Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
soft to nie wszystko-potrzeba jeszcze kodu aktywacyjnego-a ten albo ross-tech-lub crack,ale z doswiadczenia wiem,ze wersja 409 i wyzsze nie da rady dobrze scrackowac,bedzie dzialal,ale jest duzo kombinacji-mozna kupic klona 704 chyba -od jednego goscia na Forum,nota bene Albinek kupil od Niego,dziala ,ale nie sciagniesz tego nigdzie i nie dostaniesz za darmo...niestety-za dobre "klony"trzeba zaplacic,a cracki-to tylko taka "podrobka" te programy sa dobrze zabezpieczone...starsze jak 303,czy 312 mozna wygenerowac kod,ale jedynym problemem moze sie stac na Viscie ,ze antywirus bedzie generator widzial,jako trojana
-
[B5 ARM] Nie idzie skasować błędu poduszki
da sie wylaczyc immo,a slaby sygnal do tez popularna przypadlosc aut okolo 10 letnich-spiralka dookola stacyjki zesniedziala-poczytac forum,przeczyszcic i powinno pomoc
-
[B5 ADR] Pasek czy łańcuszek rozrządu ?
pasek z przodu i pompe napedzana paskiem klinowym
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:naughty:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zaktualizowane
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wyglada to chyba tak(nie pamietam a kabel lezy w Audi), że z jednej strony jest wtyczka (chyba "żeńska") w stylu VGA i wychodza z niej jakies 4 lub 5 kabelków z "męskimi" wsuwkami ... może to jakieś starsze podłączenie pod kompa w aucie?? dokladnie sa to wtyczki do aut produkowanych do 96 roku,bez gniazda OBD-po 96 maja juz wszystkie auta
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...jaki skromny...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
podepniemy i posluchamy co silnik do nas gada,choc ja sie specjalizuje w benzynkach i elektronice,ale szkopek i albinek dieselki znaja,wiec dla nich pozostawie silnik-kompa i podzespoly moge "przebadac" [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:26_________________________________________________ podpinasz je do wtyczki kabla glownego i wychodza dwa inne?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zobaczymy co da sie zrobic
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
DOMJENICK - a tego vaga to masz pod USB czy pod port seryjny? ja tez posadam soft ale nie mam jeszcze kabla, wiec moze bym przetestowal Twoj i pozniej sobie kupil. ja mam pod USB[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________a jaki Vag?
-
[B5 ADP] Ukryty wyłącznik
chcesz ,zeby oni to zrobili,czy chcesz to zrobic sam?-jak cos pisz na priva
-
Było sobie AUDI - zdjęcia z wypadków
tutaj tez jest pare zdjec i filmikow-do tego watka wklejamy takie "przestrogi" http://www.a4-klub.pl/smf/przestroga_dla_wszystkich-t47597.0.html
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
czyli na slocie mamy "szybki instruktaz,jak korzystać z Vaga" by domjenick :polew:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak bedziesz grzeczny-pokaze Ci pare sztuczek na vagu :naughty:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie ma problemu-ja mam dwie wersje,wiec jak cos-to Ci podrzuce
-
[ALL] Dlaczego właśnie A4 ?
zdrajca... ..u mnie przypadek,ale pozniej doszedlem do tego,ze tak mialo byc-szukalem auta,nie mialem konkretnego "celu" mialo byc niedrogie (do tysiaca Funtow dwa lata temu ) szukalem i znalazlem B5-nie interesowoalo mnie,jaki ma silnik,ile pali itp,ale jak pojechalem z kolesiem na spotkanie(koles jezdzi B5 w avancie) to jak zobaczylem,wsiadlem-wiedzialem ze chce ja miec...potem znalazlem Forum,poznalem Ludzikow i zachcialo mi sie 1,8T i mam,czasem mysle o S4 B6,ale wiem,ze tylko A4,kazdy mi mowi,ze mam bzika na tym punkcie,bo jak widze jakas A4 na ulicy do sie ogladam,a raz nawet za jednym jechalem,gosc nie chcial sie zatrzymac,bo myslal,ze chca mu auto porwac,a ja tylko chcialem obejrzec audi....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
bedzie Vag-pomyslimy w koncu po to tez jedziemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zostaw cos do zrobienia dla nas...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
okazja,zeby polaczyc spota z innym Klubem,to tez jest droga do rozpowszechnienia dzialalnosci A4 klubu,u nas tez sa wlasciciele,A6,A3 A8 tez pamietam,wiec nie widze przeszkod,zeby sie z posiadaczami tych,czy innych marek spotkac po to,zeby pogadac na temat autek,ktorymi nie tylko jezdzimy,ale ulepszamy na rozne sposoby,zeby byly inne niz seryjne...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ok zagadam do Huana
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dla wyjasnienia jako przedstawiciel a4 klubu wyjasniam,na czym polegaja spoty i zloty czlonkow Klubu i uzytkownikow Forum-wszystkie spotkania,maja na celu zintegrowanie spolecznosci spotykajacej sie w sieci, pomagajacych poznanie ludzi,ktorych poznalo sie na Forum,omawianie spraw dotyczacych naszych aut,dokonanych modyfikacji,czy doradctwo w podjeciu decyzji dotyczacych modyfikacji, spotkamy sie po to,zeby sie lepiej poznac,oczywiscie moga byc przy tym grill czy jakies piwko,ale nie kojarzylbym takiego spota z libacja alkoholowa co zabrac ze soba-na pewno auto,bo auto jest nieodlacznym elementem spota fanow motoryzacji,ja wezme laptopa-wiec bedzie Vag,Albinek tez ma Vaga,wiec jak wezmie beda dwa i kazdy,kto zechce sprawdzi auto... ...co do miejsca spotkania-PARKING,jest to odpowiednie miejsce na spotkanie wraz z autem,zrobienie zdjecia,czy nakrecenia jakiegos filmiku,rozmow na ich temat,zobaczenie,czego dokonali inni etc...grill na pewno bedzie w innym miejscu,niz parking tesco...[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:49_________________________________________________koperek-powiedz mi skad masz taka fajna wizytowke w podpisie?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Huan do Ciebie mam prosbe-mozesz podac mi adres stronki,na ktorej zrobiles wizytowke,ktora masz w podpisie?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w sumie tez racja-moznaby sie spotkac w Bradford i po kLopocie-no to teraz tak Albinek podajcie dokladny adres tego parkingu-gdzie mamy sie spotkac,pokazac fury,pogadac o nich,etc w sumie tez po to sie spotykamy,zeby zobaczyc czyjes furki,zvagowac,sfilmowac,porobic zdjecia dla potomnych...potem mozna zajechac na miejsce gdzie bedzie grill,tam posiedzimy i zesmolimy kielbske i co tam kazdy bedzie mial,dalej bedziemy gadac o furach,modyfikacjach itp wszystkie informace na temat Hotelu sa na gorze watka,jest podwieszony i pierwszy watek bedzie sie wyswietlal zawsze ,jako pierwszy od gory... KRYSTIAN-to nie tak,zedecyzja nie nalezy tylko do Ciebie-Ty z Albinkiem zalatwcie miejsce i podajcie konkretny adres miejsca-ja zajme sie naniesieniem zmian i dalszym rozpowszechnieniem info o spocie -wyslalem okolo 100 wizytowek z info o spocie-efektem jest to,co mamy i cieszmy sie z tego,bedzie lepiej,bo i tak jest nas wiecj,niz poprzednio,- i prosba do Wszystkich,po zmianach-trzymajmy sie planu -mysle,ze spotkac sie mozna o godzinie pomiedzy 16 a 18-jednym bedzie pasowac ta godzina-innym troszke pozniejsza,bo nie wiadomo,jakie warunki na drodze beda,ja tez bede uzalezniony od tego,o ktorej wroci zona z pracy,zanim sie zbiore z Nikusiem,to tez pewnie zajedziemy na 16,albo pozniej,a jak da rade,to bedziemy wczesniej...