Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:naughty: :naughty: masz udzialy w jakiejs knajpce
-
Michael Jackson nie żyje
...smierc jest nieodlacznym elementem zycia kazdego czlowieka...przeszedl do miejsca gdzie sa Lennon,Cobain,Elvis,2Pac i wielu innych...sluchalem teraz kawalka z koncertu w NY z 2001 i niezapomniany bedzie krok ksiezycowy,rekawiczka i wiecznie biale skarpetki...
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
w B5 robisz w sterowniku centralnego zamka,a nie w modole komfortu(B6)reszta tak samo 10 adaptacja ,kanal 21 [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:35_________________________________________________nyna,a wczesniej pilot dzialal?moze on jest winien,mogl ie popsuc...czasem takie rzeczy sie zdazaja,ale dla pewnosci-pogadaj z kims,kto ma tez b5 i sprobuj zakodowac inny kluczyk-przynajmniej jedna rzecz wyeliminujesz potem "dopiszesz" go z powrotem do tego drugiego auta Vagiem-jesli nie ma problemu z kluczykiem czy sterownikiem ,zarobisz w kazdym aucie typu VAG i nie sluchaj glupot,ze nie da rady,bo robilem to nie raz-jeden raz,byl problem,chlopak z Forum jechal do mnie ponad sto km,tylko po to,zeby sie przekonac,ze w Serwisie Audi pracuja,albo ulomki,albo lenie,bo powiedzieli mu,ze nie da rady,tylko nie potrafili podac przyczyny...-VAG i do auta-rzeczywiscie ,nie dalo rady,wiec wzialem jego pilota do mnie do auta i okazalo sie ,ze pilot jest OK,"pilot podszedl" do mojego auta-jak zawsze,powrot do jego auta i rozmowa,co sie okazalo,ze przyczyna byl modol komfortu po prostu byl popsuty,dodatkowo nie dzialal czasem c.zamek z klucza na wszystkie drzwi,szyby itp-konkludujac-Serwis i spece tam pracujacy-stwierdzili,ze nie da rady,bo cos nie bangla,ale dupska nie ruszyli,zeby sprawdzic co...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
rozmawialem z Albinkiem i jesli chodzi o karty-sprawa jest zalatwiona,zaliczka wplacona za rezerwacje(pozniej trzeba bedzie porozmawiac z Albinkiem w sprawie zwrotu gotowki,ktora zalozyl)-na godzine 11 w niedziele
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pewnie i tak,ale filmik ze zlotu ma byc dla nas i potomnych-jako pamiatka ze wspolnego wyjazdu i spotkania-a nie pokazania ile aut bylo na zlocie...konentrujmy sie na jakosci,a nie ilosci lepiej jest miec mala,ale prezna grupe,ktora regularnie bedzie sie spotykac,niz kilkanascie aut spotykajacych sie co tydzien w knajpie,a celem spotkania jest pokazanie ilosci aut na parkingu...auto,to tylko auto-wazniejsi sa ludzie,ktorzy chca sie spotykac,laczyc spotkania itp... na pierwszym spocie w Leeds bylo nas tylko 4...ale tak sie zaczelo,potem nastepny-teraz jest jeszcze lepiej,a co bedzie? czas pokaze...
-
[ALL] Temperatura zewnętrzna a osiągi silka benzynowego
z tego powodu w doladowanych benzynkach stosuje sie wiekszy IC do max schlodzenia-a w wolnossacych,odgradza sie filter powietrza od kolektora wydechowego i/lub stosuje sie dodatkowe wloty powietrza
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pogadaj z Kobieta,zeby sie postarala i nagrala przejazd konwoju-dolaczymy do galerii
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
nie wiem,czy dobrze Cie zrozumialem,ale jesli chodzi Ci o to,czy przygasaja-tak i to ujemnie wplywa na ksenony jesli ktos ma
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
przypominam wszystkim,ze trzeba dac znac dokladnie ile osob jest chetnych na karting aktualizacja ostateczna nie dotyczy osob na liscie z watka glownego-to oczywiste, ale jesli ktos sie nie zdecydowal wczesniej,a bardzo by chcial,to prosze pisac PW do mnie,lub dzwonic 07809 427 255...jutro,jesli ktos przeczyta tego posta-prosze tylko dzwonic do 16 do mnie,bo nie bede mial dostepu do kompa, a o godzinie 16 bedzie robiona rezerwacja-wiec jesli ktos reflektuje na karty-dzis PW i Telefon-jutro do 16 tylko telefon do mnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum :wink4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum :wink4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
powinno dzialac-ale podepnij Vaga i sprobuj-inaczej sie nie dowiesz-tylko zapisz poprzednia wartos kodowania,na wypadek,jakby nie dzialalo-wrocisz do poprzedniej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moja rada jest taka-zalatwcie wszystko do tego piatku-tj.do 26 ,bo nastepny juz bedzie tylko tydzien do Zlotu i moze byc juz za pozno
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
brzmi niezle-zobaczymy ,a dasz sie przejechac?
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
pewnie,ze sie da-filmik to pokazuje :gwizdanie: