Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. jakiego Vaga posiadasz?jak masz jakiegos starszego,to w menadzerze urzadzen jest opcja wyszukiwania odpowiednich sterownikow,klikasz na to ,ustawiasz na com1 w PORTS (com&lpt) i tak samo w Vagu na com1 ,potem prawy na myszy "scan for changing hardware" i powinno latac
  2. ja zmienialem niedawno pompe,bo sie rozleciala ,no to przy okazji zrobilem rozrzad,ale tylko pasek,bo moj mechanik powiedzial,ze mozna,ale jesli wszytsko jest w dobrym stanie ,to jak chce,on zalozy tylko pasek i pompe,a reszte zostawi-ja tak zrobilem,ale najlepiej wymienic wszytsko przy 180 tys to jeszcze pompa wody obowiazkowo,bo dlugo nie polatasz na starej i bedzie,jak truckmaniak napisal-jak robic,to wszystko
  3. szkoda ,ze w srodku nie robiles :wink4 jedyny automat,na jakim sie znam,to kalasznikow ,a co tam sie narobilo?
  4. spot w Leeds,a potem,jak ktos chce,to na noc mozna zostac-ja niestety nie bede mogl zostac na noc,bo moja zona pracuje kazde weekendy na rano,wiec ja zostaje z dzieciakami,dwoch nie wezme,a jechac z dziecmi na popijawke-nie pisze sie na taka impreze :gwizdanie:-ani wypic,ani pogadac...a tak przy okazji-dzieki za fotki doszly i zaraz je dorzuce...
  5. nr czesci masz na zdjeciu po prawej,jakbys potrzebowal
  6. w Twoim silniku to tylko jakis wskaznik podpiac trzeba
  7. nr 13 na zdjeciu,ktore wkleilem -kolo pompy wody,nie da rady jechac bez termostatu, mozna jechac w takim stanie auta ,ale powolutku i nie daleko,a na pewno nie przez miasto,gdzie czesto musisz gaz depnac,lepiej zadzwon po kogos i niech Cie zaholuje do warsztatu,lub na miejsce,gdzie bedziesz to robic,ewentualnie laweta
  8. mi pasuje,ale godzina popolodniowa,a nawet wieczorna powiedzialbym (ok 17\18)
  9. niekoniecznie,bo plyn zwieksza swoja objetosc jak sie nagrzeje obieg zobacz jak auto stoi na wolnych obrotach i odkrec zakretke( tylko ,jak silnik sie wystudzi,bo sie poparzysz ) i wpusc kropelke czegos innego koloru(moze byc sok malinowy )i obserwuj,jak sie przemiesci ,jak dodasz gazu (na przepustnicy linka) to znaczy,ze obieg jest,i pozostal termostat [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:49_________________________________________________ale teraz przypomnialo mi sie,ze jak pompa u mnie padla,to tez chwile mozna bylo jechac ,ale jak przypilowalem,to temp podskakiwala i gotowala sie woda,wlacz ogrzewanie i zobacz ,czy grzeje,jak kiedys
  10. albo zrob sobie odcinke sam i zamontuj w tylko sobie znanym miejscu- tutaj masz linka do tematu- http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_odciecie_zaplonu-t46082.0.html
  11. bo to nie uszczelka,mozliwosci gotowania sie wody to albo brak dostatecznego obiegu powodowanego przez pompe,albo termostat-a powiedz mi jeszcze,czy jak sie woda gotuje,to jaka temperature pokazuje wskaznik na zegarach? przy peknietej uszczelce,kompresja wytwarzana przez tloki ,wybijalyby wode caly czas,moglbys miec wode w misce olejowej i odwrotnie-olej w zbirniku cieczy chlodzacej... jesli temperatura wzrasta do maximum to albo pompa,albo termostat
  12. i mnie pasuje poczatek,bo na poczatku sierpnia wale do Niemiec,a potem do PL
  13. W adp jest pompa taka jak na obrazku. teraz juz pamietam- tylko AHL ma wewnetrzna pompe wody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.