Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B6 AVF] Błędy czujnika G2 oraz G62
czyszczenie moze nic nie dac-kup nowy-kosztuje nieduzo,a sam go wymienisz
-
[B6 AVF] Czy mój samochód ma immobilizer?
b5 tez
-
[B6 AVF] Czy mój samochód ma immobilizer?
kontrolka od immo u mnie jest nad bateria
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
otworzysz sobie dwa okna i przywiazesz do kierownicy,jak bedziesz jechal zygzakiem-efekt-czysta szyba...
-
[B6 AVF] Czy mój samochód ma immobilizer?
plastikowy tez ma pastylke immo -zrob inny test-wyjmij tylko sam grot ze scyzoryka i odpal auto-jak po chwili zgasnie-masz immo
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
porysowane fele,wgniot na klapie bagaznika,tylny zdezak ,tapicera zajechana-dalej wymieniac? ....za to silnik jak w F-15... [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:47_________________________________________________na tym samym paliwie lataja...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak zobaczysz,jaki to pazdzioch-jebniesz na plecy...z tego tez powodu nie startuje w tego typu konkurencjach.. :naughty:
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
...jha do tego jeszcze slysze "scisz muzyke"... :gwizdanie:
-
[INNE] Szukam tapicera
mozesz wkleic zdjecie tego rozerwania?
-
Znaleziony w necie tuning A6
...co i jak duzo trzeba wziac,zeby miec taki rozpierdol w mozgu-dobry przyklad na to,jak oszpecic A6...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...liczysz,ze wygrasz flaszke?... :gwizdanie:
-
[B5 ARG] Problem z temperaturą
gorace powietrze bedzie leciec bo to nie jest wina termostatu-wina lezy po stronie tego czujnika,o ktorym napisalem wyzej-wymien i bedzie pokazywac tak,jak powinno
-
[B5 AFY] Zgasł i nie odpalił
wykrec tez modol-tam,gdzie jest gniazdo wtyczki na przepustnicy i tez dobrze wyczysc
-
[ALL B7] Automatyczne włącznie się świateł po zapeleniu silnika / Wył. Kierunków USA.
filmik pokazuje ,jak zmienic kodowanie z europejskiego,na skandynawskie-w przypadku Darka na koncu jest xxxx3 i te ostatnio cyfre trzeba zmienic na "1",wtedy kierunki zgasna ,a pojawia sie postojowki
-
[ALL B7] Automatyczne włącznie się świateł po zapeleniu silnika / Wył. Kierunków USA.
milej zabawy-filmik z B6 w roli glownej,ale w B7 jest tak samo
-
[B5 ARG] Problem z temperaturą
wymien czujnik temperatury-jest na gorze bloku,nad wezami idacymi do klimy-nie pomylisz sie bo ma zielone gniazdo strzalka pokazane ,gdzie szukac,bedziesz go widziec-zdjecie jest z 1,8T,ale ten czujnik jest wszedzie tak samo-odpowiedzialny za pokazywanie temperatury na wskazniku-kosztuje jakies grosze-wymienisz sam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...jak bedzie padac -oceniamy srodek,silnik i bagaznik :naughty:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Andrzej-jakies obciazniki sie zalatwi,mozna tez je powiazac razem i tez siebeda trzymac-zobaczymy na miejscu...
-
[ALL B5] Dynamika silnika 1,6
mialem 1,6 i zamienilem-wszystko zalezy od Ciebie-jesli chcesz jezdzic do pracy i do sklepu po bulki-100 koni wystarczy,ale jak chcesz czasem kogos wyprzedzic-no to bedzie malo...duzo za malo...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jezeli tak to masz sformulowane w papierach (+ extra opcje windscreen cover) to ok. trzeba dobrze przeczytac papiery, bo mozna sie naciac. wybierajac ubezpieczenie masz tylko trzy opcje- FC, Third party F&T + opcje i Third part only-wiec dostajac polise poczta-masz napisane,jaki rodzaj ubezpieczenia i co ono pokrywa-sam dobierasz opcje-jesli ich nie dobierzesz-nie bedziesz ich miec
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Jak się jest nabitym to wszystko wchodzi, nawet extra mocne smakują jak cygara Montecristo ja juz nawet najebany nie pale... ostatni papieros -przy piciu byl rok temu-rzucilem palenie jakies cztery lata temu,ale popalalem na imprezkach-teraz juz nawet nie chce mi sie probowac...ale nie powiem,ze juz nigdy nie zapale...tego nie ie nikt
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:polew: uruchomcie telefony
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
przy czyms takim musisz miec comprehensive insurance (czyli full opcje, zakladam, ze taka masz). dowiedz sie najpierw w ubezpieczalni czy nie potaktuja Ci wymiany szyby jako claim i za rok zaplacisz skladke ubezpieczeniowa jak za zboze. ...nie musisz miec FC-wystarczy ze masz Third Party F&T +jako extra opcje "windscreen cover" -ja tak mam i nie jest to Claim-nie wplywa na znizki,jesli nie jest wynikiem wypadku-tylko przypadku...