic,ani pogadac...a tak przy okazji-dzieki za fotki doszly i zaraz je dorzuce...
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
nr czesci masz na zdjeciu po prawej,jakbys potrzebowal
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów (turbina)
w Twoim silniku to tylko jakis wskaznik podpiac trzeba
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
nr 13 na zdjeciu,ktore wkleilem -kolo pompy wody,nie da rady jechac bez termostatu, mozna jechac w takim stanie auta ,ale powolutku i nie daleko,a na pewno nie przez miasto,gdzie czesto musisz gaz depnac,lepiej zadzwon po kogos i niech Cie zaholuje do warsztatu,lub na miejsce,gdzie bedziesz to robic,ewentualnie laweta
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mi pasuje,ale godzina popolodniowa,a nawet wieczorna powiedzialbym (ok 17\18)
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
niekoniecznie,bo plyn zwieksza swoja objetosc jak sie nagrzeje obieg zobacz jak auto stoi na wolnych obrotach i odkrec zakretke( tylko ,jak silnik sie wystudzi,bo sie poparzysz ) i wpusc kropelke czegos innego koloru(moze byc sok malinowy )i obserwuj,jak sie przemiesci ,jak dodasz gazu (na przepustnicy linka) to znaczy,ze obieg jest,i pozostal termostat [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:49_________________________________________________ale teraz przypomnialo mi sie,ze jak pompa u mnie padla,to tez chwile mozna bylo jechac ,ale jak przypilowalem,to temp podskakiwala i gotowala sie woda,wlacz ogrzewanie i zobacz ,czy grzeje,jak kiedys
-
[ALL B5] Założenie alarmu - zestawy z allegro
albo zrob sobie odcinke sam i zamontuj w tylko sobie znanym miejscu- tutaj masz linka do tematu- http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_odciecie_zaplonu-t46082.0.html
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
bo to nie uszczelka,mozliwosci gotowania sie wody to albo brak dostatecznego obiegu powodowanego przez pompe,albo termostat-a powiedz mi jeszcze,czy jak sie woda gotuje,to jaka temperature pokazuje wskaznik na zegarach? przy peknietej uszczelce,kompresja wytwarzana przez tloki ,wybijalyby wode caly czas,moglbys miec wode w misce olejowej i odwrotnie-olej w zbirniku cieczy chlodzacej... jesli temperatura wzrasta do maximum to albo pompa,albo termostat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
i mnie pasuje poczatek,bo na poczatku sierpnia wale do Niemiec,a potem do PL
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
W adp jest pompa taka jak na obrazku. teraz juz pamietam- tylko AHL ma wewnetrzna pompe wody
-
Wyjazd do Holandi - na co zwrócić uwagę ?
:gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj